-17%
Colorwin Sprej na krytí šedin a odrostů 75 ml (Odstín Černý)
3x

Colorwin Sprej na krytí šedin a odrostů 75 ml

212 Kč
174 Kč

Colorwin sprej je první český sprej na krytí šedin a odrostů. Velmi snadno, rychle a hlavně lehce zakrývá viditelné odrosty. Je velmi jemný a lehký na vlasech. Vlasy nezatěžuje a nelepí. Nepoužívá jako hlavní nosnou složku tekutý silikon.

Partner: Vivantis
Colorwin Pudr na šediny (Root Cover Up Powder) 3,2 g (Odstín Černý)

Colorwin Pudr na šediny (Root Cover Up Powder) 3,2 g

195 Kč

Pudr Colorwin nabízí řešení pro rychlé překrytí odrostů, šedin a dodání objemu vlasům. Během chvilky zakryje nevzhledné šediny v pěšince, v oblasti kolem uší, čela, spánků. Aplikuje se na suché vlasy. Díky aplikátoru je nanesení pudru velice přesné. Překryje pouze problematická místa.

Partner: Vivantis
Colorwin Šampon pro muže k potlačení šedin 150 ml
6x

Colorwin Šampon pro muže k potlačení šedin 150 ml

185 Kč

Šampon Colorwin na krytí šedin je první český šampon k potlačení šedin. Receptura šamponu je postavená na staleté tradici a zkušenosti našich babiček při barvení vlasů. Colorwin Men obsahuje extrakt z ořešáku královského, který přispívá k potlačení prvních šedin.

Partner: Vivantis
Colorwin Šampon pro muže proti vypadávání vlasů 150 ml
3x

Colorwin Šampon pro muže proti vypadávání vlasů 150 ml

185 Kč
162 Kč

Vypadávají vám vlasy, máte vlasy oslabené a řídké a potřebujete podpořit jejich růst? Šampon Colorwin proti vypadávání vlasů se postará o posílení vašich vlasů od kořínků po konečky, zabrání odumírání vlasových folikulů, potlačí vypadávání vlasů a bude stimulovat růst nových vlasů.

Partner: Vivantis

Colorwin je novou českou vlasovou kosmetickou značkou pro ženy i muže. Výrobky značky Colorwin nabízejí jednoduché a časově nenáročné řešení pro momenty, kdy chcete vypadat upraveně, přirozeně a zároveň nechcete, aby šediny prozradily váš skutečný věk. Colorwin vám přináší inovativní, zdravotně nezávadné kosmetické výrobky, které jsou svým složením šetrné k vlasům a zbytečně je nezatěžují.

Výrobky Colorwin zlepší váš vzhled, náladu a sebevědomí. Vyzkoušejte tohoto pomocníka a uvidíte, že se stane vaším tajným a jedinečným trikem, jak omládnout o několik let mávnutím proutku.