CAT STEP Togu Green Tea 2,7 kg
143 Kč

Hrudkující stelivo disponuje vůní zeleného čaje. Je 100% biologicky odbouratelné, lze buď spláchnout a nebo kompostovat. Je vhodné pro kočičí toalety a skvěle pohlcuje pachy. CAT STEP Togu Green Tea 2,7 kg neobsahuje chemické přísady a je vyrobeno ze sojové vlákniny a odpadní drti.

CAT STEP Togu Original 2,7 kg
144 Kč

Hrudkující stelivo je 100% biologicky odbouratelné, lze buď spláchnout a nebo kompostovat. Je vhodné pro kočičí toalety a skvěle pohlcuje pachy. CAT STEP Togu Original 2,7 kg neobsahuje chemické přísady a je vyrobeno ze sojové vlákniny a odpadní drti.

CAT STEP Togu Green Tea 5,4 kg
259 Kč 256 Kč

Hrudkující stelivo disponuje vůní zeleného čaje. Je 100% biologicky odbouratelné, lze buď spláchnout a nebo kompostovat. Je vhodné pro kočičí toalety a skvěle pohlcuje pachy. CAT STEP Togu Green Tea 5,4 kg neobsahuje chemické přísady a je vyrobeno ze sojové vlákniny a odpadní drti.

CAT STEP Togu Original 5,4 kg
259 Kč

Hrudkující stelivo je 100% biologicky odbouratelné, lze buď spláchnout a nebo kompostovat. Je vhodné pro kočičí toalety a skvěle pohlcuje pachy. CAT STEP Togu Original 5,4 kg neobsahuje chemické přísady a je vyrobeno ze sojové vlákniny a odpadní drti.

CAT STEP – světová značka moderních prémiových podestýlek pro všechny náročné kočky.

CAT STEP – světová značka moderních prémiových podestýlek pro všechny náročné kočky.