10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
CrockPot pomalý hrnec CSC026X Saute DuraCeramic CrockPot pomalý hrnec CSC026X Saute DuraCeramic
CrockPot pomalý hrnec CSC026X Saute DuraCeramic

Pomalý hrnec CrockPot CSC026X je elektrický hrnec s vnitřní hliníkovou nádobou, ve které se připravují nejrůznější pokrmy. Objem nádoby je 5 l. Hrnec můžete uložit do chladničky, vyjímatelná nádoba i poklice jsou vhodné na pečení v klasické troubě.

můžete mít DNES

Od MALL
CrockPot multifunkční hrnec Express 5,6 l CrockPot pomalý hrnec CSC026X Saute DuraCeramic
CrockPot multifunkční hrnec Express 5,6 l

Multifunkční hrnec s celkovým objemem 5,6 litru. Crockpot Express nabízí několik způsobů přípravy jidla – vaření v páře, tlakové vaření, pomalé vaření nebo opékání. Díky 8 automatickým programům snadno připravíte maso, polévky, rýži, fazole nebo jogurty, stačí zmáčknout příslušené tlačítko. S multifunkčním hrncem ušetříte až 60 % energie a zkrátíte dobu vaření až o 70 %.

můžete mít DNES

Od MALL
CrockPot pomalý hrnec 3,5 l CSC059X CrockPot pomalý hrnec CSC026X Saute DuraCeramic
CrockPot pomalý hrnec 3,5 l CSC059X

Pomalý hrnec s příkonem 210 W a s nádobou o objemu 3,5 l. CrockPot 3,5 l CSC059X disponuje vyjímatelnou keramickou nádobou, která je vhodná i pro pečení v troubě. Pomocí digitálního časového spínače můžete nastavit dobu vaření až na 20 hodin.

můžete mít DNES

Od MALL
CrockPot pomalý hrnec CSC061X CrockPot pomalý hrnec 7,5 l CSC063X
CrockPot pomalý hrnec CSC061X

Pomalý hrnec s příkonem 180 W a s nádobou o objemu 2,4 l. CrockPot CSC061X disponuje vyjímatelnou keramickou nádobou, která je vhodná i pro pečení v troubě. Pomocí digitálního časového spínače můžete nastavit dobu vaření až na 20 hodin.

můžete mít DNES

Od MALL
CrockPot pomalý hrnec 7,5 l CSC063X CrockPot pomalý hrnec 7,5 l CSC063X
CrockPot pomalý hrnec 7,5 l CSC063X

Pomalý hrnec s příkonem 320 W a kapacitou 7,5 litru. CrockPot 7,5 l CSC063X disponuje digitálním časovačem, který po vypršení nastavené doby přepne do režimu udržuj teplé. Režim vaření jednoduše nastavíte pomocí několika tlačítek. Na digitálním displeji vidíte odpočet času k dokončení vaření.

můžete mít DNES

Od MALL
CrockPot pomalý hrnec SCCPBPP 605 CrockPot pomalý hrnec 7,5 l CSC063X
CrockPot pomalý hrnec SCCPBPP 605

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot SCCPBPP 605, s keramickou nádobou s poklicí, která se dá uložit do chladničky a umýt v myčce nádobí. Hrnec má odpojitelný přívodní kabel, přepínač výkonu a displej. Objem hrnce je 5,7 l a počet porcí jídla 7.

můžete mít DNES

Od MALL
CrockPot Pomalý hrnec na vaření a dušení 3,5 l CrockPot Pomalý hrnec na vaření a dušení 3,5 l
CrockPot Pomalý hrnec na vaření a dušení 3,5 l

Pomalý hrnec o objemu 1,5 litru s příkonem 180 W. Crockpot Pomalý hrnec na vaření a dušení 3,5 l je vybaven vnitřní nádobou s nepřilnavým povrchem, která je vhodná na pečení a lze ji použít na plynové, elektrické i indukční varné desce. Digitální ovládání.

