Clin čistič na okna s vůní ovocného octu 500 ml
57 Kč

Popis

Clin na okna s vůní ovocného octu je expert na oslnivý lesk beze šmouh. Je určený pro čištění a lesk skleněných a hladkých omyvatelných ploch (např. sklo, zrcadla, skleněné stoly atd.).

Clin Mediterranean Dreams čistič oken s alkoholem 500 ml
69 Kč

Popis Clin na okna s vůní květin

Tekutý čistič skla se zesíleným odmašťovacím účinkem. Je ideální na sklo a hladké povrchy, především zrcadla, okna, na sklokeramické desky, mikrovlnné trouby a další povrchy zejména v kuchyni.

Clin NÁPLŇ 500ml Lemon
39 Kč 31 Kč

Náhradní náplň do čistidla na okna Clin Lemon o objemu 500 ml s citrónovou vůní zajišťuje čisté a lesklé okna bez šmouh. Vytváří pěnu, která po povrchu nestéká. Obsahuje alkohol. Nevdechujte. Zamezte kontaktu s očima. V případě zasažení, oči pořádně vypláchněte dostatečným množstvím vody. Pokud pod

Clin Čistič 750ml Okna a Rámy
60 Kč 48 Kč

Clin čistič oken a rámů o objemu 750 ml je první čistič, který se ředí vodou. Díky receptuře s alkoholem čistí rámy a okna, ze kterých odstraní nečistoty a špínu. S lehkým setřením vrátí oknům oslnivý lesk. Se speciální technologií zabraňuje stopám po dešti. Vystačí na 300 m2. Použití zřeďte 20 ml

Clin čistič na okna Citron 500 ml
60 Kč

Popis

Clin na okna s citrusovou vůní je expert na oslnivý lesk beze šmouh. Je určený pro čištění a lesk skleněných a hladkých omyvatelných ploch (např. sklo, zrcadla, skleněné stoly atd.).

Clin MR 500ml Multi Shine (SK) (bez Alkoholu)
53 Kč 43 Kč

Čistič na okna Clin MR Multi Shine bez alkoholu o objemu 500 ml s rozprašovačem s neutrální vůní určený k čištění a leštění skleněných a hladkých omyvatelných ploch – okna, zrcadla, skleněné stoly. Rozprašovač nanese jemnou pěnu na povrch, nestéká a udrží se delší dobu.

Clin MR 500ml Univerzál (et) (Modrý)
53 Kč 43 Kč

Čistící prostředek Clin MR Universal s rozprašovačem o objemu 500 ml s příjemnou vůní, vhodný na hladké a skleněné povrchy bez zanechání šmouh. Vytváří pěnu, která nestéká po povrchu a může déle působit na znečištěnou plochu. Odpuzuje prach a vodu, lze jej použít v exteriéru iv interiéru.

Clin Multi-Surface čistič tvrdých povrchů 500 ml
69 Kč

Clin univerzální čisticí prostředek Multi-Shine zbaví více než 25 různých povrchů každodenních nečistot, jako je například prach, otisky prstů nebo skvrny od jídla a zanechá je zářivě lesklé ještě po delší dobu.

Clin ProNature čistič na okna 500 ml
69 Kč

Clin Pronature je kvalitní přírodní čistič na okna, který obsahuje 99,9 % přírodních ingrediencí. Clin Pronature dodává lesk oknům a všem ošetřeným povrchům beze šmouh. Obal produktu je ze 100% recyklovatelného plastu. Odstraňuje vodu, prach a špínu z povrchů a také zabraňuje rychlému zašpinění.

Clin čistič na okna a rámy s alkoholem 750 ml
60 Kč

Popis

První čistič Clin, který je ředitelný vodou s alkoholem perfektně odstraní nečistoty z oken, rámů a okenních parapetů. Nahrazuje klasické mytí saponátem a následné leštění. Vydrží až na 300 m2 oken.

