Chipolo ONE – Bluetooth lokátor, zelený
699 Kč

Novinka

Chipolo ONE – Bluetooth lokátor v zelené barvě je perfektní pomocník do každodenního života. Vychytané provedení ve tvaru malého přívěsku vám ušetří mnoho času i stresu při hledání předmětů, které každý den používáte. Spárování s mobilní aplikací Chipolo, která je volně ke stažení pro iOS i Android.

Chipolo ONE – Bluetooth lokátor, modrý
699 Kč

Novinka

Chipolo ONE – Bluetooth lokátor v modré barvě je perfektní pomocník do každodenního života. Vychytané provedení ve tvaru malého přívěsku vám ušetří mnoho času i stresu při hledání předmětů, které každý den používáte. Spárování s mobilní aplikací Chipolo, která je volně ke stažení pro iOS i Android.

Chipolo ONE – Bluetooth lokátor, bílý
699 Kč

Novinka

Chipolo ONE – Bluetooth lokátor v bílé barvě je perfektní pomocník do každodenního života. Vychytané provedení ve tvaru malého přívěsku vám ušetří mnoho času i stresu při hledání předmětů, které každý den používáte. Spárování s mobilní aplikací Chipolo, která je volně ke stažení pro iOS i Android.

Chipolo CARD – Bluetooth lokátor
849 Kč

Novinka

Stává se vám často, že při odchodu z domu hledáte peněženku či osobní doklady? Chipolo CARD – Bluetooth lokátor je perfektní pomocník do každodenního života. Vychytané provedení ve tvaru tenké karty vám ušetří mnoho času i stresu při hledání předmětů, které každý den používáte.

Chipolo ONE – Bluetooth lokátor, žlutý
699 Kč

Novinka

Chipolo ONE – Bluetooth lokátor ve žluté barvě je perfektní pomocník do každodenního života. Vychytané provedení ve tvaru malého přívěsku vám ušetří mnoho času i stresu při hledání předmětů, které každý den používáte. Spárování s mobilní aplikací Chipolo, která je volně ke stažení pro iOS i Android.

Chipolo ONE – Bluetooth lokátor, černý
699 Kč

Novinka

Chipolo ONE – Bluetooth lokátor v černé barvě je perfektní pomocník do každodenního života. Vychytané provedení ve tvaru malého přívěsku vám ušetří mnoho času i stresu při hledání předmětů, které každý den používáte. Spárování s mobilní aplikací Chipolo, která je volně ke stažení pro iOS i Android.

Chipolo ONE – Bluetooth lokátor, červený
699 Kč

Novinka

Chipolo ONE – Bluetooth lokátor v červené barvě je perfektní pomocník do každodenního života. Vychytané provedení ve tvaru malého přívěsku vám ušetří mnoho času i stresu při hledání předmětů, které každý den používáte. Spárování s mobilní aplikací Chipolo, která je volně ke stažení pro iOS i Android.

Chipolo ONE Ocean Edition – Bluetooth lokátor, modrý
799 Kč

Novinka

Chipolo ONE Ocean Edition – Bluetooth lokátor v modré barvě je perfektní pomocník do každodenního života. Provedení ve tvaru malého přívěsku vám ušetří mnoho času při hledání předmětů!. Speciální edice Chipola nyní nabízí lokátor vyrobený z recyklovaných rybářských sítí, které způsobují plastové znečištění oceánu. Koupí této jedinečné edice navíc přispějete 1 $ neziskové organizaci Oceanic Global a podpoříte tak jejich snahu o vyčištění oceánů a pláží od plastového odpadu.