Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Corny BIG cereální tyčinka mléčná čokoláda 24 x 50 g Corny BIG cereální tyčinka kokos v mléčné čokoládě 24 x 50 g
Corny BIG cereální tyčinka mléčná čokoláda 24 x 50 g

Cereální tyčinka Corny BIG v lahodné mléčné čokoládě v kombinaci müsli, arašídů a mléčné čokolády. Správná porce chuti a energie pro váš aktivní život. Složení s výživnými cereáliemi a bez barviv. V kartonu 24 ks.

můžete mít DNES

Od MALL
Corny BIG cereální tyčinka kokos v mléčné čokoládě 24 x 50 g Corny BIG cereální tyčinka kokos v mléčné čokoládě 24 x 50 g
Corny BIG cereální tyčinka kokos v mléčné čokoládě 24 x 50 g

Cereální tyčinka Corny BIG v lahodné mléčné čokoládě v kombinaci kokosu, poctivé mléčné čokolády a müsli. Správná porce chuti a energie pro váš aktivní život. Složení s výživnými cereáliemi a bez barviv. V kartonu 24 ks.

můžete mít DNES

Od MALL
Corny BIG cereální tyčinka lískový oříšek 24 x 50 g Corny BIG cereální tyčinka kokos v mléčné čokoládě 24 x 50 g
Corny BIG cereální tyčinka lískový oříšek 24 x 50 g

Cereální tyčinka Corny BIG v kombinaci müsli a lískových oříšků bez čokolády. Správná porce chuti a energie pro váš aktivní život. Složení s výživnými cereáliemi a bez barviv. V kartonu 24 ks.

můžete mít DNES

Od MALL
Corny BIG cereální tyčinka jahoda 24 x 40 g Corny BIG cereální tyčinka banán v mléčné čokoládě 24 x 50 g
Corny BIG cereální tyčinka jahoda 24 x 40 g

Cereální tyčinka Corny BIG s jahodami bez čokolády. Správná porce chuti a energie pro váš aktivní život. Složení s výživnými cereáliemi a bez barviv. V kartonu 24 ks.

můžete mít DNES

Od MALL
Corny BIG cereální tyčinka banán v mléčné čokoládě 24 x 50 g Corny BIG cereální tyčinka banán v mléčné čokoládě 24 x 50 g
Corny BIG cereální tyčinka banán v mléčné čokoládě 24 x 50 g

Cereální tyčinka Corny BIG v lahodné mléčné čokoládě v kombinaci chutných kousků banánů, poctivé mléčné čokolády a müsli. Správná porce chuti a energie pro váš aktivní život. Složení s výživnými cereáliemi a bez barviv. V kartonu 24 ks.

můžete mít DNES

Od MALL
Corny BIG cereální tyčinka slaný karamel 24 x 40 g Corny BIG cereální tyčinka banán v mléčné čokoládě 24 x 50 g
Corny BIG cereální tyčinka slaný karamel 24 x 40 g

Cereální tyčinka Corny BIG v kombinaci slaného karamelu, celozrnných cereálií a křupinek zalitých mléčnou čokoládou. Správná porce chuti a energie pro váš aktivní život. Složení s výživnými cereáliemi a bez barviv. V kartonu 24 ks.

můžete mít DNES

Od MALL

Corny je díky vyváženému složení zdrojem dlouho a rovnoměrně se uvolňující energie. Vedle jednoduchých sacharidů obsahují přibližně stejně velký podíl komplexních sacharidů, které tělo zpracovává postupně. Člověk je tedy zásoben energií déle a pocit hladu je časově oddálen. Tento pomalý a postupný proces trávení namáhá tělo podstatně méně než rychlé trávení.