CatGenie CatGenie 120+ granule
699 Kč

Jako vaše kočka, CatGenie se umyje úplně sama. Omyvatelné granule jsou vhodné k automatické kočičí toaletě CatGenie. Oproti běžnému stelivu jsou CatGenie granule šetrné k životnímu prostředí, biologicky rozložitelné a recyklovatelné.

CatGenie CatGenie 120+ Sanisolution cartridge bez vůně
669 Kč

CatGenie dezinfekční náplň Sanisolution bez vůně je čistící roztok vhodný pro použití k robotické kočičí toaletě. Roztok desinfikuje omyvatelní granule, mísu a plastové sítko. Vysoce koncentrovaná tekutina obsahuje stejné složky, které využívají veterináři k dezinfekci operačních prostor.

CatGenie CatGenie 120+Dome - poklop
1 299 Kč

Stejně jako někteří lidé, jsou i kočky, které touží po větším klidu a soukromí. Tento poklop tuto potřebu kočkám splní a je vhodný pro použití k robotické kočičí toaletě.

Poklop se skládá ze čtyř částí, které jsou odnímatelné:

dvě bílé části poklopu
dva hnědo-šedé okraje Catgenie toalety

CatGenie CatGenie 120+ robotická toaleta bez poklopu a rohože
12 990 Kč

Inovace Catgenie 120

Robotická toaleta Catgenie 120+ nabízí tyto možnosti nastavení aktivace kočkou:

Původní model Catgenie 120

14 hodin pohotovosti a 10 hodin spánku – neaktivní režim ve dne nebo v noci. Čištění se spustí za 10 minut, co kočka opustí toaletu.

CatGenie je americká značka, která přináší moderní řešení wc pro kočky, pracuje bezchybně, jednoduše a bez potřeby vyměňovat stelivo.

CatGenie je americká značka, která přináší moderní řešení wc pro kočky, pracuje bezchybně, jednoduše a bez potřeby vyměňovat stelivo.