Clin čistič na okna Jablko 500 ml
57 Kč

Popis

Clin na okna s jablečnou vůní je expert na oslnivý lesk beze šmouh. Je určený pro čištění a lesk skleněných a hladkých omyvatelných ploch (např. sklo, zrcadla, skleněné stoly atd.).

Clin MR 500ml Apple (et) (Zelený)
53 Kč 43 Kč

Čistící prostředek Clin MR Apple s rozprašovačem o objemu 500ml s vůní jablka, vhodný na hladké a skleněné povrchy bez zanechání šmouh. Vytváří pěnu, která nestéká po povrchu a může déle působit na znečištěnou plochu. Odpuzuje prach a vodu, lze jej použít v exteriéru iv interiéru.

Clin MR 500ml Lemon (SK)
53 Kč 43 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Čistící prostředek Clin MR Lemon 500 ml na čištění a leštění hladkých a skleněných povrchů jako jsou okna, zrcadla, obrazovky a zaručuje dlouhodobý efekt čistoty bez tvorby šmouh. S technologií Nano-Protect přináší ochranu povrchem oken před opětovným zašpiněním a vznikem skvrn od kapek od deště.

Clin MR 500ml Mediteran Dreams (et) (Růžový)
53 Kč 43 Kč

Čistící prostředek Clin MR Mediteran Dreams s rozprašovačem o objemu 500 ml s jemnou vůní, vhodný na hladké a skleněné povrchy bez zanechání šmouh. Vytváří pěnu, která nestéká po povrchu a může déle působit na znečištěnou plochu. Odpuzuje prach a vodu, lze jej použít v exteriéru iv interiéru.

Clin MR 500ml Mediteran Dreams (SK) (Růžový)
53 Kč 43 Kč

Čistící prostředek Clin MR Mediteran Dreams o objemu 500 ml na skleněné a hladké povrchy – okna, zrcadla, sklokeramické desky i mikrovlnné trouby. Odstraňuje nečistoty bez zanechání šmouh a chrání povrchy před opětovným znečištěním či prachem. Výsledkem je dokonalá čistota bez šmouh, dlouhotrvající

Clin MR 500ml Multi Shine (bez Alkoholu)
53 Kč 43 Kč

Čistící prostředek Clin MR Multi Shine s rozprašovačem o objemu 500 ml bez alkoholu, vhodný na hladké a skleněné povrchy bez zanechání šmouh. Vytváří pěnu, která nestéká po povrchu a může déle působit na znečištěnou plochu. Odpuzuje prach a vodu, lze jej použít v exteriéru iv interiéru.

Clin MR 500ml Vinegar (Červený)
53 Kč 43 Kč

Čistící prostředek Clin MR Vinegar s rozprašovačem o objemu 500 ml s vůní ovocného octa s novou recepturou, vhodný na hladké a skleněné povrchy bez zanechání šmouh. Vytváří pěnu, která nestéká po povrchu a může déle působit na znečištěnou plochu. Odpuzuje prach a vodu, lze jej použít v exteriéru iv

Clin na okna s alkoholem 500 ml
69 Kč

Popis

Clin na okna Blue s tradiční neutrální vůní je expert na oslnivý lesk beze šmouh, určený pro čištění a lesk skleněných a hladkých omyvatelných ploch (např. sklo, zrcadla, skleněné stoly atd.).

Clin rozprašovač 500ml (new) Lemon
52 Kč 42 Kč

Čisticí prostředek Clin Lemon s rozprašovačem o objemu 500 ml s citrónovou vůní pro čištění a leštění hladkých a skleněných povrchů – okna, zrcadla, obrazovky a pod. Zanechává povrchy lesklé, čisté a dlouhodobě bez šmouh. Roznáší se rozprašovačem ve formě aktivní pěny, která nestéká a udrží se na p

Clin Squeezer na okna citrus 500 ml
69 Kč

Popis

Clin je expert na zářivý lesk beze šmouh. Pro čištění a lesk skleněných a hladkých omyvatelných ploch (např. sklo, zrcadla, TV obrazovky, skleněné stoly atd.). Se zesíleným odmašťovacím účinkem.