10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Café Intención

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Café Intención Ecológico Fair Trade Café Crema BIO 1000g zrno Café Intención Ecológico Fair Trade Café Crema BIO 1000g zrno
Café Intención Ecológico Fair Trade Café Crema BIO 1000g zrno

Čistá certifikovaná bio kvalita a Fair Trade. Díky speciálnímu pražení má káva vysokou vyváženost a jemnou chuť. K její přípravě se používají jen ty nejkvalitnější zrna surové kávy z vysokohorských oblastí. Café Crema zrno je osvědčená káva pro přípravu v automatických kávovarech.

můžete mít DNES

Od MALL
Café Intención Ecológico Fair Trade BIO 500g mletá Café Intención Ecológico Fair Trade Café Crema BIO 1000g zrno
Café Intención Ecológico Fair Trade BIO 500g mletá

100% Arabica a Fair Trade káva z čistých, naprosto ekologicky pěstovaných zrnek (EG-Bio Certifikát). K její přípravě se používají jen ty nejkvalitnější zrna surové kávy z vysokohorských oblastí. Tato jemně mletá káva je vhodná do všech pákových kávovarů. Je vakuově balená, což zaručí její čerstvost.

můžete mít DNES

Od MALL

Již od roku 1993 má firma J. J. Darboven ve svém sortimentu také kávu FairTrade. FairTrade hraje důležitou roli pro udržitelný rozvoj ekonomicky znevýhodněných producentů kávy jako jsou drobní pěstitelé a plantážní dělníci. Z tohoto férového obchodu dnes profituje přes 7 milionů lidí v 58 zemích Afriky, Asie a Latinské Ameriky. Káva FairTrade je považována za zvlášť kvalitní, neboť drobní pěstitelé, pro něž je káva základem existence, věnují svým plantážím mimořádnou péči. Café Intención firmy J. J. Darboven, k jejíž přípravě se používají jen ty nejkvalitnější druhy surové kávy z vysokohorských oblastí, se vyznačuje vynikající chutí a díky speciálnímu pražení také velmi vysokou vydatností.