10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Clippasafe Síť proti hmyzu na kočárek Clippasafe Síťová taška na kočárek Black
Clippasafe Síť proti hmyzu na kočárek

Síť na kočárek Clippasafe zajistí ochranu Vašeho děťátka před pobodáním nebo nepříjemným obtěžováním hmyzem, je-li v kočárku

můžete mít DNES

Od MALL
Clippasafe Síťová taška na kočárek Black Clippasafe Síťová taška na kočárek Black
Clippasafe Síťová taška na kočárek Black

Ano! Síťovky jsou zase v trendu! Síťová taška na kočárek vhodná pro kočárky s hlubokou korbou, sportovní kočárky. A proto neváhejte, pokud jí ještě nemáte.

můžete mít DNES

Od MALL
Clippasafe Cestovní polštářek Clippasafe Síťová taška na kočárek Black
Clippasafe Cestovní polštářek

Cestovní polštářek drží hlavičku a krk dítěte ve vzpřímené a pohodlné pozici. Tento nákrčník pomáhá vylepšit držení těla dítěte a poskytuje mu dodatečnou podporu hlavičky a krku, zvláště když spí.

můžete mít DNES

Od MALL
Clippasafe Ochranné knoflíky sporák 4ks Clippasafe Bezpečnostní pás do auta pro těhotné
Clippasafe Ochranné knoflíky sporák 4ks

Ochranné kryty Clippasafe zabraňují nebezpečí zapnutí nebo regulace plynu. Pozor pozor, všechny maminky i tatínkové. Pokud máte doma malého kuchtíka, který už se nemůže dočkat až začne vytvářet svá Michelinská díla, doporučujeme tuto vychytávku na každý sporák. Využití u sporáků. Výrobek přestaňte používat ihned, jakmile s ním umí dítě manipulovat.

můžete mít DNES

Od MALL
Clippasafe Bezpečnostní pás do auta pro těhotné Clippasafe Bezpečnostní pás do auta pro těhotné
Clippasafe Bezpečnostní pás do auta pro těhotné

Bezpečnostní pás do auta pro těhotné značně snižuje riziko zranění a zajišťuje, že pás nerozptyluje při řízení. Navržen pro použití od 2. měsíce těhotenství až po narození.

můžete mít DNES

Od MALL
Clippasafe Protiskluzová podložka do vany Clippasafe Bezpečnostní pás do auta pro těhotné
Clippasafe Protiskluzová podložka do vany

Protiskluzová podložka do vany. Při vlézání do či vylézání z vany nebo sprchy vždy dítěti poskytněte oporu. Vyrobeno z přírodní gumy.

můžete mít DNES

Od MALL
Clippasafe Sluneční roleta rolovací, 2 ks Clippasafe Dětská zábrana NoTRIP, 61-109 cm KOV
Clippasafe Sluneční roleta rolovací, 2 ks

Sluneční roleta rolovací 2ks chrání Vás a vaše děti před škodlivými slunečními paprsky. Buď mohou být připnuty na vrch postranního okénka vozidla nebo přichyceny na jakékoli okno přiloženými přísavkami.

můžete mít DNES

Od MALL
Clippasafe Dětská zábrana NoTRIP, 61-109 cm KOV Clippasafe Dětská zábrana NoTRIP, 61-109 cm KOV
Clippasafe Dětská zábrana NoTRIP, 61-109 cm KOV

Clippasafe Dětská zábrana NoTRIP do otvorů 61 až 109 cm s jednoduchou montáží pro zabezpečení průchodu dítěte do prostor, kde by mohlo přijít k úrazu. Tato zábrana je zkonstruována pro děti do 24 měsíců.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Clippasafe Měkký ochranný pás 2 m Clippasafe Dětská zábrana NoTRIP, 61-109 cm KOV
Clippasafe Měkký ochranný pás 2 m

Měkký ochranný pás 2 m. Pro použití na hrany stolů, police, krbové vložky nebo na jakýkoliv další vystavené hrany, kde se dítě může zranit. Nehořlavá, netoxická a bez ftalátů.

můžete mít DNES

Od MALL
Clippasafe Síť na autosedačku Clippasafe Vodítko pro dítě, Pink
Clippasafe Síť na autosedačku

Jemná moskytiéra na autosedačku pomáhá chránit dítě před mouchami, vosami, komáry a jiným hmyzem. Ano! Už se nemusíte bát, že vaše miminko bude celé poštípané od komárů. Síťka proti hmyzu na autosedačku vám v tom pomůže!

můžete mít DNES

Od MALL
Clippasafe Síť proti hmyzu Clippasafe Vodítko pro dítě, Pink
Clippasafe Síť proti hmyzu

Síť proti hmyzu na postýlku. Tato síťka nepustí k Vašemu spícímu děťátku v dětské postýlce žádný nežádoucí hmyz, čímž umožní Vašemu děťátku nerušený spánek

můžete mít DNES

Od MALL
Clippasafe Vodítko pro dítě, Pink Clippasafe Vodítko pro dítě, Pink
Clippasafe Vodítko pro dítě, Pink

Vodítko pro dítě. Vhodné na procházky, na nákupy, vždy, abyste mohli asistovat svému dítěti, když se učí chodit a udržovat bezprostřední kontrolu v rušných a nebezpečných prostředích.

můžete mít DNES

Od MALL
Clippasafe Vodotěsný chránič sedadla Clippasafe Vodotěsný chránič sedadla
Clippasafe Vodotěsný chránič sedadla

Vodotěsný chránič sedadla. Chrání kočárky a autosedačky před prosáknutím pleny a před nehodami při učení na nočník. Měkké savé froté s vodotěsnou podporou.

můžete mít DNES

Od MALL
Clippasafe Pláštěnka na autosedačku Clippasafe Vodotěsný chránič sedadla
Clippasafe Pláštěnka na autosedačku

Pláštěnka na autosedačku je navržena pro užívání u většiny dětských autosedaček s pevnými držadly.

můžete mít 28.5.

Od MALL

CLIPPASAFE - Je průkopníkem v oblasti bezpečnosti dětí na trhu, neustále buduje svoji pověst vývojem nových výrobků a dodává všem hlavním britským maloobchodním prodejcům naše vlastní výrobky Clippasafe.  Společnost vyrábí dětské bezpečnostní produkty více než 50 let. Všechno to začalo, když Gordon Cheetham jako první vyrobil řadu dětských bezpečnostních popruhů koncem 50. let.

Když Gordonovi synové Roger a Russel v roce 1988 převzali podnik, uvědomili si, že je to ideální příležitost jak pokračovat ve šlépějích jejich otce a pracovat na výrobě nových a inovativních výrobků. Po průzkumu trhu zjistili, že mnozí rodiče si nebyli vědomi mnohých nebezpečí, které číhají každý den na jejich zvídavé děti. S tímto zjištěním, začali pracovat na tom, jak by mohli vyřešit rostoucí počet dětských bezpečnostních otázek jak doma tak i venku. Po hodně náročné práci a po mnoha návrzích, vyvinula značka Clippasafe do celého světa dětské bezpečnostní produkty a od té doby jsme se nikdy neohlédli zpět.  "Dnešní rodiče jsou více nezávislí a méně spoléhají na pomoc svých vlastních rodičů při výchově dětí, a často jim tak chybí životní zkušenosti. Existuje mnoho potenciálních rizik jak doma tak venku, které si rodiče neuvědomují, takže my se snažíme jim zajistit základní prostředky k výchově a k minimalizaci nebezpečí." říká Roger Cheetham, generální ředitel a otec tří dětí.