Ceria Hraška na zahušťování 1kg
131 Kč

Hraška na zahušťování – jemná Bez chilli a česneku. Hraška umožňuje zdravé zahušťování polévek, omáček, šťáv a gulášů. Není nutné připravovat jíšku, stačí Hrašku smíchat s vodou a 20 minut povařit obdobně jako jíšku.

Ceria Ceria Hraška směs na zahušťování 250g
46 Kč

Hraška umožňuje zdravé a lahodné zahušťování polévek, omáček, šťáv a gulášů. Směs má vysoký obsah vlákniny a je zdrojem hořčíku, zinku a draslíku. Složení: hrách žlutý, směs obilovin (kukuřice, rýže, jáhly), sůl (40 % draslíku), směs koření.

Ceria Ceria Hraška vanilková 250g
46 Kč

Tuto směs můžeme využít v palačinkách, těstech a nákypech místo vajec. 1 vejce = 1 lžíce = cca 20g hrašky. Hraška zlepšuje soudržnost těst. Složení: hrách, směs obilovin (kukuřice, rýře, jáhly), cukr řepný, vanilka, směs koření.

Ceria Ceria Hraška směs na obalování pikantní 250g
46 Kč

Pikantní ochucená směs hrachu a bezlepkových obilovin, která zdravěji nahradí klasický trojobal, je vhodná na zahuštění. Složení: hrách, směs obilovin (kukuřice, rýže, jáhly),česnek, sůl, směs koření, chilli, přírodní antioxidanty.

Ceria Hraška na obalování 1kg
133 Kč

Lahodná hrachová směs, která rozmícháním pouze s vodou slouží k přípravě těstíčka pro obalování, včetně klasických řízků, dále slouží k přípravě placek, pomazánek, dresinků, zahušťování aj.

Ceria Hraška na obalování 250g
43 Kč

Lahodná hrachová směs pikantní s chilli a česnekem. Lahodná, výživná obalovací směs hrachu a bezlepkových obilovin, která umožňuje rychlé a zdravé obalování bez použití vajec.

Ceria Hraška na zahušťování 250g
43 Kč

Jemná bez chilli a česneku. Hraška je unikátní český výrobek z ryze přírodních produktů, který neobsahuje lepek, cholesterol, glutaman sodný, konzervanty ani barviva.  Tato lahodná hrachová směs umožňuje zdravé zahušťování polévek, omáček, šťáv a gulášů.

Ceria Hraška Vanilka 250g
45 Kč

Jemně sladká na obalování, omáček i těst. Hraška je unikátní český výrobek z ryze přírodních produktů, který neobsahuje lepek, cholesterol , glutaman sodný, konzervanty ani barviva.

Ceria Mahá koření 100 g
39 Kč

Mahá koření je vyvážená směs koření s prastarou tradicí. Dodá jídlu výbornou chuť a má příznivé účinky na náš organismus. Směs je balena ihned po namíchání a tak se dlouhodobě uchovávají unikátní vlastnosti použitých surovin.