10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Covim Ciok houstnoucí čokoláda 50 ks Covim Ese Pods Suave bezkofeinová 25 porcí
Covim Ciok houstnoucí čokoláda 50 ks

Jednoporcová čokoláda od italské společnosti Covim, kterou je možné připravit nejen v restauraci. V balení je 50 jednotlivě balených sáčků.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Covim Ese Pods Gold Arabica 25 porcí Covim Ese Pods Suave bezkofeinová 25 porcí
Covim Ese Pods Gold Arabica 25 porcí

S E.S.E. Pody Covim Gold Arabica pohodlně vykouzlíte velmi kvalitní kávu na cestách. Namletá a strojově stlačená 100% arabica je připravena k rychlému použití. Je kompatibilní s Handpresso wild hybrid a dalšími strojky na ESE pody.

můžete mít 4.3. - 5.3.

Covim Ese Pods Suave bezkofeinová 25 porcí Covim Ese Pods Suave bezkofeinová 25 porcí
Covim Ese Pods Suave bezkofeinová 25 porcí

S E.S.E. Pody Covim Suave bezkofeinová káva pohodlně vykouzlíte velmi kvalitní kávu na cestách. Namletá a strojově stlačená 50% arabica a 50% Robusta je připravena k rychlému použití. Je kompatibilní s Handpresso wild hybrid a dalšími strojky na ESE pody.

Momentálně nedostupné

Italská pražírna Covim, která pochází z italského Janova, vznikla jako rodinný podnik začátkem 20. století. Pražírna získala za svou existenci znalosti z domácího i mezinárodního trhu, které do nejmenšího detailu využívá k přípravě jedinečné a lahodné kávy. Káva Covim je směsí pečlivě vybraných kávových zrn, čímž je zaručena vysoká kvalita kávy a plná chuť. V sortimentu naleznete zrnkovou kávu, kapsle pro Nespresso i E.S.E pody. Káva značka Covim je pak oblíbená především ve špičkových gastronomických zařízeních. Restaurace, hotely a nyní i nesčetné množství domácností a kanceláří – zde všude můžete nalézt kávu Covim.