10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Cuisinart food processor RMC100E Cuisinart food processor RMC100E
Cuisinart food processor RMC100E

Food processor v bezdrátovém provedení s kapacitou 900 ml. Cuisinart RMC100E je vybaven Li-Ion baterií pro až 20 minut bezdrátového provozu – dost na nakrájení 60 cibulí. Systém BladeLock drží čepel na místě pro bezpečné a snadné nalévání.

můžete mít DNES

Od MALL
Cuisinart zmrzlinovač ICE30BCE Cuisinart food processor RMC100E
Cuisinart zmrzlinovač ICE30BCE

Zmrzlinovač pro přípravu lahodné zmrzliny, sorbetů nebo mražených jogurtů. Cuisinart ICE30BCE je vybaven velkou kapacitou misky 2 litry, plně automatickým a snadným použitím a snadným čištěním.

můžete mít DNES

Od MALL
Cuisinart lis na citrusy CCJ210E Cuisinart food processor RMC100E
Cuisinart lis na citrusy CCJ210E

Lis na citrusy pro rychlou přípravu všech druhů čerstvě vymačkaných citrusových šťáv. Cuisinart CCJ210E nabízí odstředivý systém, který odstraňuje dužinu z filtru a extrahuje maximální množství šťávy s malým množstvím odpadu. Odnímatelné díly lze mýt v myčce nádobí.

můžete mít DNES

Od MALL
Cuisinart rychlovarná konvice CJK780E Cuisinart rychlovarná konvice CJK780E
Cuisinart rychlovarná konvice CJK780E

Rychlovarná konvice s příkonem 3000 W pro rychlý var a s kapacitou 1,5 litru. Cuisinart CJK780E je vybavena integrovaným filtrem na vodní kámen, velkým otvorem pro snadné nalévání a vodním okénkem pro snadné sledování úrovně naplnění.

můžete mít DNES

Od MALL
Cuisinart kontaktní gril GR47BE Cuisinart rychlovarná konvice CJK780E
Cuisinart kontaktní gril GR47BE

Elektrický gril s vysoce kvalitním nepřilnavým povrchem pro snadné čištění. Cuisinart GR47BE je vybaven časovačem až na 30 minut, variabilním nastavení teploty a nastavitelným závěsem až do 8 cm. Integrovaná miska na odvod tuku.

můžete mít DNES

Od MALL
Cuisinart smoothie mixér RPB100E Cuisinart rychlovarná konvice CJK780E
Cuisinart smoothie mixér RPB100E

Smoothie mixér s bezdrátovou technologií pro flexibilní použití. Cuisinart RPB100E je vybaven Li-Ion baterií pro konzistentní a vysoký výkon, tritanovou nádobkou o objemu 450 ml a ochranným krytem čepele pro bezpečné uložení sady čepelí a víkem na pití. Díly vhodné do myčky nádobí.

můžete mít DNES

Od MALL
Cuisinart plancha gril PL50E Cuisinart kuchyňský robot SM50WHE
Cuisinart plancha gril PL50E

Elektrický gril s variabilní regulací teploty s dvouzónovým ovládáním. Cuisinart PL50E je vybaven plně vyjímatelnou plochou vhodnou do myčky nádobí s nepřilnavým povrchem pro snadné čištění. Volitelný systém odvodu tuku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Cuisinart tyčový mixér RHB100E Cuisinart kuchyňský robot SM50WHE
Cuisinart tyčový mixér RHB100E

Tyčový mixér s bezdrátovou technologií pro flexibilní použití. Cuisinart RHB100E je vybaven Li-Ion baterií s až 20 minutami provozu, bezpečnostním blokovacím spínačem BladeLock a nástavci vhodnými do myčky nádobí.

můžete mít DNES

Od MALL
Cuisinart kuchyňský robot SM50WHE Cuisinart kuchyňský robot SM50WHE
Cuisinart kuchyňský robot SM50WHE

