10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
CandleCan Čokoládová svíčka CandleCan Vanilková svíčka ve tvaru vajíčka
CandleCan Čokoládová svíčka

Představte si, že byste si mohli vychutnat čokoládovou tyčinku bez dalších kalorií. Přesně tak – se svíčkou v čokoládové tyčince si můžete dát kousek, kdykoli se vám zachce.

můžete mít 6.6. - 11.6.

CandleCan Vanilková svíčka ve tvaru vajíčka CandleCan Vanilková svíčka ve tvaru vajíčka
CandleCan Vanilková svíčka ve tvaru vajíčka

Jak se říká, nejkratší cesta k srdci vede přes svíčku ve tvaru vajíčka s vůní vanilky uzavřenou v plechovce. Přesně tak, Romeo. I tato svíčka je ručně vyrobená z přírodního rostlinného vosku a zabalená tak lahodně, že by pro ni Julie sama slezla z balkonu.

můžete mít 6.6. - 11.6.

CandleCan Skořicovo-ostružinová svíčka CandleCan Vanilková svíčka ve tvaru vajíčka
CandleCan Skořicovo-ostružinová svíčka

Ostružiny se už dávno nehodí jen na zdobení dortů nebo jako název pro tlačítkový telefon. Nyní tyto zralé krásky znovu ožívají v nové podobě – seznamte se se s ostružinami ve tvaru sójových voskových svíček s vůní skořice uzavřených v plechovce.

můžete mít 6.6. - 11.6.

CandleCan Svíčka karamelový popkorn CandleCan Svíčka Mint Beans - kouzelné fazole
CandleCan Svíčka karamelový popkorn

Naše svíčka Candle Can Caramel Popcorn voní po čerstvě rozpuštěném popcornu pokrytém bohatým krémovým karamelem. Je sladká. Je oříšková. Je neodolatelná. Jistě Vám připomene vzpomínky na filmový večer s přáteli.

můžete mít 6.6. - 11.6.

CandleCan Ovocná třešňová svíčka CandleCan Svíčka Mint Beans - kouzelné fazole
CandleCan Ovocná třešňová svíčka

Zapomeňte na třešně na vrchu – seznamte se s třešněmi v plechovce. Tato gurmánská svíčka Candle Can v sobě nese potěšení pro všechny chuťové buňky – je vyrobena z přírodního sójového vosku, má jemnou vůni ovoce a rozhodně se hodí na pětihvězdičkový stůl.

můžete mít 6.6. - 11.6.

CandleCan Svíčka Mint Beans - kouzelné fazole CandleCan Svíčka Mint Beans - kouzelné fazole
CandleCan Svíčka Mint Beans - kouzelné fazole

Jackovi to neříkej, ale pravé kouzelné fazole nestojí ani krávu. Hned pod víčkem obyčejné plechovky se skrývají zázraky naší svíčky Candle Can ve tvaru fazole – voní špetkou máty, je ručně vyrobená z přírodního sójového vosku a zabalená tak, aby vás jistě očarovala.

můžete mít 6.6. - 11.6.

CandleCan Svíčka Orange Salmon CandleCan Svíčka ve tvaru loupaných mandarinek
CandleCan Svíčka Orange Salmon

Nic tu není podezřelé. Tato svíčka je filet z nejlepšího lososa. Pro začátek má krásnou růžovou strukturu a voní po pomerančích. Svíčka od značky Candle Can je ručně vyrobená z přírodního sójového vosku a je tak pěkně zabalená, že bychom si pro ni určitě došli proti proudu.

můžete mít 6.6. - 11.6.

CandleCan Svíčka ve tvaru loupaných mandarinek CandleCan Svíčka ve tvaru loupaných mandarinek
CandleCan Svíčka ve tvaru loupaných mandarinek

Ach, ta sladká vůně mandarinek. Konečně už není vyhrazena jen na Vánoce. Svíčka od Candle Can s oloupanou mandarinkou voní jako vaše nejlepší vzpomínky na svátky a vypadá tak opravdově, že byste si do ní možná chtěli kousnout.

můžete mít 6.6. - 11.6.

CandleCan Svíčka z kávových zrn CandleCan Svíčka ve tvaru loupaných mandarinek
CandleCan Svíčka z kávových zrn

Ta sladká vůně kávy, kterou si vychutnáváte hned po ránu. To, jak vám otevře oči dokořán a pomůže vaší mysli dostat se do tvůrčího, šťastného stavu. Naše svíčka Candle Can Coffee Beans voní jako ta nejlepší francouzská káva.

můžete mít 6.6. - 11.6.

CandleCan Svíčka Zralé jahody CandleCan Svíčka Zralé jahody
CandleCan Svíčka Zralé jahody

Existuje letnější dezert než jahody se smetanou? My si to nemyslíme. Také si nemyslíme, že je fér, že nejlepší chutě a vůně jsou sezónní. Proto jsme z nich udělali svíčku, která vypadá jako jahody a voní jako ony.

můžete mít 6.6. - 11.6.

Není to obyčejná svíčka. CandleCan je skutečná hořící pochoutka, skromně podávaná v obyčejné plechovce. Je vyrobena z přírodního rostlinného vosku, okořeněná jemnými vůněmi, ručně vyrobená s péčí šéfkuchaře a zabalená pro pětihvězdičkový zážitek. Všechny CandleCans se dodávají zabalené s krásným víčkem, díky kterému jsou připravené k darování. Všechny CandleCans jsou uzavřeny v plechovce jako skutečné jídlo. Otevřít plechovku je super vzrušující. Tato svíčka je dokonalým dárkem.