10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
DBB Remond Silikonová savička pro objevitelský dudlík, 2ks DBB Remond Dětská lahvička PP 360 ml, silikonová savička 4+ měs. růžová
DBB Remond Silikonová savička pro objevitelský dudlík, 2ks

Náhradní silikové savičky pro objevitelský dudlík. Savičku naplníte kousky ovoce, zeleniny, sýru nebo koláčů a připevníte na speciální dudlík. Vaše deťátko prozkoumá různé potraviny pomocí chuťových buňek ještě před tím než je začne samo žvýkat.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
DBB Remond Ruční odsávačka mléka s lahvičkou 120 ml DBB Remond Dětská lahvička PP 360 ml, silikonová savička 4+ měs. růžová
DBB Remond Ruční odsávačka mléka s lahvičkou 120 ml

Praktická ruční odsávačka přináší nastavitelné odsávání, přirozený rytmus sání jako u dítěte. Silikonový nástavec s masážními bublinami stimuluje tvorbu mléka. Plně sterilizovatelné.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
DBB Remond Dětská lahvička PP 360 ml, silikonová savička 4+ měs. růžová DBB Remond Dětská lahvička PP 360 ml, silikonová savička 4+ měs. růžová
DBB Remond Dětská lahvička PP 360 ml, silikonová savička 4+ měs. růžová

Lehká dětská lahvička 360 ml s patentovaným systémem a s antikolikovou měkkou silikonovou savičkou s 15 mikroventily. Savička je určena od 4. měsíce a je vybavena funkcí, která umožňuje nastavit tři různé rychlosti proudění v závislosti na potravě a potřebě dítěte.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
DBB Remond Mutifunkční robot MultiChef 6v1 DBB Remond Mutifunkční robot MultiChef 6v1
DBB Remond Mutifunkční robot MultiChef 6v1

Multifunčkní robot je všestranný pomocník. Robot vaří v páře, mixuje, drtí, ohřívá, rozmrazuje, steriluje, udržuje jídlo teplé. Ušetří vám spoustu času, protože příkrmy si můžete připravit dopředu a ve velkém. Snadné ovládání a navíc oceníte jeho samočistící funkci po skončení všech procesů si sám vyčistí nádobu na vodu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

dBb Remond nabízí kompletní sortiment péče o malé děti: veškeré příslušenství potřebné pro hygienu kojenecké výživy, výrobky, které usnadňují každodenní úkoly rodičů, pokud jde o toaletu, přebalování a spánek dítěte. Také výrobky určené k prevenci rizik každodenního života malého dítěte. Hračky pro batolata i hračky pro dovádění při koupání. Firma Remond se vždy zabývala vývojem kvalitních výrobků, které splňují bezpečnostní standardy, a přirozeně investovala do jejich vývoje na evropské úrovni. Kvalita výrobků, pohodlí dítěte, praktická pomoc matce, klíčovým slovem je Remond, vášeň pro dětí.