10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Chipolo Card bluetooth lokátor na klíče Chipolo Chipolo Card Spot lokalizační karta s Find My Černá
Chipolo Card bluetooth lokátor na klíče

Chipolo Card je nejtenčí vyhledávač, který svými rozměry pasuje do všech peněženek a dokladovek. Skvělý pomocník, až už hledáte klíče, peněženku nebo třeba i ovladač k televizi a dalších jiné věci. Pomocí aplikace si tento lokátor pamatuje.

můžete mít 6.10.

nebo
Levněji na Allegro od 649 Kč
Chipolo Chipolo Card Spot lokalizační karta s Find My Černá Chipolo Chipolo Card Spot lokalizační karta s Find My Černá
Chipolo Chipolo Card Spot lokalizační karta s Find My Černá

Hledání peněženky se pro spoustu lidí stává každodenním utrpením. Ať už spěcháte na autobus a nevíte, kam jste si ji položili nebo zadumaní odcházíte z kavárny, abyste až doma zjistili, že peněženka zůstala ležet na stole… Takové a mnohé další situace jsou zdrojem i té nejmenší nepozornosti.

můžete mít 9.10. - 10.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Chipolo ONE – Bluetooth lokátor, bílý Chipolo Chipolo Card Spot lokalizační karta s Find My Černá
Chipolo ONE – Bluetooth lokátor, bílý

Chipolo ONE – Bluetooth lokátor v bílé barvě je perfektní pomocník do každodenního života. Vychytané provedení ve tvaru malého přívěsku vám ušetří mnoho času i stresu při hledání předmětů, které každý den používáte. Spárování s mobilní aplikací Chipolo, která je volně ke stažení pro iOS i Android.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Chipolo ONE – Bluetooth lokátor, černý Chipolo ONE – Bluetooth lokátor, zelený
Chipolo ONE – Bluetooth lokátor, černý

Chipolo ONE – Bluetooth lokátor v černé barvě je perfektní pomocník do každodenního života. Vychytané provedení ve tvaru malého přívěsku vám ušetří mnoho času i stresu při hledání předmětů, které každý den používáte. Spárování s mobilní aplikací Chipolo, která je volně ke stažení pro iOS i Android.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Chipolo ONE – Bluetooth lokátor, modrý Chipolo ONE – Bluetooth lokátor, zelený
Chipolo ONE – Bluetooth lokátor, modrý

Chipolo ONE – Bluetooth lokátor v modré barvě je perfektní pomocník do každodenního života. Vychytané provedení ve tvaru malého přívěsku vám ušetří mnoho času i stresu při hledání předmětů, které každý den používáte. Spárování s mobilní aplikací Chipolo, která je volně ke stažení pro iOS i Android.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Chipolo ONE – Bluetooth lokátor, zelený Chipolo ONE – Bluetooth lokátor, zelený
Chipolo ONE – Bluetooth lokátor, zelený

Chipolo ONE – Bluetooth lokátor v zelené barvě je perfektní pomocník do každodenního života. Vychytané provedení ve tvaru malého přívěsku vám ušetří mnoho času i stresu při hledání předmětů, které každý den používáte. Spárování s mobilní aplikací Chipolo, která je volně ke stažení pro iOS i Android.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Chipolo ONE – Bluetooth lokátor, žlutý Chipolo ONE – Bluetooth lokátor, červený
Chipolo ONE – Bluetooth lokátor, žlutý

Chipolo ONE – Bluetooth lokátor ve žluté barvě je perfektní pomocník do každodenního života. Vychytané provedení ve tvaru malého přívěsku vám ušetří mnoho času i stresu při hledání předmětů, které každý den používáte. Spárování s mobilní aplikací Chipolo, která je volně ke stažení pro iOS i Android.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Chipolo ONE – Bluetooth lokátor, červený Chipolo ONE – Bluetooth lokátor, červený
Chipolo ONE – Bluetooth lokátor, červený

Chipolo ONE – Bluetooth lokátor v červené barvě je perfektní pomocník do každodenního života. Vychytané provedení ve tvaru malého přívěsku vám ušetří mnoho času i stresu při hledání předmětů, které každý den používáte. Spárování s mobilní aplikací Chipolo, která je volně ke stažení pro iOS i Android.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL