Damodara Chilli chipsy (chilli a konopné semínko) 100g
42 Kč

Chilli chipsy od Damodary jsou zdravé luštěninové křupky vhodné taktéž pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin.

Damodara Instantní kaše do hrnku pohanková s chia semínky, goji a jablky 50g
27 Kč

Instantní kaše do hrnečku s chia semínky, goji a jablky. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek.

Damodara Instantní polévka do hrnku cizrnová s paprikou 38g
21 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Polévka do hrnečku se zeleninou a instantními luštěninovými nudlemi. Stačí zalít vařící vodou a počkat 1–2 minuty. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou.

Damodara Makové chipsy 150g
53 Kč

Damodara chipsy jsou zdravé luštěninové křupky vhodné taktéž pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin.

Damodara Tyčinka Ovocná svačinka chia s jablky 60g
28 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ovocná svačinka chia s jablky má minimální ovocný podíl 75%- z přirozeně bezlepkových surovin- vhodné pro vegany- lisováno za studena- GMO free- Hand madeSložení: rozinky, datle, sušená jablka (7,8%), chia semínka (7,7 g), extrudovaná rýžeObsah: 60 gZemě původu: ČRMaximální trvanlivost tyč

Damodara je rodinný projekt, který vznikl v roce 2006 a zabývá se výrobou a distribucí veganských bezlepkových potravin.

Damodara je rodinný projekt, který vznikl v roce 2006 a zabývá se výrobou a distribucí veganských bezlepkových potravin.