Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
CALY Nafukovací globus 30 cm - Zeměkoule CALY Nafukovací globus 30 cm - Malý cestovatel
CALY Nafukovací globus 30 cm - Zeměkoule

Nafukovací globus “Zeměkoule“ o průměru 30 cm bude skvělou volbou pro děti libovolného věku. Sytá originální mapa je vyhotovena tak, aby plně vyhovovala dětským požadavkům a umožňovala nenápaditý vývoj jeho znalostí. Kvalitní vyhotovení a unikátní design upoutá pozornost nejen dětí, ale i rodičů.

můžete mít 25.4. - 26.4.

CALY Nafukovací globus 30 cm - Malý cestovatel CALY Nafukovací globus 30 cm - Malý cestovatel
CALY Nafukovací globus 30 cm - Malý cestovatel

Půvabný, roztomilý a originální nafukovací globus “Malý cestovatel“ o průměru 30 cm se bude líbit všem malým cestovatelům libovolného věku! Sytá informativní mapa s hezkými človíčky různých národností, místní řečí a zvířátky poslouží jako skvělá motivace k poznání celého světa!

můžete mít 25.4. - 26.4.

CALY Nafukovací globus 50 cm - Zvířata CALY Nafukovací globus 30 cm - Malý cestovatel
CALY Nafukovací globus 50 cm - Zvířata

Zábavný nafukovací globus ”Zvířata“ o průměru 50 cm bude skvělou volbou pro děti od 3 let! Sytá poznávací mapa je ozdobena originálními obrázky zvířat, které se budou líbit všem malým milovníkům přírody!

Momentálně nedostupné

CALY Nafukovací globus 30 cm - Zvířata CALY Nafukovací globus 85 cm - Zeměkoule XXL
CALY Nafukovací globus 30 cm - Zvířata

Zábavný nafukovací globus ”Zvířata“ o průměru 30 cm bude skvělou volbou pro děti libovolného věku! Sytá poznávací mapa je ozdobena originálními obrázky zvířat, které se budou líbit všem milovníkům přírody! Pomocí této kompaktní pomůcky se může dítě seznámit s rozmanitými druhy živočichů, ryb a hmyzu

Momentálně nedostupné

CALY Nafukovací globus 85 cm - Zeměkoule XXL CALY Nafukovací globus 85 cm - Zeměkoule XXL
CALY Nafukovací globus 85 cm - Zeměkoule XXL

Obrovský nafukovací globus “Zeměkoule“ o průměru 85 cm potěší úplně každého, jak dítě, tak i dospělého! Celosvětová designerská mapa v neuvěřitelně velkém měřítku poslouží jako skvělý průvodce do zeměpisu.

Momentálně nedostupné

CALY Nafukovací globus 50 cm - Zeměkoule CALY Nafukovací globus 85 cm - Zeměkoule XXL
CALY Nafukovací globus 50 cm - Zeměkoule

Nafukovací globus “Zeměkoule“ o průměru 50 cm bude skvělou volbou pro děti od 3 let! Sytá originální mapa je vyhotovena tak, aby plně vyhovovala dětským požadavkům a umožňovala nenápaditý vývoj jeho znalostí.

Momentálně nedostupné

Francouzská značka CALY nabízí dětem a dospělým širokou škálu kvalitních rozvíjecích hraček pro domácí a venkovní použití.