Casa Organica TIERRA VERDE Casa Organica Síťovka s dlouhým uchem - natural
103 Kč

Casa Organica Síťovka s dlouhým uchem – natural – je vysoce stylovým a praktickým nákupním pomocníkem. Díky delšímu uchu se vám bude dobře nosit. Je šetrně vyrobená z biobavlny, 100% obnovitelné suroviny. Když jí nepoužíváte, snadno jí složíte a vejde se vám třeba do kapsy.

Casa Organica Kuchyňská utěrka z biobavlny - plátěná 50 × 70 cm
87 Kč

Kuchyňská utěrka z biobavlny – plátěná je výjimečná především díky své vysoké savosti.  Vytkávaný kostkovaný vzor jí dodává rustikální vzhled a utěrku tak lze použít i jako prostírání. Utěrka má také praktické ouško elegantně všité do rohu utěrky.

Casa Organica TIERRA VERDE Casa Organica Sada na potraviny (3 ks) - z biobavlny
217 Kč

Casa Organica Sada na potraviny (3 ks) – z biobavlny – tato sada od Casa Organica se sestává ze síťového sáčku na ovoce či zeleninu, malého sáčku z tenkého plátna na pečivo a většího sáčku ze silnějšího plátna na chléb. Vše je vyrobeno z biobavlny a nahradí stovky zbytečných jednorázových produktů…

Casa Organica Ecodis Drsnější houbičky na špinavé povrchy (4 ks)
52 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ecodis Drsnější houbičky na špinavé povrchy (4 ks) – tyto houbičky mají drsný povrch, poradí si proto i s tvrdohlavými nečistotami. Připálené hrnce a pánvičky nenechají ve štychu a pomohou i s jinak silně znečištěnými povrchy. A představte si, vyrobené jsou z recyklovaných PET lahví!

Casa Organica Ecodis Měděná drátěnka
42 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ecodis Měděná drátěnka – nechali jste hrnec na plotně o ždibíček déle, než jste měli? Nezoufejte. Tahle drátěnka si poradí s připáleným hrncem, pánvičkou i zatrvrzelou špínou na sporáku a kdekoli jinde v kuchyni. Ačkoli je drsná, povrchy nepoškrábe a jemná bude i k vašim rukám.

Casa Organica Ecodis Sada houbiček na nádobí (2 ks)
61 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ecodis Sada houbiček na nádobí (2 ks) - v kuchyni i v koupelně je pořád co otírat, mýt a drhnout a tyto univerzální houbičky se v podobných aktivitách přímo vyžívají. Vyrobené jsou z rostlinné celulózy, která skvěle absorbuje tekutiny.

Casa Organica Ecodis Sada měděných drátěnek (2 ks)
69 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ecodis Sada měděných drátěnek (2 ks) – nechali jste hrnec na plotně o ždibíček déle, než jste měli? Nezoufejte. Tahle drátěnka si poradí s připáleným nerezovým hrncem, pánvičkou i zatvrzelou špínou na sporáku a kdekoli jinde v kuchyni.

Casa Organica TIERRA VERDE Casa Organica Sada na farmářské trhy (6 ks) - z biobavlny
483 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Casa Organica Sada na farmářské trhy (6 ks) – z biobavlny - sada se skládá z pevné plátěné nákupní tašky přes rameno, dvou středních síťovinových sáčků na ovoce či zeleninu, malého síťovinového sáčku na ovoce či zeleninu, malého sáčku z tenkého plátna na pečivo a většího sáčku ze silnějšího plátna…