Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Crosley Gig Crosley T150
Crosley Gig

Inspirován nábytkem z padesátých a šedesátých let, gramofon Crosley Gig nabízí minimalistický design, elegantně zaoblené hrany, imitaci světlého dřeva a kontrast s matně černou čelní stranou. Tam také naleznete tři tlačítka, jež vám umožní ovládat hlasitost, přepínat mezi vinylem, AUX audio vstupem nebo vestavěným Bluetooth přijímačem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Crosley T150 Crosley T150
Crosley T150

Ačkoliv je Gramofon Crosley T150 díky minimalistickému designu velmi podobný modelu T100, jeho komponenty doznaly výrazně kvalitnějšího zpracování, čímž je zajištěn kvalitnější poslech a delší životnost. Dvourychlostní gramofon (33 a 45 ot./min) přehrává 7", 10" nebo 12" vinyly, takže si na něm s radostí přehrajete celou svou domácí audiotéku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Crosley C62 Crosley T150
Crosley C62

Nadčasový přístroj s klasickým designem, stabilním ocelovým talířem a magnetickou přenoskou – to je výkonný gramofon Crosley C62, který se pyšní 2 rychlostmi přehrávání na 33 a 45 otáček za min i technologií Bluetooth pro bezdrátové streamování hudby z mobilu. Přehrává nahlas díky 2 externím reproduktorům.

můžete mít 18.4.

Od MALL
Crosley Voyager Crosley Jasper, ořech
Crosley Voyager

Stačí otevřít horní víko a z krásného retro kufříku se náhle stane ještě krásnější retro řemínkový gramofon Crosley Voyager se 3 rychlostmi přehrávání desek na 33, 45 a 78 otáček za minutu. Přístroj se pyšní Bluetooth bezdrátovou technologií, přehrává nahlas díky vestavěným reproduktorům a má RCA výstupy.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Crosley Jasper, ořech Crosley Jasper, ořech
Crosley Jasper, ořech

Půvabný gramec z ořechového dřeva v retro designu inspirovaném přístroji z 60. let minulého století – to je noblesní 3rychlostní gramofon Crosley Jasper vybavený zabudovanými reproduktory s krásně vyladěným zvukem. Přehrává hudbu z gramofonových desek, umožňuje připojit kabelová sluchátka, disponuje AUX In vstupem a samozřejmě i Bluetooth přijímačem. Výbavu doplňuje RCA výstup a kvalitní gramofonová jehla NP16.

můžete mít 18.4.

Od MALL
Crosley NP15 Crosley Jasper, ořech
Crosley NP15

Stará jehla už není, co bývala? Dopřejte svému gramofonu novou jehličku – kvalitní gramofonová přenoska Crosley NP15 se pyšní diamantovým hrotem a je vhodná pro přehrávání desek rychlostmi 33, 45 i 78 otáček za minutu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Crosley Cruiser Plus Crosley Cassette Player CT102
Crosley Cruiser Plus

Zaposlouchejte se do sbírky svých gramodesek díky nádhernému a výkonnému retro gramofonu Crosley Cruiser Pluss přenosným provedením v kufříku. Gramofon má 3 rychlosti 33, 45 a 78 otáček za min, řemínkový pohon, diamantovou jehlu, Autostop, Bluetooth technologii, výstup pro připojení sluchátek i RCA Out. Funkce Pitch Control pomůže s přesným doladěním otáček přehrávaného vinylu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Crosley Cassette Player CT102 Crosley Cassette Player CT102
Crosley Cassette Player CT102

Přehrává klasické páskové kazety a umí také streamovat hudbu z mobilu – stylový retro radiomagnetofon Crosley Cassette Player CT102 je vybaven kazetovou mechanikou, Bluetooth bezdrátovou technologií a AM/FM tunerem. Hraje nahlas díky zabudovanému mono reproduktoru a má mikrofon pro pořizování nahrávek. Lze ho napájet ze sítě i z baterií.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Crosley Aria, šedý Crosley Cassette Player CT102
Crosley Aria, šedý

Půvabný gramec z ořechového dřeva, potažený šedou látkou a doplněný stříbrnými akcenty – to je noblesní 3rychlostní gramofon Crosley Aria vybavený externími reproduktory s hudebním výkonem 2× 25 W. Přehrává hudbu z gramofonových desek, ladí FM rádio, disponuje AUX In vstupem a samozřejmě i Bluetooth přijímačem. Výbavu doplňuje RCA výstup a kvalitní gramofonová jehla NP16.

můžete mít 18.4.