můžete mít DNES

Od MALL
CrockPot pomalý hrnec 4,7l, časovač, černý CrockPot Pomalý hrnec na vaření a dušení 3,5 l
CrockPot pomalý hrnec 4,7l, časovač, černý

Pomalý hrnec o objemu 4,7 litru s příkonem 220 W. Crockpot Pomalý hrnec 4,7l, časovač, černý je vybaven vyjímatelnou keramickou varnou nádobou, která se dá použít na pečení v troubě a mýt v myčce. Digitální displej a odklápěcí poklice.

můžete mít DNES

Od MALL
CrockPot multifunkční hrnec CSC024X CrockPot Pomalý hrnec na vaření a dušení 3,5 l
CrockPot multifunkční hrnec CSC024X

Pomalý a multifunkční hrnec CrockPot® CSC024X. Má 5 přednastavených programů s možností nastavení teploty a času. Pomalé vaření, vaření v páře, restování, opékání a smažení, to vše jen v jediném hrnci. Návíc má hrnec i automatické udržování teploty po skončení pomalého vaření a vyjímatelnou nádobu z litého hliníku s nepřilnavým povrchem a se skleněnou poklicí.

můžete mít DNES

Od MALL
CrockPot Pomalý hrnec na vaření a dušení CSC112X 6,5 l CrockPot Pomalý hrnec na vaření a dušení CSC112X 6,5 l
CrockPot Pomalý hrnec na vaření a dušení CSC112X 6,5 l

Pomalý hrnec o objemu 6,5 litru s příkonem 270 W. Crockpot Pomalý hrnec na vaření a dušení 6,5 l je vybaven vnitřní nádobou s nepřilnavým povrchem, která je vhodná na pečení a lze ji použít na plynové, elektrické i indukční varné desce. Digitální ovládání.

můžete mít DNES

Od MALL
CrockPot pomalý hrnec CSC060X CrockPot Pomalý hrnec na vaření a dušení CSC112X 6,5 l
CrockPot pomalý hrnec CSC060X

Pomalý hrnec s příkonem 210 W a s nádobou o objemu 3,5 l. CrockPot CSC060X disponuje vyjímatelnou keramickou nádobou, která je vhodná i pro pečení v troubě. Pomocí digitálního časového spínače můžete nastavit dobu vaření až na 20 hodin.

Momentálně nedostupné

Od MALL
CrockPot pomalý hrnec 400 RD CrockPot Pomalý hrnec na vaření a dušení CSC112X 6,5 l
CrockPot pomalý hrnec 400 RD

Pomalý hrnec Bionaire CrockPot SCV 400 RD v oblíbeném moderním designu s keramickou nádobou a skleněnou poklicí. Objem hrnce je 3,5 l. Keramická nádoba je vhodná na pečení v klasické i mikrovlné troubě a hrnec můžete uložit do chladničky.

Momentálně nedostupné

Od MALL
CrockPot multifunkční hrnec Turbo Express 5,6 l CrockPot multifunkční hrnec Turbo Express 5,6 l
CrockPot multifunkční hrnec Turbo Express 5,6 l

Multifunkční hrnec s objemem 5,6 litru a s příkonem 1000 W. CrockPot Turbo Express 5,6 l nabízí 12 automatických programů pro snadné vaření, zobrazení času do ukončení vaření a nastavitelný začátek vaření. Prémiové kolečko pro uvolnění páry.

Momentálně nedostupné

Od MALL

Pomalé vaření patří v současné době k novým trendům přípravy pokrmů. Pomalým vařením jídla získávají nové výraznější chutě, přestože se připravují pouze s malým množstvím koření, soli a bez tuku. Takto připravená jídla jsou vhodná i pro různé druhy diet. Přímo ideální jsou pro všechny, kteří chtějí hubnout a přitom se příliš neomezovat v jídle. Největší výhodou vaření v Elektrickém Pomalém hrnci je úspora času při vaření a nízká spotřeba elektrické energie. Pomalý hrnec je velkým pomocníkem nejen pro zaměstnané ženy, ale i muže, pro maminky s malými dětmi, pro ženy v domácnost... Vaření v Pomalém hrnci ocení také chataři a chalupáři