Chemie a světlo

Chemie a světlo Souprava Professional

Chemie a světlo Souprava Professional

39 929 Kč

Chcete si vyzkoušet zajímavé chemické experimenty z oblasti luminiscence a fotochemie? Souprava Professional nabízí vysoké množství opakování jednotlivých pokusů, což jistojistě zaujme všechny nadšence chemie a vědy obecně.

Chemie a světlo Domácí fotolaboratoř

Chemie a světlo Domácí fotolaboratoř

2 782 Kč

Vyvolejte si doma fotografie bez nutnosti tmavé místnosti a darujte vyvolané obrázky například jako dárek rodině či přátelům. Ukažte dětem jak vyvolávaly fotografie jejich dědečkové.

Chemie a světlo Souprava Student
1x

Chemie a světlo Souprava Student

9 679 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Chcete si vyzkoušet zajímavé chemické experimenty z oblasti luminiscence a fotochemie? Se soupravou Student si toto přání můžete splnit.

Chemie a světlo Kyanotypie - Expert

Chemie a světlo Kyanotypie - Expert

6 049 Kč

Souprava obsahuje pomůcky k provádění kyanotypie – fotochemického modrotisku. Vyvolejte si fotografie bez nutnosti tmavé místnosti a darujte vyvolané obrázky například jako dárek rodině či přátelům.

Soupravy Chemie a světlo jsou určeny pro všechny fanoušky chemie, kteří chtějí propadnout kouzlu luminiscence a fotochemie. Rychle a snadno proveditelné pokusy pomáhají osvěžujícím a moderním způsobem ilustrovat celou řadu zajímavých témat a umožňují uživatelům získat hmatatelnou a nezapomenutelnou zkušenost s chemií.