Kuchyňský robot s výkonným 500W motorem a velkokapacitní mísou o objemu 5,2 litru. Cuisinart SM50WHE nabízí 12 rychlostí, páku pro zvednutí hlavy s bezpečným zajištěním a robustní tlakově lité kovové pouzdro a základnu. Součástí balení je šéfkuchařská metla, plochá lopatka, hnětací hák a víko proti stříkání s nalévacím hrdlem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Cuisinart topinkovač CPT160E Cuisinart topinkovač CPT160PIE
Cuisinart topinkovač CPT160E

Topinkovač s příkonem 900 W pro přípravu 2 topinek. Cuisinart CPT160E nabízí 6 stupňů zhnědnutí, zařízení pro centrování plátků chleba a páku pro maximální zdvih pro snadné odstranění malých plátků. Zásobník na drobky. Funkce max, rozmrazování, opékání a tlačítko Cancel.

můžete mít DNES

Od MALL
Cuisinart topinkovač CPT160GE Cuisinart topinkovač CPT160PIE
Cuisinart topinkovač CPT160GE

Topinkovač s příkonem 900 W pro přípravu 2 topinek. Cuisinart CPT160GE nabízí variabilní opékání s 6polohovým voličem, extra velké toustovací otvory a samocentrování plátků pro rovnoměrné výsledky. Páka s vysokým zdvihem a vyjímatelný tácek na drobky.

můžete mít DNES

Od MALL
Cuisinart topinkovač CPT160PIE Cuisinart topinkovač CPT160PIE
Cuisinart topinkovač CPT160PIE

Topinkovač s příkonem 900 W pro přípravu 2 topinek. Cuisinart CPT160PIE nabízí variabilní opékání s 6polohovým voličem, extra velké toustovací otvory a samocentrování plátků pro rovnoměrné výsledky. Páka s vysokým zdvihem a vyjímatelný tácek na drobky.

můžete mít DNES

Od MALL
Cuisinart topinkovač CPT780E Cuisinart food processor ECH4SE
Cuisinart topinkovač CPT780E

Topinkovač s příkonem 1000 W pro přípravu 2 topinek. Cuisinart CPT780E nabízí extra široké a hluboké toustovací otvory, samocentrování a variabilní opékání se 7 polohovým voličem. Páka s vysokým zdvihem pro snadné vyjmutí menších chlebů.

můžete mít DNES

Od MALL
Cuisinart food processor ECH4SE Cuisinart food processor ECH4SE
Cuisinart food processor ECH4SE

Food processor s 250W AC motorem a kapacitou 900 ml. Cuisinart ECH4SE je vybaven oboustrannou čepelí, která je ostrá na jedné straně pro sekání a tupá na druhé pro mletí. Systém BladeLock drží čepel bezpečně na místě při nalévání. Otvory ve víku pro pomalé přidávání tekutin.

můžete mít DNES

Od MALL
Cuisinart kontaktní gril GR47E Cuisinart food processor ECH4SE
Cuisinart kontaktní gril GR47E

Elektrický gril s vysoce kvalitním nepřilnavým povrchem pro snadné čištění. Cuisinart GR47E je vybaven časovačem až na 30 minut, variabilním nastavení teploty a nastavitelným závěsem až do 8 cm. Integrovaná miska na odvod tuku.

můžete mít DNES

Od MALL
Cuisinart elektrický gril PL60BE Cuisinart rychlovarná konvice CPK17SE
Cuisinart elektrický gril PL60BE

Elektrický gril s variabilní regulací teploty s dvouzónovým ovládáním. Cuisinart PL60BE je vybaven plně vyjímatelnou plochou vhodnou do myčky nádobí s nepřilnavým povrchem pro snadné čištění. Volitelný systém odvodu tuku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Cuisinart rychlovarná konvice CPK17SE Cuisinart rychlovarná konvice CPK17SE
Cuisinart rychlovarná konvice CPK17SE

Rychlovarná konvice s příkonem 3000 W pro rychlý var a s kapacitou 1,7 litru. Cuisinart CPK17SE je vybavena LCD displejem, který zobrazuje teplotu vody, velkým otvorem pro snadné nalévání a vyjímatelným filtrem na vodní kámen. Uvolnění víka jedním dotykem a integrovaný prostor pro kabe.

