• Určení
    Chlapecké
    ×
CLICFORMERS Stavební auta
3x

CLICFORMERS Stavební auta

849 Kč
759 Kč
Doprava zdarma
Akce

Tematická belgická stavebnice zaměřená na stavění různá stavební auta a stroje. Obsahuje 70 dílků včetně speciálních doplňků a velkých funkčních kol. Postavte buldozer, traktor nebo třeba bagr!

Od prodejce MALL
CLICFORMERS Policie
5x

CLICFORMERS Policie

949 Kč
809 Kč
Doprava zdarma

Tematická belgická stavebnice zaměřená na stavění speciálních vozidel policie. Obsahuje 70 dílků včetně speciálních doplňků a velkých funkčních kol. S policejní sadou Clicformers můžete stavět několik policejních vozidel a vybavit je i sirénou.

Od prodejce MALL
-25%
CLICFORMERS Speed Wheels
5x

CLICFORMERS Speed Wheels

539 Kč
399 Kč

Tematická belgická stavebnice zaměřená na stavění závodních aut různých typů karoserií. Obsahuje 34 dílků včetně funkčních doplňků a závodních kol s ráfky o úctyhodném průměru. Se sadou Speed Wheel bude mít vaše dítě po celý den závody!

Od prodejce MALL
-15%
CLICFORMERS Záchranáři
4x

CLICFORMERS Záchranáři

849 Kč
719 Kč
Doprava zdarma

Tematická belgická stavebnice zaměřená na stavění speciálních vozidel integrované záchranné služby (hasiči, vyprošťovací technika). Obsahuje 70 dílků včetně speciálních doplňků a velkých funkčních kol. Postavte si hasičské vozy se sirénami a několik dalších vozidel!

Od prodejce MALL

CLICFORMERS je nová mechanická stavebnice z Belgie založená na principu větvení plastových bloků (většinou čtvercového nebo šestiúhelníkového tvaru), které se do sebe zaklapávají pomocí kloubů na svém obvodu. Děti od 4 let věku mohou tvořit jednoduché plošné i prostorové obrazce nebo i promyšlené složitější modely v souladu s úrovní své obrazotvornosti a mechanické zručnosti. Tato kreativní stavebnice je zábavnou hračkou stejně tak jako výukovou kreativní pomůckou, která procvičuje jemnou motoriku a prohlubuje prostorovou představivost. Výsledné modely jsou velice odolné a lze je následně využívat i jako funkční hračky. Veškeré stavebnice CLICFORMERS jsou vzájemně kompatibilní a přikupováním nových sad a dílků lze jejich kreativní potenciál násobit téměř bez omezení.