Café Intención

-23%
Café Intención Ecológico Fair Trade Café Crema BIO 1000g zrno
30x

Café Intención Ecológico Fair Trade Café Crema BIO 1000g zrno

599 Kč
459 Kč 0,46 Kč/g
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Čistá certifikovaná bio kvalita a Fair Trade. Díky speciálnímu pražení má káva vysokou vyváženost a jemnou chuť. K její přípravě se používají jen ty nejkvalitnější zrna surové kávy z vysokohorských oblastí. Café Crema zrno je osvědčená káva pro přípravu v automatických kávovarech.

Od prodejce MALL
-29%
Café Intención Ecológico Fair Trade BIO Pads 36x7g
20x

Café Intención Ecológico Fair Trade BIO Pads 36x7g

239 Kč
169 Kč 4,69 Kč/ks

100% Arabica a Fair Trade zrnka ze Střední a Jižní Ameriky s kořeněnou chutí, plnou vůní a sametově krémovou pěnou. Ekologicky pěstovaná káva pocházející z vybraných cerfitikovaných kávových plantáží. Snadná příprava kávy je díky přesné dávce v ekologickém filtračním papíru.

Od prodejce MALL
Café Intención Ecológico Fair Trade BIO 500g mletá
14x

Café Intención Ecológico Fair Trade BIO 500g mletá

254 Kč 0,51 Kč/g

100% Arabica a Fair Trade káva z čistých, naprosto ekologicky pěstovaných zrnek (EG-Bio Certifikát). K její přípravě se používají jen ty nejkvalitnější zrna surové kávy z vysokohorských oblastí. Tato jemně mletá káva je vhodná do všech pákových kávovarů. Je vakuově balená, což zaručí její čerstvost.

Od prodejce MALL

Již od roku 1993 má firma J. J. Darboven ve svém sortimentu také kávu FairTrade. FairTrade hraje důležitou roli pro udržitelný rozvoj ekonomicky znevýhodněných producentů kávy jako jsou drobní pěstitelé a plantážní dělníci. Z tohoto férového obchodu dnes profituje přes 7 milionů lidí v 58 zemích Afriky, Asie a Latinské Ameriky. Káva FairTrade je považována za zvlášť kvalitní, neboť drobní pěstitelé, pro něž je káva základem existence, věnují svým plantážím mimořádnou péči. Café Intención firmy J. J. Darboven, k jejíž přípravě se používají jen ty nejkvalitnější druhy surové kávy z vysokohorských oblastí, se vyznačuje vynikající chutí a díky speciálnímu pražení také velmi vysokou vydatností.