Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
CareMedica Vyživující šampon 200 ml CareMedica Denní krém pro suchou a citlivou pleť 50ml
CareMedica Vyživující šampon 200 ml

Výživa pro krásné a silné vlasy. Reishi a rdesno mnohokvěté podporují růst vlasů a vyživují je od kořínků. Šampon je vhodný pro všechny typy vlasů, pro každodenní péči, pro ženy i muže. Jak používat Vyživující šampon CareMedica?

můžete mít 22.4.

CareMedica Denní krém pro suchou a citlivou pleť 50ml CareMedica Denní krém pro suchou a citlivou pleť 50ml
CareMedica Denní krém pro suchou a citlivou pleť 50ml

Denní krém pro suchou a citlivou pleť poskytuje dokonalou výživu a hydrataci. Houba reishi podporuje zdravý stav pokožky a má anti-aging účinky. Houba shiitake pokožku chrání a regeneruje. Mandlový olej pleť vyživuje a chrání před vysoušením, zjemňuje a osvěžuje.

Momentálně nedostupné

CareMedica Pleťová voda 130ml CareMedica Denní krém pro suchou a citlivou pleť 50ml
CareMedica Pleťová voda 130ml

Houby reishi a shiitake obsažené v pleťové vodě podporují zdravý stav pokožky a zklidňují podráždění. Mají anti-aging účinky a eliminují vznik drobných nedokonalostí. Čistící pleťová voda jemně a šetrně odstraňuje nečistoty a make-up.

Momentálně nedostupné

CareMedica Vlasový kondicionér 200ml CareMedica Maska na vlasy pro posílení a výživu vlasů CareMedica 70ml
CareMedica Vlasový kondicionér 200ml

Kondicionér vlasy viditelně hydratuje a dodává jim jemnost a lesk. Reishi a rdesno mnohokvěté podporují růst vlasů a vyživují je od kořínků. Kokosový olej aktivně napomáhá regenerovat oslabené a poničené vlasy. Kondicionér je vhodný pro všechny typy vlasů, pro každodenní péči, pro ženy i muže.

Momentálně nedostupné

CareMedica Denní krém pro normální až smíšenou pleť 50ml CareMedica Maska na vlasy pro posílení a výživu vlasů CareMedica 70ml
CareMedica Denní krém pro normální až smíšenou pleť 50ml

Denní krém pro normální a smíšenou pleť hloubkově hydratuje a rozjasňuje. Houba reishi podporuje zdravý stav pokožky a má anti-aging účinky. Houba cordyceps ji udržuje hebkou a pružnou a brání vzniku vrásek. Mandlový olej pleť vyživuje a chrání před vysoušením, zjemňuje a zklidňuje podráždění.

Momentálně nedostupné

CareMedica Maska na vlasy pro posílení a výživu vlasů CareMedica 70ml CareMedica Maska na vlasy pro posílení a výživu vlasů CareMedica 70ml
CareMedica Maska na vlasy pro posílení a výživu vlasů CareMedica 70ml

Intenzivní vlasová maska viditelně obnovuje pevnost a lesk vlasů. Reishi podporuje zdravý stav pokožky hlavy a má omlazující účinky. Ženšen vyživuje vlasy do hloubky a napomáhá jejich přirozené regeneraci. Arganový olej a bambucké máslo obnovují vitalitu a hydrataci vlasů.

Momentálně nedostupné

CareMedica Noční krém pro normální a smíšenou pleť 50ml CareMedica Noční krém pro suchou a citlivou pleť CareMedica 50ml
CareMedica Noční krém pro normální a smíšenou pleť 50ml

Noční krém pro normální a smíšenou pleť během spánku intenzivně vyživuje a napomáhá vyhlazení pokožky. Houba reishi podporuje její vitalitu a má anti-aging účinky. Houba maitake zlepšuje stav pleti, zejména takové se sklony k zánětům. Mandlový olej pleť vyživuje a chrání před vysoušením.

Momentálně nedostupné

CareMedica Noční krém pro suchou a citlivou pleť CareMedica 50ml CareMedica Noční krém pro suchou a citlivou pleť CareMedica 50ml
CareMedica Noční krém pro suchou a citlivou pleť CareMedica 50ml

Noční krém pro suchou a citlivou pleť během spánku intenzivně vyživuje, hydratuje a napomáhá vyhlazení pokožky. Houba reishi podporuje její vitalitu a má anti-aging účinky. Houba shiitake zlepšuje stav pleti, zejména takové se sklony k zánětům.

Momentálně nedostupné

CareMedica Sérum na vrásky 30ml CareMedica Noční krém pro suchou a citlivou pleť CareMedica 50ml
CareMedica Sérum na vrásky 30ml

Houby reishi a shiitake obsažené v pleťovém séru viditelně působí proti známkám stárnutí. Výtažek z kozince působí proti volným radikálům a dodává mladistvý vzhled. Zvyšuje elasticitu pleti, odolnost a pevnost. Výrazně zlepšuje její texturu, projasňuje ji a redukuje výskyt jemných vrásek.

Momentálně nedostupné

Co pomáhá uvnitř, může pomáhat i navenek. Naše poznatky jsme se rozhodli využít k vytvoření takové kosmetiky, která snoubí jednoduchost, čistotu složení a kvalitu s účinky extraktů z vitálních hub a bylinek tradiční čínské medicíny. Naše filozofie je jednoduchá, stejně jako vize účinné přírodní kosmetiky CareMedica. Při výrobě kosmetických přípravků využíváme jen takové suroviny, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Tak vznikla česká přírodní kosmetika CareMedica. Z nejkvalitnějších bylin, vitálních hub a přírodních ingrediencí. Z víry v to, co děláme, z lásky k tomu, čemu věříme. V přírodu.