Coffee Source

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Coffee Source Káva - Ethiopia Alemayehu Daniel - Espresso roast Coffee Source Káva - Ethiopia Alemayehu Daniel - Espresso roast
Coffee Source Káva - Ethiopia Alemayehu Daniel - Espresso roast

Dopřejte si doušek kávového potěšení! Málokdy se podaří najít v Etiopii kávu od jediného farmáře. Ochutnejte Ethiopia Alemayehu Daniel!

můžete mít 18.4. - 19.4.

Coffee Source Káva - BLACK Blend Coffee Source Káva - Ethiopia Alemayehu Daniel - Espresso roast
Coffee Source Káva - BLACK Blend

Je libo silný šálek kávy s vyváženou chutí? Tato velmi výrazná káva byla vytvořena speciálně pro přípravu espressa. Směs tvoří kvalitní odrůdy kávy arabika pocházející z Brazílie a Guatemaly.

můžete mít 18.4. - 19.4.

Coffee Source Káva - BIO směs Coffee Source Káva - Ethiopia Alemayehu Daniel - Espresso roast
Coffee Source Káva - BIO směs

Milujete krémové tělo kávy? Pak určitě vyzkoušejte naši BIO směs, pečlivě vybalancovanou kávu pro dokonalé espresso. Byla vypěstována zcela bez pesticidů a bez herbicidů a tvoří ji 2 druhy kávy: brazilská Brazil fazenda Klem BIO a etiopská Suke Quto.

můžete mít 18.4. - 19.4.

Coffee Source Káva - Dark Star Blend Coffee Source Káva - Ethiopia Suke Quto washed
Coffee Source Káva - Dark Star Blend

Jste milovníkem espressa? Pak si určitě vyberte směs Dark Star! V chuti této směsi vynikají spíše hořčí tóny a tato směs se skvěle se hodí pro přípravu kávy na domácích pákových nebo automatických kávovarech.

můžete mít 18.4. - 19.4.

Coffee Source Káva - Kenya Massai Coffee Source Káva - Ethiopia Suke Quto washed
Coffee Source Káva - Kenya Massai

Tato sklizeň pochází z malých farem umístěných ve středu země, jižně od Mount Kenya, na vysokých náhorních plošinách Kiambu, dosahující nadmořské výšku 1900 m n. m.

můžete mít 18.4. - 19.4.

Coffee Source Káva - Ethiopia Suke Quto washed Coffee Source Káva - Ethiopia Suke Quto washed
Coffee Source Káva - Ethiopia Suke Quto washed

Suke Quto je jednou z nejoblíbenějších káv z naší nabídky. Káva je naprosto precizně zpracovaná a každý rok nás překvapí svou bohatostí a nezaměnitelným charakterem káv z oblasti Guji. Letošní káva má velice krásné květinové aroma, které doplňuje až medová sladkost a svěžest citrusových plodů.

můžete mít 18.4. - 19.4.

Coffee Source Káva - Brazil Fazenda Sertao Coffee Source Káva - Colombia Chévere decaf - bezkofeinová káva
Coffee Source Káva - Brazil Fazenda Sertao

Výběrová káva Brazil Fazenda Sertao je původem z regionu Minas Gerais a vypěstoval ji farmář José Isidro Pereira. Tato káva vás příjemně překvapí svou chutí lískových oříšků, nugátu a kakaa. Kromě toho můžete očekávat i nízkou aciditu, pro kterou jsou brazilské kávy tak oblíbené.

můžete mít 18.4. - 19.4.

Coffee Source Káva - Colombia Chévere decaf - bezkofeinová káva Coffee Source Káva - Colombia Chévere decaf - bezkofeinová káva
Coffee Source Káva - Colombia Chévere decaf - bezkofeinová káva

Ochutnejte Colombia Chévere Decaf. V této kofein-free kávě si můžete vychutnat chuťové tóny medu, višní a vanilky. Způsob přípravy doporučujeme na filtr či espresso.

můžete mít 18.4. - 19.4.

Coffee Source je česká společnost zabývající se přípravou a prodejem výběrové i konvenční kávy. Ačkoliv dobrá káva zcela vyplňuje naše životy, věnujeme se i ostatním důležitým věcem kolem ní. Pokud porovnáme situaci na trhu v našich začátcích se situací dnes, můžeme říci, že jsme ušli obrovský kus cesty.