Cover IT UKON pouzdro na baterie pro DJI Spark/Mavic Air UKON-117, černé-64%
299 Kč 107 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktické ochranné pouzdro je vyrobené přímo na míru bateriím pro drony DJI Spark a DJI Mavic Air. Cover IT UKON pouzdro na baterie pro DJI Spark/Mavic Air UKON-117 je vyrobené z pevného a odolného materiálu a vybavené polstrovanými přihrádkami pro absolutní bezpečnost uloženého vybavení.

Cover IT UKON pouzdro pro DJI Osmo Action UKON-140, černé-36%
399 Kč 255 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktické ochranné pouzdro je vyrobené přímo na míru akční kameře DJI Osmo Action. Cover IT UKON pouzdro pro DJI Osmo Action UKON-140 je vyrobené z pevného a odolného materiálu a vybavené polstrovanými přihrádkami pro absolutní bezpečnost uloženého vybavení.

Cover IT UKON pouzdro pro DJI Osmo Mobile 3 UKON-150, černé-71%
499 Kč 140 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktické ochranné pouzdro je vyrobené přímo na míru akční kameře DJI Osmo Mobile 3. Cover IT UKON pouzdro pro DJI Osmo Mobile 3 UKON-150 je vyrobené z pevného a odolného materiálu a vybavené polstrovanými přihrádkami pro absolutní bezpečnost uloženého vybavení.

Cover IT UKON pouzdro pro ovladač a baterie k DJI Mavic 2 Pro/Zoom UKON-133, černé-64%
599 Kč 214 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktické ochranné pouzdro je vyrobené přímo na míru ovladačům a bateriím pro DJI Mavic 2 Pro a DJI Mavic 2 Zoom. Cover IT UKON pouzdro pro ovladač a baterie k DJI Mavic 2 Pro/Zoom UKON-133 je vyrobené z pevného a odolného materiálu a vybavené polstrovanými přihrádkami pro absolutní bezpečnost uloženého vybavení.

Cover IT UKON batoh pro DJI Mavic Mini UKON-160, černý-19%
899 Kč 726 Kč

Výprodej

Skořepinový batoh na dron chrání váš DJI Mavic Mini před každodenním znečištěním. Cover IT UKON batoh pro DJI Mavic Mini UKON-160 je vybavený zapínací kapsou s polstrovanými přihrádkami a 2 malými kapsami na příslušenství. Díky odnímatelným popruhům a pohodlné rukojeti se dobře nosí.

Cover IT UKON pouzdro pro DJI Osmo Pocket s příslušesntvím UKON-136, černý-70%
1 199 Kč 354 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktické ochranné pouzdro je vyrobené přímo na míru akční kameře DJI Osmo Pocket. Cover IT UKON pouzdro pro DJI Osmo Pocket s příslušenstvím UKON-136 je vyrobené z pevného a odolného materiálu a vybavené polstrovanými přihrádkami pro absolutní bezpečnost uloženého vybavení.

Cover IT UKON batoh pro DJI Mavic Air UKON-110, černý-33%
899 Kč 595 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skořepinový batoh na dron chrání váš DJI Mavic Air před každodenním znečištěním. Cover IT UKON batoh pro DJI Mavic Air UKON-110 je vybavený zapínací kapsou s polstrovanými přihrádkami a 2 malými kapsami na příslušenství. Díky odnímatelným popruhům a pohodlné rukojeti se dobře nosí.

Cover IT UKON kufr pro DJI Mavic Air UKON-115, černý-31%
1 799 Kč 1 234 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický ochranný kufr je vyrobený přímo na míru dronu DJI Mavic Air. Cover IT UKON kufr pro DJI Mavic Air UKON-115 je vyrobený z pevného a odolného materiálu a vybavené polstrovanými přihrádkami pro absolutní bezpečnost uloženého vybavení. Nechybí pohodlná rukojeť.

Cover IT UKON pouzdro pro DJI Osmo Action s příslušesntvím UKON-143, černý-27%
1 199 Kč 872 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktické ochranné pouzdro je vyrobené přímo na míru akční kameře DJI Osmo Action. Cover IT UKON pouzdro pro DJI Osmo Action s příslušenstvím UKON-143 je vyrobené z pevného a odolného materiálu a vybavené polstrovanými přihrádkami pro absolutní bezpečnost uloženého vybavení.

Cover IT UKON batoh pro DJI Mavic 2 Pro/Mavic 2 Zoom UKON-123, černý
999 Kč 933 Kč

Skořepinový batoh na dron chrání váš DJI Mavic 2 Pro / DJI Mavic 2 Zoom před každodenním znečištěním. Cover IT UKON batoh pro DJI Mavic 2 Pro/Mavic 2 Zoom UKON-123 je vybavený zapínací kapsou s polstrovanými přihrádkami a 2 malými kapsami na příslušenství. Díky odnímatelným popruhům a pohodlné rukojeti se dobře nosí.

Cover IT UKON kufr pro DJI Mavic 2 Pro/Mavic 2 Zoom UKON-126, černý
1 799 Kč 1 572 Kč

Praktický ochranný kufr je vyrobený přímo na míru dronu DJI Mavic 2 Pro/Mavic 2 Zoom. Cover IT UKON kufr pro DJI Mavic 2 Pro/Mavic 2 Zoom UKON-126 je vyrobený z pevného a odolného materiálu a vybavené polstrovanými přihrádkami pro absolutní bezpečnost uloženého vybavení. Nechybí pohodlná rukojeť.

Cover IT UKON přistávací plocha pro DJI drony UKON-100
499 Kč 478 Kč

Praktická přistávací plocha pro drony je vyrobené přímo na míru dronům značky DJI. Cover IT UKON přistávací plocha pro DJI drony UKON-100 je vybavená kotvícími kolíky do země a praktickým obalem pro přenášení. Plocha má rozměry 740 × 740 mm a je skládací.

Zaměřujeme se na ochranu vašich optických médií, paměťových karet a produktů značky DJI. Máme zájem na tom, aby produkty, které používáte, zůstaly nepoškozené a uchovaly si svou cenu.

Zaměřujeme se na ochranu vašich optických médií, paměťových karet a produktů značky DJI. Máme zájem na tom, aby produkty, které používáte, zůstaly nepoškozené a uchovaly si svou cenu.