Momentálně nedostupné

Od MALL
Cuisinart topinkovač CPT160SE Cuisinart rychlovarná konvice CPK17SE
Cuisinart topinkovač CPT160SE

Topinkovač s příkonem 900 W pro přípravu 2 topinek. Cuisinart CPT160SE nabízí variabilní opékání s 6polohovým voličem, extra velké toustovací otvory a samocentrování plátků pro rovnoměrné výsledky. Páka s vysokým zdvihem a vyjímatelný tácek na drobky.

Momentálně nedostupné

Od MALL
Cuisinart topinkovač CPT180GE Cuisinart topinkovač CPT180PIE
Cuisinart topinkovač CPT180GE

Topinkovač s příkonem 1800 W pro přípravu 4 topinek. Cuisinart CPT180GE nabízí variabilní opékání s 6polohovým voličem, extra velké toustovací otvory a samocentrování plátků pro rovnoměrné výsledky.

Momentálně nedostupné

Od MALL
Cuisinart topinkovač CPT180PIE Cuisinart topinkovač CPT180PIE
Cuisinart topinkovač CPT180PIE

Topinkovač s příkonem 1800 W pro přípravu 4 topinek. Cuisinart CPT180PIE nabízí variabilní opékání s 6polohovým voličem, extra velké toustovací otvory a samocentrování plátků pro rovnoměrné výsledky.

Momentálně nedostupné

Od MALL
Cuisinart topinkovač CPT780WE Cuisinart topinkovač CPT180PIE
Cuisinart topinkovač CPT780WE

Topinkovač s příkonem 1000 W pro přípravu 2 topinek. Cuisinart CPT780WE nabízí extra široké a hluboké toustovací otvory, samocentrování a variabilní opékání se 7 polohovým voličem. Páka s vysokým zdvihem pro snadné vyjmutí menších chlebů.

Momentálně nedostupné

Od MALL
Cuisinart food processor ECH4PE Cuisinart food processor ECH4PE
Cuisinart food processor ECH4PE

Food processor s 250W AC motorem a kapacitou 900 ml. Cuisinart ECH4PE je vybaven oboustrannou čepelí, která je ostrá na jedné straně pro sekání a tupá na druhé pro mletí. Systém BladeLock drží čepel bezpečně na místě při nalévání. Otvory ve víku pro pomalé přidávání tekutin.

Momentálně nedostupné

Od MALL

Cuisinart® je americká značka založená v roce 1973, kdy její již zesnulý zakladatel Carl Sontheimer představil světu na výstavě v Chicagu revoluční kuchyňský spotřebič - food processor. Tohoto kuchyňského pomocníka podpořili tehdy takoví kulinářští odborníci, jakými byli Julia Child nebo James Beard. Food processor považovali za rychlý a snadný způsob přípravy kvalitních a zdravých pokrmů.

Cuisinart® hrdě pokračuje v tomto dědictví inovací a představuje vzrušující nové produkty ve všech oblastech kuchyně. Dnes je Cuisinart® zdrojem spotřebičů a pomůcek do celé kuchyně. Společnost vyrábí a prodává ucelenou řadu kuchyňských produktů včetně ikonických food processorů, kuchyňských robotů, kávovarů, deskových grilů, toustovačů, vaflovačů, mixérů, šlehačů, nádobí, příborů a dalších pomůcek či příslušenství. Nikdo nepokryje kuchyň jako Cuisinart®!

Cuisinart® je důvěryhodná značka s více než 50 lety zkušeností. Společnost se zavázala k inovacím, kvalitě a výjimečnému zpracování při vývoji všech svých produktů. Designový a inženýrský tým Cuisinart® má více než 600 lidí po celém světě. Její závazek ke kvalitě je podpořen výjimečnými zárukami – většina malých spotřebičů má 5letou nebo 3letou omezenou záruku, zatímco většina neelektrických položek má doživotní záruku. Přísný výrobní proces zajišťuje, že kvalita je součástí každého produktu Cuisinart®. Se špičkovými zárukami a bohatou historií se hrdě pyšní spokojeností spotřebitelů po celém světě.

Od uvedení prvního food processoru na světě si Cuisinart® vybudoval pověst poskytovatele kuchyňských řešení navržených tak, aby byl váš život jednodušší, zdravější a efektivnější.

Cuisinart® - for homes full of flavour."