10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
CHOU CHOU Baby Robin, limitovaná edice CHOU CHOU Baby Robin, limitovaná edice
CHOU CHOU Baby Robin, limitovaná edice

CHOU CHOU prostě neposedí. Nadšeně hýbe očima a netrpělivě čeká na další kolo hry Takhle jedou páni. A už s maminkou zase vesele poskakuje. Kdo by taky odolal těm velikým roztomilým očím? Po zábavné hře 30 cm velká panenka slyšitelně saje ze své lahvičky nebo cumlá dudlík.

můžete mít DNES

Od MALL
CHOU CHOU Baby Luca, limitovaná edice CHOU CHOU Baby Robin, limitovaná edice
CHOU CHOU Baby Luca, limitovaná edice

CHOU CHOU stojí v dětském pokojíčku a nadšeně se rozhlíží tam a zpět. Pravděpodobně si všimla, že brzy dostane svou lahvičku, ze které pak slyšitelně saje. 30 cm velká panenka má pohyblivé oči, kterými občas zahýbe, když na lahvičku musí čekat příliš dlouho. Ale kdo by se na tak roztomilého nezbedu zlobil?

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
CHOU CHOU Baby Mika, limitovaná edice CHOU CHOU Baby Robin, limitovaná edice
CHOU CHOU Baby Mika, limitovaná edice

„Podívej, teď zahýbala očima!“ Malý neposeda čas od času zakoulí pohyblivýma očima – třeba když se mu něco nezdá. Většinou má ale 30 cm velká panenka dobrou náladu a nadšeně se chichotá, když ji třeba vyhodíte do vzduchu a pak zase chytíte.

můžete mít DNES

Od MALL

Roztomilé a veselé panenky v novém osobitém stylu: velké hlavy, nádherné oči a barevné vlásky! Mezi jejich zábavné funkce patří jedinečný pohyb očí a realistické zvuky se spoustou chichotání během hry. Všechny panenky mají roztomilé oblečky v jasných barvách. Krmte je, houpejte je, mazlete se s nimi, MILUJTE je!