10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Craze

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Craze Šumivá vodní bomba Jednorožec s překvapením Craze INKEE Dárková sada do koupele Vesmír - 5x šumivá bomba + 3 figurky
Craze Šumivá vodní bomba Jednorožec s překvapením

Připravte voňavou koupel s překvapením nakonec! Balení obsahuje šumivou vodní bombu a uvnitř náhodnou figurku roztomilého jednorožce, který se objeví po rozpuštění bomby. Celkem lze nasbírat 6 designů figurek. Bomba má jemnou „popcorn“ vůni, kterou si Vaše děti zamilují.

můžete mít 29.7. - 30.7.

Craze Šumivá vodní bomba Fotbal s překvapením Craze INKEE Dárková sada do koupele Vesmír - 5x šumivá bomba + 3 figurky
Craze Šumivá vodní bomba Fotbal s překvapením

Připravte Vašim dětem speciální koupel s překvapením! Balení obsahuje šumivou vodní bombu a uvnitř náhodně figurku fotbalisty s přísavkou, která se objeví po rozpuštění bomby. Celkem lze nasbírat 11 různých figurek – každá reprezentuje jinou zemi.

můžete mít 29.7. - 30.7.

Craze INKEE Dárková sada do koupele Vesmír - 5x šumivá bomba + 3 figurky Craze INKEE Dárková sada do koupele Vesmír - 5x šumivá bomba + 3 figurky
Craze INKEE Dárková sada do koupele Vesmír - 5x šumivá bomba + 3 figurky

Zabavte se při koupání! Sada obsahuje 5× vodní barevnou bombu ve tvarech a barvách různých planet a slunce. 3 vodní bomby navíc obsahují překvapení – figurku, která se objeví po rozpuštění bomby.

můžete mít 29.7. - 30.7.

Craze Šumivá vodní bomba Prasátko Peppa s překvapením Craze Šumivá vodní bomba Mermaid Mořská panna s překvapením
Craze Šumivá vodní bomba Prasátko Peppa s překvapením

Připravte Vašim dětem speciální koupel s překvapením! Balení obsahuje šumivou vodní bombu a uvnitř náhodně figurku – razítko Prasátko Peppa, které se objeví po rozpuštění bomby. Celkem lze nasbírat 7 různých figurek. Bomba má jemnou vůni jahodové zmrzliny a zároveň připraví barevnou koupel.

můžete mít 29.7. - 30.7.

Craze Šumivá vodní bomba Mermaid Mořská panna s překvapením Craze Šumivá vodní bomba Mermaid Mořská panna s překvapením
Craze Šumivá vodní bomba Mermaid Mořská panna s překvapením

Připravte Vašim dětem speciální koupel s překvapením! Balení obsahuje šumivou vodní bombu a uvnitř náhodně „podmořskou“ figurku s přísavkou, která se objeví po rozpuštění bomby. Celkem lze nasbírat 6 různých figurek. Bomba má jemnou „vesmírnou“ vůni a zároveň připraví barevnou koupel.

můžete mít 29.7. - 30.7.

Craze INKEE Duhová šumivá vodní bomba s vůní sada 3ks Craze Šumivá vodní bomba Mermaid Mořská panna s překvapením
Craze INKEE Duhová šumivá vodní bomba s vůní sada 3ks

Zabavte se při koupání! Vhoďte bombu do vody a užijte si duhovou šumivou voňavou koupel! Bomba má jemné „marshmallow“ aroma. Výrobek je bezpečný a šetrný k dětské pokožce, neobsahuje mikroplasty a nezanechává skvrny na pokožce, vlasech nebo na vaně. Velikost bomby cca. 5cm.

můžete mít 29.7. - 30.7.

Craze INKEE Dárková sada do koupele Jednorožec Craze INKEE Duhová pěnová koupel do vany - vesmír
Craze INKEE Dárková sada do koupele Jednorožec

Zabavte se při koupání! Sada obsahuje vodní barevnou bombu ve tvaru jednorožce (150g), „borůvkovou“ šumivou vodní bombu (80g), barevný „prach“ do koupele s třešňovou vůní (70g) a 3 vodní bomby ve tvaru „hovínka“ s jahodovou vůní (á 15g).

můžete mít 29.7. - 30.7.

Craze INKEE Duhová pěnová koupel do vany - vesmír Craze INKEE Duhová pěnová koupel do vany - vesmír
Craze INKEE Duhová pěnová koupel do vany - vesmír

Překvapte své děti duhovou pěnou! Vložte pěnovou raketu (či UFO talíř) do vody a sledujte jak se magicky vytvoří duhová pěna – a kosmický koráb startuje! Pěna má navíc jemné jahodové aroma. 2 různé designy – odesíláme náhodně dle aktuální skladové zásoby.

můžete mít 29.7. - 30.7.

Craze INKEE Duhová pěnová koupel do vany Craze INKEE Duhová pěnová koupel do vany - vesmír
Craze INKEE Duhová pěnová koupel do vany

Překvapte své děti duhovou pěnou! Vložte pěnový mráček/jednorožce do vody a sledujte jak se magicky vytvoří duhová pěna! Pěna má navíc jemné jahodové aroma. 2 různé designy – mráček / jednorožec – odesíláme náhodně dle aktuální skladové zásoby.

můžete mít 29.7. - 30.7.

Craze Voskovky do vany barevné 6ks Craze Voskovky do vany barevné 6ks
Craze Voskovky do vany barevné 6ks

Barevné voskovky do vany pro skvělou zábavu při koupání! S voskovkami bezpečně lze kreslit na vanu a dlaždice. Lze lehce omýt mokrým hadříkem či houbičkou – nezanechává žádné stopy! Balení obsahuje 6ks sytě barevných voskovek, velikost cca. 10cm.

můžete mít 29.7. - 30.7.