10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Dear Beard Maxima srl. Thick Hair conditioner 150ml pánský kondicionér pro jemné vlasy Dear Beard Maxima srl. Redensifying thickening treatment 100ml přípravek na zvýšení objemu vlasů
Dear Beard Maxima srl. Thick Hair conditioner 150ml pánský kondicionér pro jemné vlasy

Dear Beard Thick Hair conditioner 150ml pánský kondicionér pro jemné vlasy. Zlepšuje pevnost vlasového vlákna, poskytuje lesk a disciplínu s efektem proti krepatění. Obsahuje éterické oleje. Neobsahuje SLES, SLS, parafíny, parabeny a syntetické parfémy. 150ml.

můžete mít 8.3. - 12.3.

Dear Beard Maxima srl. Redensifying thickening treatment 100ml přípravek na zvýšení objemu vlasů Dear Beard Maxima srl. Redensifying thickening treatment 100ml přípravek na zvýšení objemu vlasů
Dear Beard Maxima srl. Redensifying thickening treatment 100ml přípravek na zvýšení objemu vlasů

Dear Beard Redensifying thickening treatment 100ml přípravek na zvýšení objemu vlasů. Péče, která dodává jemným a bezmocným vlasům větší plnost a objem. Obohacen o vitamin B3, kyselinu hyaluronovou a esenciální olej z máty peprné. Stimuluje a regeneruje pokožku hlavy.

můžete mít 8.3. - 12.3.

Dear Beard je italská značka. Jedná se o kompletní pánskou péči. Všechny výrobky jsou bez PARABENŮ, SLS, SLES a VOSKU. Vyrobeno z esenciálních olejů a výtažků z rostlin. Pro každodenní péči o vousy a tvář. Krása, čistota a rovnováha pro každý styl a pro každou osobnost. Dear Beard je rituál krásy vytvořený a ušitý na míru výhradně pro muže a moderní koncepce barbershopů.