10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Chickidee Homeware

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Chickidee Homeware Pokojový sprej - Avokádový sad Chickidee Homeware Pokojový sprej Coconut Beach Ambient
Chickidee Homeware Pokojový sprej - Avokádový sad

Pokojový sprej Avokádový sad je vyroben z přirozeně čisticího oleje a směsi vůní. Tento sprej krásně provoní váš obytný prostor vůní krémového avokáda a sladkého ovoce guava. Nádherně připomíná avokádový sad v mexických kopcích. Povznášející a omlazující v každém ročním období.

můžete mít 6.5. - 10.5.

Chickidee Homeware Pokojový sprej Coconut Beach Ambient Chickidee Homeware Pokojový sprej Coconut Beach Ambient
Chickidee Homeware Pokojový sprej Coconut Beach Ambient

Pokojový sprej Coconut Beach Ambient Chickidee Homeware je vyroben z přirozeně čisticího oleje a směsi vůní. Tento sprej krásně provoní váš obytný prostor, a to vůní, která je nádherně hřejivá a osvěžující. Vůně nostalgicky připomíná dovolenou ve slunném podnebí s koktejlem v ruce.

můžete mít 6.5. - 10.5.

Chickidee Homeware Pokojový sprej Wellness Ambient Chickidee Homeware Pokojový sprej Coconut Beach Ambient
Chickidee Homeware Pokojový sprej Wellness Ambient

Pokojový sprej Wellness Ambient je vyroben z přirozeně čisticího oleje a směsi vůní. Tento sprej krásně provoní váš obytný prostor směsí mořské soli a šalvěje. Tato nádherná vůně, jejímž cílem je proměnit vaše okolí, je zároveň uzemňující a povzbuzující.

můžete mít 6.5. - 10.5.

Chickidee je britská nezávislá značka bytových interiérů, která navrhuje krásné a cenově dostupné interiéry, které pozitivně ovlivňují jak se cítíme. Náš příběh začíná u našeho zakladatele Joea, jeho úžasné rodiny a vášně pro interiérový design. Joe založil Chickidee, protože měl otázku, na kterou mu nikdo nedokázal odpovědět. "Proč musí být opravdu dobře navržený interiér tak drahý?". Joe se rozhodl, že skvělý design by měl být inkluzivní, pro každého, a tak se zrodilo Chickidee.