10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
CandleHand Svíčka "Victory" BLUE<br> CandleHand Svíčka "Victory" BLUE<br>
CandleHand Svíčka "Victory" BLUE<br>

Vítězové přírodních soutěží a milovníci klidu se shodují – není lepší svíčky než krásně vonící, ručně vyrobená svíčka v životní velikosti.

můžete mít 26.4. - 2.5.

CandleHand Svíčka "Mír" BÍLÁ CandleHand Svíčka "Victory" BLUE<br>
CandleHand Svíčka "Mír" BÍLÁ

Originální svíčky s gestem ruky Peace. CandleHand je ručně vyráběná svíčka v Evropě, která je velká jako skutečná ruka a má skutečnou strukturu kůže ruky. Vypadá velmi realisticky. Všechny svíčky CandleHands jsou zabaleny v krásné krabičce „připravené k dárku“, která vypadá skvěle na pultu obchodu.

můžete mít 26.4. - 2.5.

CandleHand Svíčka "You Rock" ČERNÁ CandleHand Svíčka "Victory" BLUE<br>
CandleHand Svíčka "You Rock" ČERNÁ

Ať už jste hráli na kytaru, 70. léta byla vaše dekáda, nebo jste prostě v životě válcovali – nyní si můžete pořídit kvalitní svíčku v životní velikosti, která vám to všechno připomene. Prostě pojď, zlato, zapal mi oheň!

můžete mít 26.4. - 2.5.

CandleHand Svíčka "OK" BÍLÁ CandleHand Svíčka "OK" BÍLÁ
CandleHand Svíčka "OK" BÍLÁ

Originální svíčky s gestem ruky OK. CandleHand je ručně vyráběná svíčka v Evropě, která je velká jako skutečná ruka, má skutečnou strukturu kůže ruky a vypadá velmi realisticky. Všechny svíčky CandleHands jsou zabaleny v krásné krabičce „připravené k dárku“.

můžete mít 17.4. - 18.4.

Každá svíčka CandleHand je 100% ručně vyrobená. Ne, vážně, 100%. Dokonce i její tvar je přesnou kopií skutečné ruky. Je to pevná, asi 350 gramů vážící kráska v životní velikosti. Díky struktuře a liniím je tak realistická, že vypadá jako skutečná ruka. Taky slouží jako parádní doplněk interiéru. Dodává se zabalený v krásné krabičce připravené k darování.