Cover IT UKON batoh pro DJI Mavic 2 Pro/Mavic 2 Zoom UKON-123, černý
999 Kč 989 Kč

Novinka

Skořepinový batoh na dron chrání váš DJI Mavic 2 Pro / DJI Mavic 2 Zoom před každodenním znečištěním. Cover IT UKON batoh pro DJI Mavic 2 Pro/Mavic 2 Zoom UKON-123 je vybavený zapínací kapsou s polstrovanými přihrádkami a 2 malými kapsami na příslušenství. Díky odnímatelným popruhům a pohodlné rukojeti se dobře nosí.

Cover IT UKON batoh pro DJI Mavic Air UKON-110, černý
899 Kč 889 Kč

Novinka

Skořepinový batoh na dron chrání váš DJI Mavic Air před každodenním znečištěním. Cover IT UKON batoh pro DJI Mavic Air UKON-110 je vybavený zapínací kapsou s polstrovanými přihrádkami a 2 malými kapsami na příslušenství. Díky odnímatelným popruhům a pohodlné rukojeti se dobře nosí.

Cover IT UKON batoh pro DJI Mavic Mini UKON-160, černý
899 Kč 889 Kč

Novinka

Skořepinový batoh na dron chrání váš DJI Mavic Mini před každodenním znečištěním. Cover IT UKON batoh pro DJI Mavic Mini UKON-160 je vybavený zapínací kapsou s polstrovanými přihrádkami a 2 malými kapsami na příslušenství. Díky odnímatelným popruhům a pohodlné rukojeti se dobře nosí.

Cover IT UKON pouzdro na baterie pro DJI Spark/Mavic Air UKON-117, černé
299 Kč 289 Kč

Novinka

Praktické ochranné pouzdro je vyrobené přímo na míru bateriím pro drony DJI Spark a DJI Mavic Air. Cover IT UKON pouzdro na baterie pro DJI Spark/Mavic Air UKON-117 je vyrobené z pevného a odolného materiálu a vybavené polstrovanými přihrádkami pro absolutní bezpečnost uloženého vybavení.

Cover IT UKON pouzdro pro DJI Mavic 2 Pro/Mavic 2 Zoom UKON-120, černé
399 Kč 389 Kč

Novinka

Praktické ochranné pouzdro je vyrobené přímo na míru dronům DJI Mavic 2 Pro a DJI Mavic 2 Zoom. Cover IT UKON pouzdro pro DJI Mavic 2 Pro/Mavic 2 Zoom UKON-120 je vyrobené z pevného a odolného materiálu a vybavené polstrovanými přihrádkami pro absolutní bezpečnost uloženého vybavení.

Cover IT UKON pouzdro pro DJI Osmo Action s příslušesntvím UKON-143, černý
1 189 Kč

Novinka

Praktické ochranné pouzdro je vyrobené přímo na míru akční kameře DJI Osmo Action. Cover IT UKON pouzdro pro DJI Osmo Action s příslušenstvím UKON-143 je vyrobené z pevného a odolného materiálu a vybavené polstrovanými přihrádkami pro absolutní bezpečnost uloženého vybavení.

Cover IT UKON pouzdro pro DJI Osmo Action UKON-140, černé
399 Kč 389 Kč

Novinka

Praktické ochranné pouzdro je vyrobené přímo na míru akční kameře DJI Osmo Action. Cover IT UKON pouzdro pro DJI Osmo Action UKON-140 je vyrobené z pevného a odolného materiálu a vybavené polstrovanými přihrádkami pro absolutní bezpečnost uloženého vybavení.

Cover IT UKON pouzdro pro DJI Osmo Mobile 3 UKON-150, černé
499 Kč 489 Kč

Novinka

Praktické ochranné pouzdro je vyrobené přímo na míru akční kameře DJI Osmo Mobile 3. Cover IT UKON pouzdro pro DJI Osmo Mobile 3 UKON-150 je vyrobené z pevného a odolného materiálu a vybavené polstrovanými přihrádkami pro absolutní bezpečnost uloženého vybavení.

Cover IT UKON pouzdro pro DJI Osmo Pocket s příslušesntvím UKON-136, černý
1 189 Kč

Novinka

Praktické ochranné pouzdro je vyrobené přímo na míru akční kameře DJI Osmo Pocket. Cover IT UKON pouzdro pro DJI Osmo Pocket s příslušenstvím UKON-136 je vyrobené z pevného a odolného materiálu a vybavené polstrovanými přihrádkami pro absolutní bezpečnost uloženého vybavení.

Cover IT UKON pouzdro pro DJI Osmo Pocket UKON-130, černé
399 Kč 389 Kč

Novinka

Praktické ochranné pouzdro je vyrobené přímo na míru akční kameře DJI Osmo Pocket. Cover IT UKON pouzdro pro DJI Osmo Pocket UKON-130 je vyrobené z pevného a odolného materiálu a vybavené polstrovanými přihrádkami pro absolutní bezpečnost uloženého vybavení.

Cover IT UKON pouzdro pro ovladač a baterie k DJI Mavic 2 Pro/Zoom UKON-133, černé
599 Kč 589 Kč

Novinka

Praktické ochranné pouzdro je vyrobené přímo na míru ovladačům a bateriím pro DJI Mavic 2 Pro a DJI Mavic 2 Zoom. Cover IT UKON pouzdro pro ovladač a baterie k DJI Mavic 2 Pro/Zoom UKON-133 je vyrobené z pevného a odolného materiálu a vybavené polstrovanými přihrádkami pro absolutní bezpečnost uloženého vybavení.

Zaměřujeme se na ochranu vašich optických médií, paměťových karet a produktů značky DJI. Máme zájem na tom, aby produkty, které používáte, zůstaly nepoškozené a uchovaly si svou cenu.

Zaměřujeme se na ochranu vašich optických médií, paměťových karet a produktů značky DJI. Máme zájem na tom, aby produkty, které používáte, zůstaly nepoškozené a uchovaly si svou cenu.