10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
CAM Vanička Baby Bagno Col.U52 CAM Přístavná postýlka Cullami Col.T153/B
CAM Vanička Baby Bagno Col.U52

Dětská vanička Baby Bagno značky CAM je anatomicky tvarovaná vanička, kterou ocení nejen děti, ale i rodiče. S praktickými přihrádkami na věci budete mít vše potřebné pro koupel vašeho děťatka hned po ruce.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
CAM Vanička Bollicina Col.U52 CAM Přístavná postýlka Cullami Col.T153/B
CAM Vanička Bollicina Col.U52

Dětská vanička Bollicina značky CAM je anatomicky tvarovaná vanička, kterou ocení nejen děti, ale i rodiče. Oválný tvar a kvalitní zpracování ocení především rodiče. Dítě ve vaničce můžete koupat ve dvou polohách – v sedě nebo v leže.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
CAM Přístavná postýlka Cullami Col.T153/B CAM Přístavná postýlka Cullami Col.T153/B
CAM Přístavná postýlka Cullami Col.T153/B

Přístavná postýlka Cullami od značky CAM má odnímatelnou bočnici a lze ji snadno umístit těsně vedle vaší postele. Pro snadnou manipulaci po bytě je vybavena kolečky. Cullami postýlku lze nastavit do různých výšek i polohovat. Je ukotvena v kovovém rámu, postýlku zle zajistit napevno nebo používat jako kolébku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
CAM Lehačka Midi Col.260 CAM Přebalovací stůl Cambio Deluxe
CAM Lehačka Midi Col.260

Pohodlná a bezpečná lehačka Midi vhodná pro děti do 9 kg. Designová lehačka Midi usnadní život každému zaneprázdněnému rodiči, když miminko nespí. V lehačce se dítě může zklidnit, zabavit a zároveň bude v centru rodinného dění.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
CAM Přebalovací stůl Cambio Deluxe CAM Přebalovací stůl Cambio Deluxe
CAM Přebalovací stůl Cambio Deluxe

Kompaktní přebalovací stůl pro děti od narození do 12 měsíců. CAM Přebalovací stůl Cambio Deluxe disponuje měkkou přebalovací podložkou s výšivkou medvídka a je vybaven systémem anti-tilt. Vanička nabízí dvě sezení s anatomickými protiskluzovými výstužemi. Ideální pro menší koupelny.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
CAM Přebalovací stůl Volare CAM Přebalovací stůl Cambio Deluxe
CAM Přebalovací stůl Volare

Skládací přebalovací stůl Volare s přebalovací podložkou zdobenou medvídkem a s malou praktickou vaničkou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
CAM Kočárek Off-Road CAM Přístavná postýlka Cullami
CAM Kočárek Off-Road

Lehký kočárek, který okouzlí svým elegantním desginem a snadnou ovladatelností. Cam Kočárek Off-Road nabízí hliníkový rám, stříšku s okénkem a možnost nastavení zádové opěrky až do lehu. Rukojeť je potažena eko kůží a nachází se v ní pojistka pro systém skládání jednou rukou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
CAM Zábrana na postel Limited CAM Přístavná postýlka Cullami
CAM Zábrana na postel Limited

Zabrání pádům z postýlky – spolehlivá CAM Zábrana na postel Limited ochrání vaše děti před spadnutím z postele. Je vhodná pro děti od 18 měsíců do 5 let. Montáž je naprosto snadná, stačí zábranu umístit pod matraci. S roztomilým potiskem v limitované edici.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
CAM Přístavná postýlka Cullami CAM Přístavná postýlka Cullami
CAM Přístavná postýlka Cullami

Přístavná postýlka pro děti od narození do 9 kg. CAM Přístavná postýlka Cullami nabízí možnost nastavení na 8 různých výšek, kovový rám se 4 kolečky a možnost posunutí lůžka na rámu o 16 cm, a tak ji můžete úplně přisunou k velké posteli. Součástí jsou i kotvící popruhy na připevnění k posteli.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
CAM Židlička Campione CAM Přebalovací stůl Aqua Spa Col.C262
CAM Židlička Campione

Nastavitelná židlička vhodná od 6 měsíců. CAM Židlička Campione disponuje snadným složením a rozložením jedním pohybem, snadno nastavitelnou výškou polstrovaného sedáku a nastavitelným opěradlem a podnožkou. 5bodový bezpečnostní pás a středový pás pro bezpečnost. Všechny plasty jsou zaoblené, bez ostrých hran.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
CAM Přebalovací stůl Aqua Spa Col.C262 CAM Přebalovací stůl Aqua Spa Col.C262
CAM Přebalovací stůl Aqua Spa Col.C262

Přebalovací stůl pro děti od narození do 12 měsíců. CAM Přebalovací stůl Aqua Spa Col.C262 usnadňuje celkovou manipulaci s dítětem díky tomu, že je umístěn rovnou vedle vaničky. Vanička obsahuje dvě sezení s anatomickými protiskluzovými výstužemi. Praktická hadice pro vypuštění vody z vaničky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
CAM Vanička Bollicina Col.U55 CAM Přebalovací stůl Aqua Spa Col.C262
CAM Vanička Bollicina Col.U55

