10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Caffé Milano

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Caffé Milano Platinum 1 Kg zrnková káva Caffé Milano Platinum 1 Kg zrnková káva
Caffé Milano Platinum 1 Kg zrnková káva

Každá pražírna musí mít svojí”stoprocentku”. U pražírny Caffé Milano se jmenuje Platinum. Na první pohled po rozbalení balíčku s kávou Vás překvapí skvělý desing a materiál samotného obalu kávy.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Caffé Milano Gold 1 Kg zrnková káva Caffé Milano Platinum 1 Kg zrnková káva
Caffé Milano Gold 1 Kg zrnková káva

Gold patří ke směsím, které Vám bude pražírna vždy doporučovat. Aby taky ne. Poměr kávy je 80% kávy arabika a 20% robusta. Tento poměr je nejprodávanější na celém světě díky vyváženému poměru kyselin.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Caffé Milano Black 1 Kg zrnková káva Caffé Milano Platinum 1 Kg zrnková káva
Caffé Milano Black 1 Kg zrnková káva

Směs kávy Black patří k nejvýraznějším kávám v nabídce. Díky podílu 60% kávy arabika a 40% kávy robusta. Káva je skvěle krémová a intenzivní. Je vhodná do automatickým kávovarů.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Pražírna kávy Caffe Milano se nachází v samém srdci Italské metropole Milano nedaleko slavného závodního okruhu Monza. Caffe Milano představuje moderní pražírny, které jsou zaměřené především na kvalitu upražené kávy. Tento fakt potvrzuje systém pražení metodou čerstvého vzduchu. Ten umožňuje zamezit přímému styku zelené kávy se zdrojem tepla a tak eliminuje riziko spalování kávy. Systém čerstvého vzduchu má tak jednoznačný vliv na jednotné pražení a intenzivnější chuť kávy. Caffe Milano je velkým motoristickým fanouškem. Caffe Milano patří k hlavním partnerům italského výrobce motocyklů MV Agusta. V továrním při všechny závodech World Superbike nechybí Caffe Milano Platinum.