DEAD RINGER Drop Box
799 Kč

Mířidla Drop Box jsou ideální pro všechny lovce a střelce, kteří jsou zvyklí k zamíření při střelbě používat obě oči nebo jejichž dominantní oko neodpovídá levo/pravo ruké orientaci. Mířidlo má šest vodících bodů, které umožňují rychlé zamíření na cíl i periferní vidění o situaci v okolí.

DEAD RINGER Duck Buster standard
799 Kč

Mířidla Duck Buster standard jsou určena k zamíření na menší letící cíle. Pokud tělo hledí kopíruje tělo kachny, roztažená křídla ptáka se dotýkají obou krajů mířidla, je pták ve vzdálenosti cca 30 m. Kvalitní optická vlákna Lexan jsou ideální pro použití ve špatných světelných podmínkách.

DEAD RINGER Accu-Bead Extreme Mossy Oak
1 069 Kč

Nízkoprofilové mířidlo zahrnuje odolnou magnetickou základnu v kamuflážním provedení se sadou světlovodných mušek z pevných optických vláken Lexan pro přesnou střelbu i ve špatných světelných podmínkách.

DEAD RINGER Accu-Bead
599 Kč

Nízkoprofilové mířidlo zahrnuje odolnou základnu se sadou světlovodných mušek z pevných optických vláken Lexan pro přesnou střelbu i ve špatných světelných podmínkách.

DEAD RINGER Beard Buster Mossy Oak
999 Kč

Mířidla Beard Buster v kamuflážní verzi jsou určena k zamíření na větší cíle. Kvalitní optická vlákna Lexan jsou ideální pro použití ve špatných světelných podmínkách. Pevné hliníkové tělo s povrchovou úpravou je odolné zpětnému rázu. Jednoduchá montáž na brokovnice s ventilovanou lištou.

DEAD RINGER Pro-Pack
1 599 Kč

Sada mířidel zahrnuje různé druhy mušek s výměnnými trubicemi z vysoce odolných světlovodných vláken Lexan a pro ně určené základny k uchycení mušky k brokovnicím s ventilovanou lištou. Světlovodné mušky jsou ideální pro bezchybné zamíření a přesnou střelbu ve špatných světelných podmínkách.

DEAD RINGER Accu-Bead Extreme
960 Kč

Nízkoprofilové mířidlo zahrnuje odolnou magnetickou základnu se sadou světlovodných mušek z pevných optických vláken Lexan pro přesnou střelbu i ve špatných světelných podmínkách.

DEAD RINGER Beard Buster standard
799 Kč

Mířidla Beard Buster standard jsou určena k zamíření na větší cíle. Kvalitní optická vlákna Lexan jsou ideální pro použití ve špatných světelných podmínkách. Pevné hliníkové tělo s povrchovou úpravou je odolné zpětnému rázu. Jednoduchá montáž na brokovnice s ventilovanou lištou.

DEAD RINGER Drop Box Mossy Oak
999 Kč

Mířidla Drop Box v kamuflážní verzi jsou ideální pro všechny lovce a střelce, kteří jsou zvyklí k zamíření používat obě oči nebo jejichž dominantní oko neodpovídá levo/pravo ruké orientaci. Mířidlo má šest vodících bodů, které umožňují rychlé zamíření na cíl i periferní vidění o situaci v okolí.

DEAD RINGER Duck Buster Mossy Oak
999 Kč

Mířidla Duck Buster v kamuflážní verzi jsou určena k zamíření na menší letící cíle. Pokud tělo hledí kopíruje tělo kachny, roztažená křídla ptáka se dotýkají obou krajů mířidla, je pták ve vzdálenosti cca 30 m. Kvalitní optická vlákna Lexan vybízejí k použití ve špatných světelných podmínkách.

Americká značka nabízející mimo jiné mířidla a příslušenství ve vysoké kvalitě za přijatelnou cenu. Při výrobě klade důraz na zpětnou vazbu ze všech oborů používání, ať se jedná o lov nebo sportovní střelbu. Výsledkem jsou mířidla, která odolávají zpětnému rázu, extrémnímu namáhání i vysokým teplotám.

Americká značka nabízející mimo jiné mířidla a příslušenství ve vysoké kvalitě za přijatelnou cenu. Při výrobě klade důraz na zpětnou vazbu ze všech oborů používání, ať se jedná o lov nebo sportovní střelbu. Výsledkem jsou mířidla, která odolávají zpětnému rázu, extrémnímu namáhání i vysokým teplotám.