Anatomická vanička od značky CAM s protiskluzovou úpravou. Vanička najde využití u dětí od narození do jednoho roku nebo do maximální váhy 15 kg.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
CAM Bollicina Col.U02 CAM Vanička Baby Bagno Col.U55
CAM Bollicina Col.U02

Luxusní Cam Vanička Bollicina je anatomicky tvarovaná vanička s praktickými přihrádkami na věci a protiskluzovou úpravou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
CAM Vanička Baby Bagno Col.U55 CAM Vanička Baby Bagno Col.U55
CAM Vanička Baby Bagno Col.U55

Anatomická vanička pro děti od narození do 12 měsíců (15 kg) s praktickou přihrádkou na věci a protiskluzovou úpravou. Vanička je využitelná oboustranně díky dvěma anatomickým protiskluzovým gumovým vložkám. Vanička je opatřena výlisky pro lepší stabilitu, samozřejmostí je zátka pro vypuštění vody.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
CAM Židlička Idea Col.260 CAM Vanička Baby Bagno Col.U55
CAM Židlička Idea Col.260

Praktická polohovatelná CAM Židlička Idea s vkusným designem ulehčí péči o dítě nejednomu rodiči. Výškově ji lze nastavit do 7 pozic a disponuje širokým odnímatelným pultem, omývatelným polstrováním a 5bodovým bezpečnostním pásem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
CAM Židlička Istante Col.259 CAM Il bandito dagli occhi azzurri - Ennio Morricone LP
CAM Židlička Istante Col.259

Praktická polohovatelná CAM Židlička Istante s vkusným designem ulehčí péči o dítě nejednomu rodiči. Výškově ji lze nastavit do 7 pozic a má polohovatelnou opěrku na nohy i opěrku zad. Disponuje jídelním podnosem s krycím víčkem, hrazdou s plyšovými hračkami, širokým košem pro uložení věcí a 5bodovým bezpečnostním pásem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
CAM Židlička Smarty Col.247 CAM Il bandito dagli occhi azzurri - Ennio Morricone LP
CAM Židlička Smarty Col.247

Židlička Smarty Col.247 od značky CAM je v závislosti na růstu vašeho dítěte ideální jako přenosná židlička s pultíkem pro mladší děti a jako sedátko bez pultíku pro starší děti, které chtějí s rodiči sedět u jednoho stolu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
CAM Il bandito dagli occhi azzurri - Ennio Morricone LP CAM Il bandito dagli occhi azzurri - Ennio Morricone LP
CAM Il bandito dagli occhi azzurri - Ennio Morricone LP

Hudba k filmu Il bandito dagli occhi azzurri (Modrooký bandita). Tracklist: A1 Citta Viva 2:35 A2 Madre Assente 2:07 A3 Campi Aperti E Sospesi 3:58 A4 Double Face 4:56 A5 Esecuzione Radiofonica 2:30 …

můžete mít 24.4. - 26.4.

CAM Kočárek Compass II CAM Stojan na vaničku Univerzál Col.V18
CAM Kočárek Compass II

Sportovní kočárek Compas II značky CAM je stylový, praktický a ultra lehký. Je vhodný pro děti od narození do 22 kg. Snadné složení, kompaktní rozměry a vysunovací tyč vám umožní jednoduché cestování s kočárkem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
CAM Síťová ohrádka Lusso CAM Stojan na vaničku Univerzál Col.V18
CAM Síťová ohrádka Lusso

Ohrádka Lusso s pevnou konstrukcí a roztomilým potiskem s medvídkem, je určena pro děti od narození do 15 kg.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
CAM Stojan na vaničku Univerzál Col.V18 CAM Stojan na vaničku Univerzál Col.V18
CAM Stojan na vaničku Univerzál Col.V18

Kovový stojan je vhodný na všechny vaničky italské značky CAM. CAM Stojan na vaničku Univerzál Col.V18 je ideálním řešením do malého prostoru. Velmi snadno se skládá i rozkládá a lze nastavit jeho šířku. Nohy stojanu s protiskluzovou úpravou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
CAM Vanička Baby Bagno Col.U70 CAM Zábrana na postel Limited Col.T261
CAM Vanička Baby Bagno Col.U70

Anatomická vanička Cam Baby Bagno pro děti od narození do 12 měsíců s praktickou přihrádkou na věci a protiskluzovou úpravou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
CAM Vanička Bollicina Col.U70 CAM Zábrana na postel Limited Col.T261
CAM Vanička Bollicina Col.U70

Anatomická vanička pro děti od narození do 12 měsíců (15 kg) s praktickou přihrádkou na věci a protiskluzovou úpravou. Vanička je využitelná oboustranně díky dvěma anatomickým protiskluzovým gumovým vložkám. Vanička je opatřena výlisky pro lepší stabilitu, samozřejmostí je zátka pro vypuštění vody.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
CAM Zábrana na postel Limited Col.T261 CAM Zábrana na postel Limited Col.T261
CAM Zábrana na postel Limited Col.T261

Stabilní a pevná zábrana na postel, která dítě ochrání před pádem. CAM Zábrana na postel Limited Col.T261 je vybavena veselým barevným potiskem. Snadná montáž – zábrana se snadno skládá jedním pohybem, umístění pod matraci.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL