10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Entcoffeiniert 500 g, mletá káva Entcoffeiniert 500 g, mletá káva
Entcoffeiniert 500 g, mletá káva

Bezkofeinová káva Entcoffeiniert od značky Dallmayr naplní jemnou a vyváženou chutí skoro bez kyselých tónů. 100% etiopská Arabica, která je pomalu pražená. Káva je připravována podle receptu z roku 1933 v tradiční mnichovské pražírně.

můžete mít DNES

Od MALL
Prodomo 500 g, zrnková káva Entcoffeiniert 500 g, mletá káva
Prodomo 500 g, zrnková káva

Díky specifickému výběru odrůd zrn a jejich zpracování patří Dallmayr Prodomo k silným kávámvyšším obsahem kofeinu. Jedná se o směs 100% Arabiky z Etiopie, Asie, Střední Ameriky a Afriky s jemnými ovocnými tóny a mírnou kyselinkou.

můžete mít DNES

Od MALL
Classic 500 g, zrnková káva Entcoffeiniert 500 g, mletá káva
Classic 500 g, zrnková káva

Pomalu pražená zrna 100% Arabiky z Etiopie zajišťují, že v její chuti naleznete jen málo kyselých tónů. Káva Dallmayr Classic je i po letech připravována podle původního receptu z roku 1933. Její chuť je jemná a vyvážená a obsahuje nízkou hladinu kofeinu.

můžete mít DNES

Od MALL
créma d'Oro zrnková káva 1 kg créma d'Oro Intensa zrnková káva 1kg
créma d'Oro zrnková káva 1 kg

Kvalitní zrnková káva Crema d'Oro je výsledkem pečlivého sladění směsi nejvybranějších zrn a šetrného pražení. 100% Arabica ze svahů Etiopie je sametově jemná, má světlou pěnu a vyvážené aroma.

můžete mít DNES

Od MALL
Espresso d'Oro zrnková káva 1kg créma d'Oro Intensa zrnková káva 1kg
Espresso d'Oro zrnková káva 1kg

Zrnková káva Espresso d'Oro je směs vytvořená z vysokohorských odrůd ze svahů Etiopie. Káva s plným aroma, typickou chutí italského espresa a se zlatohnědou pěnou.

můžete mít DNES

Od MALL
créma d'Oro Intensa zrnková káva 1kg créma d'Oro Intensa zrnková káva 1kg
créma d'Oro Intensa zrnková káva 1kg

Zrnková káva Crema d'Oro Intensa je směs špičkové kvality, která je charakteristická intenzivní chutí. Káva s vyváženým aroma a jemnou pěnou je výsledkem pečlivého sladění směsi nejvybranějších zrn vysokohorských Arabik a jejich šetrného pražení. Jedinečná kořenitá vůně.

můžete mít DNES

Od MALL
Intensa Crema d'Oro Senseo pody 28 ks Intensa Crema d'Oro Senseo pody 28 ks
Intensa Crema d'Oro Senseo pody 28 ks

Intensa Crema d'Oro Senseo pody 28 ks od značky Dallmayr. 100% Arabika. Vyvážená jemná chuť s kořenitou vůní. Střední obsah kofeinu. Vyvážená, středně pražená 100% Arabika italského stylu s jemnou chutí, bohatou crémou a plným aroma s kořenitými tóny.

můžete mít DNES

Od MALL
Espresso Monaco Doza mletá káva 200g Intensa Crema d'Oro Senseo pody 28 ks
Espresso Monaco Doza mletá káva 200g

Espresso Monaco Doza mletá káva 200g od značky Dallmayr. Vyvážená chuť, 100% Arabica, jemná créma. Velice vyvážená káva pražená dle italského receptu s bohatou jemnou crémou a nádherným aroma.

můžete mít DNES

Od MALL
Prodomo mletá 500g Intensa Crema d'Oro Senseo pody 28 ks
Prodomo mletá 500g

Káva Prodomo je prvotřídní směs mleté kávy z vybraných druhů odrůd kávy pěstovaných ve vysokohorských oblastech. Díky speciálnímu zušlechťovacímu postupu je zbavena mnoha dráždivých a hořkých látek a je vhodná i pro osoby s citlivou reakcí na kávu.

můžete mít DNES

Od MALL
Dallmayr Prodomo Senseo pody 28 ks Dallmayr Crema d'Oro Mild & Fein Intensa Senseo pody 28 ks
Dallmayr Prodomo Senseo pody 28 ks

Kávové kapsle Prodomo nabízejí kávu špičkové kvality z nejjemnějších horských odrůd. Díky speciální úpravě a odstranění dráždivých a hořkých látek je vhodná i pro osoby, kteří jsou citliví na dráždivé účinky kávy.

Momentálně nedostupné

Od MALL
Dallmayr Crema d'Oro Mild & Fein Intensa Senseo pody 28 ks Dallmayr Crema d'Oro Mild & Fein Intensa Senseo pody 28 ks
Dallmayr Crema d'Oro Mild & Fein Intensa Senseo pody 28 ks

Kávové kapsle Crema d'Oro obsahují jemnou kávu s vyváženou chutí. Tato 100% Arabica káva je to pravou volbou pro ospalé ráno.

Momentálně nedostupné

Od MALL

V roce 1933 byla založena značka Dallmayr mladým obchodníkem Konradem Wernerem Willem, který pocházel z městečka Brém nedaleko bavorského Mnichova. V Domě lahůdek Dallmayr zřídil speciální oddělení kávy a začal se věnovat tomuto sortimentu na velmi vysoké úrovni. Konrad nakupoval surovou kávu a sám obsluhoval pražící stroj a organizoval prodej. Vytvořil své speciální směsi a zásoboval jimi přední hotely a kavárny.

Druhá světová válka byla pro tuto značku a její spolupracovníky jedno z nejhorších období. Sídlo společnosti bylo v roce 1945 zcela zničeno. Káva se mezitím stala ekonomickým pilířem podniku a byla k zakoupení pouze na černém trhu. Počátkem 50.let se Dům lahůdek začal opět upevňovat a rozvíjet. Počátkem 60. let vznikla v mnichovské čtvrti Giesing jedna z nejmodernějších a největších pražíren kávy v jižním Německu a značka „Dallmayr Kaffee“ se stala známá po celém světě."