Cdiscount lustr s peříčky, Plume
849 Kč

Kulatý tvar je sázka na jistotu, s peříčky se tento lustr stává zcela neobyčejným bytovým doplňkem. Tento krásný lustr vynikne naprosto kdekoliv, díky peříčkům bude vypadat jako by se vznášel.

Cdiscount domácí videotelefon
2 149 Kč

Tento domácí videotelefon vždy prozradí, kdo k vám míří na návštěvu pomocí kvalitní kamery a mikrofonu.

Cdiscount dron Tracker
3 299 Kč

CDTS Drone Tracker je zábavný 25 cm velký dron, ideální pro první zážitky s dronem.

Cdiscount povlečení Soy Luna, 140 x 200 cm
949 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Povlečení s motivem oblíbeného Disney seriálu Soy Luna. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny, sada obsahuje povlečení na deku 140 × 200 cm a polštář 63 × 63 cm.

Cdiscount lustr s pěti stínidly
2 899 Kč

Lustr z bukového dřeva s bavlněnými stínidly v šedé, černé, bílé, taupe a krémové barvě. Tento praktický a funkční lustr dokonale osvětlí váš interiér.

Cdiscount lustr s pěti stínidly Uzibuze, bílá
2 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lustr s pěti stínidly v přírodním skandinávském stylu, vyrobený ze dřeva a kovu. Tento lustr dokonale prozáří každý interiér.

Cdiscount prodlužovací kabel s 8-mi zásuvkami
799 Kč

1 m dlouhý prodlužovací kabel s vypínačem, 8-mi zásuvkami + TV / IT ochranou. Ideální pro bezpečné napájení všech vašich elektrických zařízení, jako je váš televizor nebo počítač.

Cdiscount dětská elektronická kytara s mikrofonem MINNIE & YOU, 3+
1 149 Kč

Dětská elektronická kytara s mikrofonem. Mikrofon do ucha, připojení na MP3 nebo mobil. Volba MODE pro klávesy na krku kytary: 6 tónů, funkce „jedna klávesa jeden tón“, melodie. Zesilovač, páčka k volbě zvuku 6 hudebních nástrojů, automatický vypínač.

Cdiscount lustr Annela, zlatá
1 099 Kč

Moderní kovové svítidlo ve zlaté barvě s geometrickými tvary. Díky nadčasovému a jednoduchému designu, skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru.

Cdiscount skládací dětská židle
849 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická skládací židlička s područkami ozdobí dětský pokoj, ale dá se všestranně využít i na pláži či v kempu.

Cdiscount je francouzský eshop s celou řadou produktů, mimo jiné kulturního zboží, high-tech, IT, domácích spotřebičů, osobních spotřebičů a potravin.

Cdiscount je francouzský eshop s celou řadou produktů, mimo jiné kulturního zboží, high-tech, IT, domácích spotřebičů, osobních spotřebičů a potravin.