10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
CLICFORMERS Mini: Zvířata 30 dílků CLICFORMERS Mini: Zvířata 30 dílků
CLICFORMERS Mini: Zvířata 30 dílků

Postav si zvířátka se stavebnicí Clicformers , která je vhodná pro kluky i holky!

můžete mít 18.12. - 20.12.

SkyShowtime zdarma
CLICFORMERS 150 CLICFORMERS Mini: Zvířata 30 dílků
CLICFORMERS 150

Odolná belgická stavebnice s 150 dílky, ze které postavíte veliké množství modelů nejrůznějšího charakteru. Vzhledem k vyššímu počtu dílků lze dosáhnout i větvených staveb nečekaně velkých rozměrů!

můžete mít 12.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
CLICFORMERS Stavební auta CLICFORMERS Mini: Zvířata 30 dílků
CLICFORMERS Stavební auta

Tematická belgická stavebnice zaměřená na stavění různá stavební auta a stroje. Obsahuje 70 dílků včetně speciálních doplňků a velkých funkčních kol. Postavte buldozer, traktor nebo třeba bagr!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
CLICFORMERS Policie CLICFORMERS Policie
CLICFORMERS Policie

Tematická belgická stavebnice zaměřená na stavění speciálních vozidel policie. Obsahuje 70 dílků včetně speciálních doplňků a velkých funkčních kol. S policejní sadou Clicformers můžete stavět několik policejních vozidel a vybavit je i sirénou.

můžete mít 12.12.

Od MALL

CLICFORMERS je nová mechanická stavebnice z Belgie založená na principu větvení plastových bloků (většinou čtvercového nebo šestiúhelníkového tvaru), které se do sebe zaklapávají pomocí kloubů na svém obvodu. Děti od 4 let věku mohou tvořit jednoduché plošné i prostorové obrazce nebo i promyšlené složitější modely v souladu s úrovní své obrazotvornosti a mechanické zručnosti. Tato kreativní stavebnice je zábavnou hračkou stejně tak jako výukovou kreativní pomůckou, která procvičuje jemnou motoriku a prohlubuje prostorovou představivost. Výsledné modely jsou velice odolné a lze je následně využívat i jako funkční hračky. Veškeré stavebnice CLICFORMERS jsou vzájemně kompatibilní a přikupováním nových sad a dílků lze jejich kreativní potenciál násobit téměř bez omezení.