10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Curanatura

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Curanatura Bambusové vatové tyčinky, 100ks Curanatura Bambusové stojánky na zubní kartáčky CURANATURA Velikost: Velký
Curanatura Bambusové vatové tyčinky, 100ks

Jemné, savé a bezpečné přírodní bambusové vatové tyčinky Curanatura jsou vyrobeny z organicky pěstovaného bambusu a kvalitní nebělené bavlny bez použití jakýchkoliv chemických látek. Vatové tyčinky do uší pro jemnou a bezpečnou očistu dětí i dospělých.

můžete mít 14.12.

Curanatura CURANATURA Zubní kartáček Junior ultra soft Curanatura Bambusové stojánky na zubní kartáčky CURANATURA Velikost: Velký
Curanatura CURANATURA Zubní kartáček Junior ultra soft

Tělo kartáčku Kartáček je vyroben z bambusu, který je považovaný za nejekologičtější materiál pro průmyslovou výrobu. Bambus z kterého byl kartáček vyroben pochází kontrolované BIO plantáže s certifikátem Öko-Tex 100. Pro růst se nepoužívají žádné herbicidy nebo chemikálie.

Momentálně nedostupné

Curanatura Bambusové stojánky na zubní kartáčky CURANATURA Velikost: Velký Curanatura Bambusové stojánky na zubní kartáčky CURANATURA Velikost: Velký
Curanatura Bambusové stojánky na zubní kartáčky CURANATURA Velikost: Velký

Tyto celobambusové stojánky na zubní kartáčky jsou navrhnuté jako přírodní funkční a dizajnový doplněk, který je v první řadě zdravý a hodí se do každého prostředí. Jsou vyrobené z čistého bambusu a balené jsou v recyklovaném papíru.

Momentálně nedostupné

Kartáčky Curanatura jsou 100% biologicky odbouratelné, vyrobené na základě odborných rad dentálních hygieniků.