Carpathia Herbarium

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Carpathia Herbarium Revitalizační kondicionér 250 ml Carpathia Herbarium Revitalizační kondicionér 250 ml
Carpathia Herbarium Revitalizační kondicionér 250 ml

Jedinečná síla bylinek podpoří zdraví vlasů a dodá jim krásný lesk – Carpathia Herbarium Revitalizační kondicionér 250 ml proniká do hloubky vlasů, vyživuje je a zanechává je krásně hebké a zářivé. Má úžasnou bylinkovou vůni a obsahuje přírodní výtažky z 8 bylin.

můžete mít DNES

Od MALL
Carpathia Herbarium Šampon na mastné vlasy 350 ml Carpathia Herbarium Revitalizační kondicionér 250 ml
Carpathia Herbarium Šampon na mastné vlasy 350 ml

Jedinečná síla bylinek pomůže vašim vlasům zbavit se nežádoucí mastnoty – Carpathia Herbarium Šampón na mastné vlasy 350 ml podporuje prokrvení pokožky, ulehčuje jí čištění a reguluje tvorbu mazu. Má úžasnou bylinkovou vůni a obsahuje přírodní výtažky z rozmarýnu, levandule a řebříčku.

můžete mít DNES

Od MALL
Carpathia Herbarium Regenerační kondicionér 250 ml Carpathia Herbarium Revitalizační kondicionér 250 ml
Carpathia Herbarium Regenerační kondicionér 250 ml

Jedinečná síla oleje z pšeničných klíčků podpoří zdraví vlasů a dodá jim krásný lesk – Carpathia Herbarium Regenerační kondicionér 250 ml proniká do hloubky vlasů, regeneruje poškozená vlasová vlákna a zanechává je krásně hebké a nabité silou. Má úžasnou osvěžující vůni a obsahuje vitamín E, minerály i kyseliny zlepšující kvalitu vlasů.

můžete mít DNES

Od MALL
Carpathia Herbarium Sprchový gel Hebkost & Regenerace 350 ml Carpathia Herbarium Sprchový gel Hebkost & Regenerace 350 ml
Carpathia Herbarium Sprchový gel Hebkost & Regenerace 350 ml

Budete se těšit na každou koupel – úžasně voňavý Carpathia Herbarium Sprchový gel Hebkost & Regenerace 350 ml obsahuje výtažky z damašské růže a kořene ibišku lékařského, takže příznivě ovlivňuje kvalitu pokožky. Má veganské složení a je zcela bez parabenů, bez silikonů, bez umělých barviv.

můžete mít DNES

Od MALL
Carpathia Herbarium Šampon na růst a lesk vlasů 350 ml Carpathia Herbarium Sprchový gel Hebkost & Regenerace 350 ml
Carpathia Herbarium Šampon na růst a lesk vlasů 350 ml

Jedinečná síla bylinek podpoří růst vlasů a dodá jim krásný lesk – Carpathia Herbarium Šampon na růst a lesk vlasů 350 ml proniká do hloubky vlasů, posiluje vlasové kořínky a stimuluje růst nových vlasů. Má úžasnou bylinkovou vůni a obsahuje přírodní výtažky z měsíčku, lípy a šalvěje.

můžete mít DNES

Od MALL
Carpathia Herbarium Šampon proti lupům 350 ml Carpathia Herbarium Sprchový gel Hebkost & Regenerace 350 ml
Carpathia Herbarium Šampon proti lupům 350 ml

Jedinečná síla bylinek podpoří růst vlasů a dodá jim krásný lesk – Carpathia Herbarium Šampon proti lupům 350 ml podporuje prokrvení pokožky a tím omezuje tvorbu mazu a lupů. Má úžasnou bylinkovou vůni a obsahuje přírodní výtažky z lopuchu, kopřivy a máty.

můžete mít DNES

Od MALL
Carpathia Herbarium Zvláčňující tělové mléko Růže šípková a Urea 250 ml Carpathia Herbarium Zvláčňující tělové mléko Růže šípková a Urea 250 ml
Carpathia Herbarium Zvláčňující tělové mléko Růže šípková a Urea 250 ml

Vaše pokožka si zaslouží luxusní hýčkání – úžasně voňavé Carpathia Herbarium Zvláčňující tělové mléko Růže šípková a Urea 250 ml obsahuje vzácný olej z šípkové růže, hydratační ureu a glycerin, takže krásně zvláční pokožku a vyživí ji. Má veganské složení a je zcela bez parabenů, bez silikonů, bez umělých barviv.

můžete mít DNES

Od MALL
Carpathia Herbarium Sprchový gel Relaxace & Zklidnění 350 ml Carpathia Herbarium Zvláčňující tělové mléko Růže šípková a Urea 250 ml
Carpathia Herbarium Sprchový gel Relaxace & Zklidnění 350 ml

Budete se těšit na každou koupel – úžasně voňavý Carpathia Herbarium Sprchový gel Relaxace & Zklidnění 350 ml obsahuje výtažky z kosatce německého a heřmánku pravého, takže nabízí dokonalou revitalizaci pokožky a její zvláčnění. Má veganské složení a je zcela bez parabenů, bez silikonů, bez umělých barviv.

můžete mít DNES

Od MALL
Carpathia Herbarium Sprchový gel Osvěžení & Dobrá nálada 350 ml Carpathia Herbarium Zvláčňující tělové mléko Růže šípková a Urea 250 ml
Carpathia Herbarium Sprchový gel Osvěžení & Dobrá nálada 350 ml

Budete se těšit na každou koupel – úžasně voňavý Carpathia Herbarium Sprchový gel Osvěžení & Dobrá nálada 350 ml obsahuje výtažky z meduňky lékařské a máty peprné, takže nabízí dokonale uklidňující, osvěžující a chladivý účinek. Má veganské složení a je zcela bez parabenů, bez silikonů, bez umělých barviv.

můžete mít DNES

Od MALL
Carpathia Herbarium Šampon proti vypadávání vlasů 350 ml Carpathia Herbarium Šampon proti vypadávání vlasů 350 ml
Carpathia Herbarium Šampon proti vypadávání vlasů 350 ml

Jedinečná síla bylinek zatočí s nežádoucím vypadáváním vlasů – Carpathia Herbarium Šampon proti vypadávání vlasů 350 ml podporuje prokrvení pokožky, zpevní vlasy a zvýší jejich odolnost. Má úžasnou bylinkovou vůni a obsahuje přírodní výtažky z přesličky, břízy a chmele.

můžete mít DNES

Od MALL

Slovenská značka, která věří, že karpatské bylinky dokážou pomoci i zkrášlit. Právě kopce a louky Karpat nabízí hotové poklady pro péči o vlasy i tělo. Jednotlivé bylinky spojujeme tak, aby nám dodaly co nejvíce výživných látek a poskytly kvalitní péči.