Od MALL
Crosley Mercury Crosley AM Record Cleaner, 200 ML
Crosley Mercury

Retrokrasavec, který zpestří vaše dny krásným zvukem – to je 3rychlostní kufříkový gramofon Crosley Mercury s ovládáním výšky tónu a s diamantovým hrotem NP15. Do výbavy dostal Bluetooth technologii, AUX In, sluchátkový výstup, 5W reproduktory i RCA Out.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Crosley Voyager, floral Crosley AM Record Cleaner, 200 ML
Crosley Voyager, floral

Gramofon v retro designu. Bluetooth vstup a výstup. 3 rychlosti. Přehrává 7", 10" nebo 12" desky. 2 vestavěné reproduktory 2", 8 Ω, 5 W. Jehla NP6. Pohon řemenem. Ovladač Pitch Control. Vstup Aux. RCA výstup. Sluchátkový konektor. Napájecí adaptér pro EU a VB. Funkce Autostop.

můžete mít 18.4.

Crosley AM Record Cleaner, 200 ML Crosley AM Record Cleaner, 200 ML
Crosley AM Record Cleaner, 200 ML

Luxusní péči o vaše gramofonové desky zajistí praktický čisticí roztok pro údržbu vinylů Crosley AM Record Cleaner, 200 ML. Tento účinný čistící prostředek eliminuje usazování prachu, nečistot a statické elektřiny na vašich vinylových deskách a pomáhá k dosažení lepšího zvukového vjemu při přehrávání desek.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Crosley AM Record Cleaner Box Crosley AM Stylus Cleaner, 20 ml
Crosley AM Record Cleaner Box

Luxusní péči o váš gramofon a gramofonové desky zajistí praktická sada pro údržbu vinylů a gramofonového stylusu Crosley AM Record Cleaner Box. Sada zahrnuje 200ml čistící prostředek na desky, vinylový kartáč, stylusový čistič, pick-up kartáč a 2 bavlněné hadříky pro jemné dočistění.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Crosley AM Record Cleaner Kit Crosley AM Stylus Cleaner, 20 ml
Crosley AM Record Cleaner Kit

Luxusní péči o váš gramofon a gramofonové desky zajistí praktická sada pro údržbu vinylů a gramofonového stylusu Crosley AM Record Cleaner Kit. Sada zahrnuje 45ml čistící roztok na desky, kartáč pro čištění jehly, stylusový čistič, antistatický kartáč s karbonovými vlákny a antistatický hadřík pro jemné dočistění.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Crosley AM Stylus Cleaner, 20 ml Crosley AM Stylus Cleaner, 20 ml
Crosley AM Stylus Cleaner, 20 ml

Luxusní péči o váš gramofon a gramofonové desky zajistí praktický kartáč pro údržbu vinylů a gramofonového stylusu Crosley AM Stylus Cleaner, 20 ml. Kartáč snižuje opotřebení hrotu a samotného záznamu na desce.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Crosley C6, bílá Crosley C62, hnědá
Crosley C6, bílá

Gramofon s řemenovým pohonem, dvě rychlosti 33 1/3 a 45 otáček za minutu, manuální změna rychlosti, RCA výstup, gramofonová přenoska Audio-Technica, Bluetooth pro připojení reproduktorů.

můžete mít 18.4.

