Chevron Nutrition

-21%
Chevron Nutrition 100 % Whey Pure Effect 2000 g, banán

Chevron Nutrition 100 % Whey Pure Effect 2000 g

1 399 Kč
1 099 Kč

Skvělá kombinace kvalitního syrovátkového proteinového koncentrátu a syrovátkového proteinového izolátu, která obsahuje vysoký podíl bílkovin (76 – 78 % – podle příchuti). Navíc má vynikající chuť a snadno se rozpouští. Aby toho nebylo málo, použili jsme pouze přírodní aroma a barviva.

Chevron Nutrition L-Carnitin Drink , vodní meloun

Chevron Nutrition L-Carnitin Drink

499 Kč 7,56 Kč/dávka

L-Carnitine Drink je osvěžující a chutný neperlivý nápoj s vysokým obsahem karnitinu s termogenním efektem. Je ideálním nápojem pro stimulaci fyzického výkonu a zvyšuje využití energie z podkožního tuku a tím napomáhá při redukci nadváhy.

-14%
Chevron Nutrition 100% Whey Pure Effect 900 g , čokoláda

Chevron Nutrition 100% Whey Pure Effect 900 g

699 Kč
599 Kč 19,97 Kč/dávka

Skvělá kombinace kvalitního syrovátkového proteinového koncentrátu a syrovátkového proteinového izolátu, která obsahuje vysoký podíl bílkovin (76 – 78 % – podle příchutě). Navíc má vynikající chuť a snadno se rozpouští. Aby toho nebylo málo, použili jsme pouze přírodní aroma a barviva.

-16%
Chevron Nutrition Arginine A.K.G. Core

Chevron Nutrition Arginine A.K.G. Core

299 Kč
249 Kč

Hledáte řešení, jak zlepšit koordinaci a silový výkon a užít si tak svůj trénink naplno? Takové potěšení Vám může přinést právě Arginin A.K.G. Core. AAKG je nepostradatelným stavebním kamenem v suplementaci každého silového sportovce, který svými účinky přispívá k lepšímu rozšíření cév.

Chevron Nutrition Arginine AKG Powder

Chevron Nutrition Arginine AKG Powder

799 Kč
699 Kč 6,99 Kč/dávka

Arginine AKG je čistý arginin ve formě prášku od značky Chevron Nutrition, který se snadno rozpouští a především nabízí jednoduchý způsob, jak doplnit arginin alfa ketoglutarát.

Chevron Nutrition Beta Alanine

Chevron Nutrition Beta Alanine

249 Kč

Opravdový doplněk stravy Beta Alanine není určený jen pro zvýšení tréninkového výkonu a snížení únavy. Beta alanin zvyšuje hladinu karnosinu ve svalech a též množství opakování, které můžete provést při vysoké intenzitě cvičení.

Chevron Nutrition CFM80 Premium protein 2000 g, jablko - skořice

Chevron Nutrition CFM80 Premium protein 2000 g

999 Kč

Hledáte kvalitní zdroj proteinu? CFM80 Premium protein je alternativním a vhodně zvoleným zdrojem mimořádného proteinu obohacený o řetězec aminokyselin, které jsou nezbytné pro svaly vyčerpané po náročných trénincích a trávicí enyzymy DigeZyme, pro snazší stravitelnost.

Chevron Nutrition Citrulline Malate

Chevron Nutrition Citrulline Malate

499 Kč 2 Kč/dávka

Cílem tohoto produktu je zajistit dostatečný příjem L-citrulinu a navíc obsažený malát působí k optimalizaci účinků tohoto suplementu. Můžete snadno přidat prášek do svého oblíbeného nápoje a dosáhnout tak dokonalé konzistence.

-16%
Chevron Nutrition CLA Core

Chevron Nutrition CLA Core

299 Kč
249 Kč

Omega-6 mastná kyselina, která přirozeně blokuje a minimalizuje ukládání mastných kyselin do tukových buněk. Želatinová kapsle obsahující 1000 mg 80 % CLA je výborně a rychle stravitelná. CLA Core neobsahuje žádná zbytečná pojiva, takže nezatíží Váš organismus.