CITY BOSS Elektrická koloběžka City Boss GV5 bílá

CITY BOSS Elektrická koloběžka City Boss GV5 bílá

20 990 Kč

Elektrická koloběžka City Boss GV5 je skvělou volbou na cesty po městě či na výlet do přírody. S dvojitě jištěným skládacím mechanizmem jí složíte či rozložíte do 8 vteřin a při délce složeného rámu 116 cm a hmotnosti 22,8 kg jí snadno převezete autem, vlakem, MHD nebo uskladníte doma či v…

Partner: eFitness
CITY BOSS Přídavné sedlo RX5

CITY BOSS Přídavné sedlo RX5

1 490 Kč

S přídavným sedlem hravě zvládnete i delší cesty bez únavy. Je kompatibilní s modelem elektrické koloběžky City Boss RX5, která již má na montáž sedla přípravu z výroby.I namontované sedlo lze spolu s koloběžkou sklápět, takže vás neomezuje ani při přenášení koloběžky.

Partner: Terra Mia
CITY BOSS RX5 elektrokoloběžka Barva: černá, Doplňky: sedlo a zpětné zrcátko
1x

CITY BOSS RX5 elektrokoloběžka Barva: bílá

19 509 Kč

Elektrická koloběžka City Boss RX5 vás úsporně dopraví do práce, do školy, po městě či na výlet. S bezpečným skládacím mechanizmem jí složíte či rozložíte do 5 vteřin a při hmotnosti 17,3 kg jí snadno převezete autem, vlakem, MHD nebo uskladníte doma či v garáži.

Partner: Terra Mia

Design elektrických koloběžek CITY BOSS naplňuje novou vizi ekologického světa. Po třech letech vývoje, ladění každého detailu a testování jízdních vlastností, vám představujeme elektrickou koloběžku, která se stane součástí vašeho života. Vybavená špičkovou technologií promění každou jízdu městem v nevšední zážitek.