Crosley C62, hnědá Crosley C62, hnědá
Crosley C62, hnědá

Gramofon se 2 externími reproduktory. Bluetooth vstup. Pohon řemenem. Dýhovaný povrch. Matné černé hliníkové raménko s protizávažím. 3 antivibrační nožky. Diamantová jehla NP5. Napájení AC napájecí adaptér, DC výstup 15 V 2,4A. Otáčky 331/3.

můžete mít 18.4.

Crosley C6B, černá Crosley C62, hnědá
Crosley C6B, černá

Stylový design, precizní provedení, kvalitní hrot – krásný 2rychlostní gramofon Crosley C6B rozezní vaše gramofonové desky a vrátí jim život. Desky roztáčí na 33 a 45 otáček za minutu, má vestavěný zesilovač a reproduktory k němu připojíte skrze RCA výstupy. Díky Bluetooth si můžete zvuk z gramce užít i v BT sluchátkách nebo přes BT reproduktor.

můžete mít 18.4.

Od MALL
Crosley Finn Crosley Voyager BT
Crosley Finn

Nadčasový design, kvalitní provedení, famózní zvuk – moderní mikrosystém Crosley Finn nabízí opravdu hodně. Do výbavy dostal CD mechaniku, AUX In vstup, Bluetooth bezdrátovou technologii, USB port i FM tuner. Pyšní se integrovanými 3palcovými reproduktory o hudebním výkonu 2× 10 W. Nechybí dálkové ovládání a praktický časovač vypnutí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Crosley NP-6 Crosley Voyager BT
Crosley NP-6

Každý gramofonový hrot se jednou tak opotřebí, že bude nutné jej vyměnit – mějte nový hrot v záloze díky diamantové náhradní jehle Crosley NP6, která je určená pro gramofony Crosley Cruiser Deluxe, Voyager, Rhapsody.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Crosley Voyager BT Crosley Voyager BT
Crosley Voyager BT

Všichni staromilci z něj budou paf – gramofon Crosley Voyager BT má půvabný retro design a kufříkovou konstrukci. Desky roztáčí 3 rychlostmi na 33, 45 nebo 78 otáček za minutu. Pyšní se Bluetooth technologií, sluchátkovým výstupem i RCA výstupy. Hraje nahlas díky 2× 2,5W stereo reproduktorům.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Crosley Voyager, modrá Crosley Coda, černá/hnědá
Crosley Voyager, modrá

Gramofon v retro designu. Bluetooth vstup a výstup. 3 rychlosti. Přehrává 7", 10" nebo 12" desky. 2 vestavěné reproduktory 2", 8 Ω, 5 W. Jehla NP6. Pohon řemenem. Ovladač Pitch Control. Vstup Aux. RCA výstup. Sluchátkový konektor. Napájecí adaptér pro EU a VB. Funkce Autostop.

můžete mít 18.4.

Crosley Voyager, Navy Crosley Coda, černá/hnědá
Crosley Voyager, Navy

Gramofon Crosley Voyager v retro designu. Bluetooth vstup a výstup. 3 rychlosti. Přehrává 7", 10" nebo 12" desky. 2 vestavěné reproduktory 2", 8 Ω, 5 W. Jehla NP6. Pohon řemenem. Ovladač Pitch Control. Vstup Aux. RCA výstup. Sluchátkový konektor. Napájecí adaptér pro EU a VB. Funkce Autostop.

můžete mít 18.4.

Crosley Coda, černá/hnědá Crosley Coda, černá/hnědá
Crosley Coda, černá/hnědá

Krasavec, který se hodí do moderních interiérů – prudce stylový gramofon Crosley Coda se 3 rychlostmi přehrávání desek na 33, 45 a 78 otáček za minutu, Bluetooth technologií, AM/FM tunerem a AUX In vstupem potěší všechny fandy dobrého poslechu muziky. Je plně manuální, má stabilní hliníkový talíř a domů vám dorazí spolu s 2 externími stereo reproduktory.

Momentálně nedostupné

Od MALL