10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Česká kovárna

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Česká kovárna Přenosné ohniště čtvercové ČESKÁ KOVÁRNA, 50x50 cm, lakované Česká kovárna Přenosné ohniště čtvercové ČESKÁ KOVÁRNA, 50x50 cm, lakované
Česká kovárna Přenosné ohniště čtvercové ČESKÁ KOVÁRNA, 50x50 cm, lakované

Ideální doplněk na vaší zahradu či terasu pro dlouhé letní večery. Ohniště vyrobené z antracitově lakované oceli o tloušťce 2 mm poslouží pro příjemné posezení u ohně, jako zdroj tepla, stejně jako podmanivý způsob osvětlení může být umístěno na libovolném místě na zahradě nebo terase.

můžete mít 12.12. - 13.12.

Česká kovárna Kovaná koza na řezání dřeva Česká kovárna Přenosné ohniště čtvercové ČESKÁ KOVÁRNA, 50x50 cm, lakované
Česká kovárna Kovaná koza na řezání dřeva

Použitý masivní materiál zajišťuje pevnou a stabilní konstrukci, která bezpečně uchytí kulatinu nebo větší část kmene, kterou následně můžete bez větších problémů porcovat na menší části. Na kozu lze umístit dřevo do průměru cca 25–30 cm.

můžete mít 12.12. - 13.12.

Česká kovárna Kovaný rošt do ohniště - střední Česká kovárna Přenosné ohniště čtvercové ČESKÁ KOVÁRNA, 50x50 cm, lakované
Česká kovárna Kovaný rošt do ohniště - střední

Kvalitní krbový rošt české výroby o rozměrech 60 × 39 cm z ocelových profilů 10 × 10 mm vhodný do topenišť většiny krbů. Provedení roštu je nelakované. Rošt zajišťuje lepší hoření dřeva a čištění krbu. Dřevo se podpaluje přímo na roštu, kam se i následně přikládá.

můžete mít 12.12. - 13.12.

Česká kovárna Kovaný rošt do ohniště - velký Česká kovárna Kovaný rošt do ohniště - základní
Česká kovárna Kovaný rošt do ohniště - velký

Kvalitní krbový rošt české výroby o rozměrech 80 × 55 cm z ocelových profilů 10 × 10 mm vhodný do topenišť většiny krbů. Provedení roštu je nelakované. Rošt zajišťuje lepší hoření dřeva a čištění krbu. Dřevo se podpaluje přímo na roštu, kam se i následně přikládá.

můžete mít 12.12. - 13.12.

Česká kovárna Kovaný rošt do ohniště - základní Česká kovárna Kovaný rošt do ohniště - základní
Česká kovárna Kovaný rošt do ohniště - základní

Kvalitní krbový rošt české výroby o rozměrech 30 × 40 cm z ocelových profilů 10 × 10 mm vhodný do topenišť většiny krbů. Provedení roštu je nelakované. Rošt zajišťuje lepší hoření dřeva a čištění krbu. Dřevo se podpaluje přímo na roštu, kam se i následně přikládá.

můžete mít 12.12. - 13.12.