10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Cut'n'Glue Balónkový pes – 3D papírový model Cut'n'Glue Houby – Lysohlávky kubánské – Psilocybe Cubensis – 3D papírový model
Cut'n'Glue Balónkový pes – 3D papírový model

Balónkový pes je symbolem bezstarostné dětské radosti, veselí, smíchu a klaunů. Vaše radost z postaveného modelu vám zpříjemní den kdykoliv o něj zrakem jen zavadíte… Modelaření je jednou z nádherných chvil relaxu, odpočinku od obrazovky a meditace.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Cut'n'Glue Horkovzdušný balon v oblacích – 3D papírový model Cut'n'Glue Houby – Lysohlávky kubánské – Psilocybe Cubensis – 3D papírový model
Cut'n'Glue Horkovzdušný balon v oblacích – 3D papírový model

Postavte si fantastickou dekoraci dětského pokoje – papírový model horkovzdušného balonu s mraky. Sada obsahuje vše, co budete ke stavbě potřebovat, vč. nepapírových dílků. Součástí je detailní ilustrovaný návod, který vás provede stavbou krok po kroku.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Cut'n'Glue Houby – Lysohlávky kubánské – Psilocybe Cubensis – 3D papírový model Cut'n'Glue Houby – Lysohlávky kubánské – Psilocybe Cubensis – 3D papírový model
Cut'n'Glue Houby – Lysohlávky kubánské – Psilocybe Cubensis – 3D papírový model

Postav si velikostně i proporčně realistický model Lysohlávek kubánských (Psilocybe cubensis) roztoucích z větve.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Cut'n'Glue Truhlík s rostlinami – 3D papírový model Cut'n'Glue Kaktus San Pedro v květináči – 3D papírový model
Cut'n'Glue Truhlík s rostlinami – 3D papírový model

Postavte si papírový model truhlíku se třemi rostlinami a získáte jedinečnou eko-friendly ♻️ interiérovou dekoraci. Sada obsahuje vše, co budete ke stavbě potřebovat, vč. nepapírových dílků. Součástí je detailní ilustrovaný návod, který vás provede stavbou krok po kroku.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Cut'n'Glue Modelářská sada Cut'n'Glue Kaktus San Pedro v květináči – 3D papírový model
Cut'n'Glue Modelářská sada

Chceš s modelařením začít a potřebuješ se vybavit vhodnými nástroji? Shánět kus po kusu a zjišťovat, který je ten vhodný dovede být nepříjemné. A proto jsem to udělal za vás a připravil sadu, za kterou dám ruku do ohně.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Cut'n'Glue Kaktus San Pedro v květináči – 3D papírový model Cut'n'Glue Kaktus San Pedro v květináči – 3D papírový model
Cut'n'Glue Kaktus San Pedro v květináči – 3D papírový model

Postav si papírový model kaktusu 🌵a získej jedinečnou eko-friendly ♻️ interiérovou dekoraci. Sada obsahuje vše, co ke stavbě pořebuješ, vč. nepapírových dílků. Součástí je detailní ilustrovaný návod, který tě provede krok za krokem. Modelaření je poklidnou chvílí relaxu a odpočinku od obrazovky.

Skladem u partnera

Cut'n'Glue DIY Kaktusy v betonových květináčích – 3D papírový model Cut'n'Glue DIY Kaktusy v betonových květináčích – 3D papírový model
Cut'n'Glue DIY Kaktusy v betonových květináčích – 3D papírový model

Postav si sadu moderních betonových květináčů s rostlinami a získej jedinečnou eko-friendly ♻️ interiérovou dekoraci. Sada obsahuje vše, co ke stavbě pořebuješ, vč. nepapírových dílků. Modelaření je poklidnou chvílí relaxu a odpočinku od obrazovky.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Cut'n'Glue Rostlina Agáve – 3D papírový model Cut'n'Glue DIY Kaktusy v betonových květináčích – 3D papírový model
Cut'n'Glue Rostlina Agáve – 3D papírový model

Postav si papírový model rostliny Agáve 🌱 a získej jedinečnou eko-friendly interiérovou dekoraci. Sada obsahuje i magnety 🧲, kterými můžeš model zinteraktivnit. Součástí je detailní ilustrovaný návod, který tě provede krok za krokem. Modelaření je poklidnou chvílí relaxu a odpočinku od obrazovky.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Cut'n'Glue Bitcoin mince – 3D papírový model Cut'n'Glue DIY Kaktusy v betonových květináčích – 3D papírový model
Cut'n'Glue Bitcoin mince – 3D papírový model

Postav si papírový model mince Bitcoinu a získej jedinečnou eko-friendly ♻️ dekoraci. Sada obsahuje vše, co ke stavbě pořebuješ, vč. nepapírových dílků. Modelaření je poklidnou chvílí relaxu a odpočinku od obrazovky.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Cut'n'Glue Ethereum mince – 3D papírový model Cut'n'Glue Ethereum mince – 3D papírový model
Cut'n'Glue Ethereum mince – 3D papírový model

Postav si papírový model mince Etherea a získej jedinečnou eko-friendly ♻️ dekoraci. Sada obsahuje vše, co ke stavbě pořebuješ, vč. nepapírových dílků. Modelaření je poklidnou chvílí relaxu a odpočinku od obrazovky.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Za značkou Cut'n'Glue stojí český designer papírových modelů Lukáš Fronc. Navrhuje modely v moderním geometricky zjednodušeném stylu (low-poly). Ty jsou typické výrobou z barevných papírových kartonů. Při stavbě modelu tak nevznikají bílé hrany ohybů a slepů, jako u běžných modelů tištěných na bílý papír. Pokud je model tvořen i nepapírovými částmi, jako jsou magnety, provázky, korálky atp., jsou vždy součástí balení a Vás tak už od samotné stavby nic nezdrží... Příjemnou zábavu ✂️📐