10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Flexibilní dřevěný podnos - DETRAY ARCE Mobilní podpěra z březového dřeva - LA GOTA
Flexibilní dřevěný podnos - DETRAY ARCE

Flexibilní dřevěný podnos DETRAY ARCE, je vyroben z lamelů z březové překližky, který se přizpůsobí područce pohovky nebo většině nestabilních povrchů a promění je ve stabilní a užitečný prostor, kde můžete nechat svůj hrnek nebo šálek bez obav, že vše ušpiníte.

můžete mít 26.2. - 27.2.

Mobilní podpěra z březového dřeva - LA GOTA Mobilní podpěra z březového dřeva - LA GOTA
Mobilní podpěra z březového dřeva - LA GOTA

La Gota je mobilní podpěra z březového dřeva, speciálně navržená tak, aby se dala zavěsit na stůl a podpírala ruku při používání myši. Odtud jsou však možnosti téměř neomezené.

můžete mít 26.2. - 27.2.

Stolní lampa - DELAMP Mobilní podpěra z březového dřeva - LA GOTA
Stolní lampa - DELAMP

DELAMP je stolní lampa s minimalistickým designem, vyrobená z březového dřeva, která má dvě hlavní vlastnosti. První je, že sklon lampy DELAMP je nastavitelný: stačí nastavit rameno do výšky, která vám vyhovuje.

můžete mít 26.2. - 27.2.

Minimalistický stojan na časopisy - DEBOOK Stojan na tablety, elektronické knihy nebo klasické knihy
Minimalistický stojan na časopisy - DEBOOK

DEBOOK je minimalistický designový stojan na časopisy vyrobený z březového dřeva. Má prostory speciálně navržené pro knihy, časopisy nebo vinyly, CD a DVD a skládá se ze čtyř dílů, které do sebe zapadají, takže k jeho sestavení není potřeba žádné další nářadí.

můžete mít 26.2. - 27.2.

Stojan pro monitor počítače - DEBRIDGE Stojan na tablety, elektronické knihy nebo klasické knihy
Stojan pro monitor počítače - DEBRIDGE

DEBRIDGE je podpěra pro obrazovku stolního počítače s minimalistickým designem a vyrobená z březového dřeva. DEBRIDGE zvedá obrazovku o 11,5 cm, což snižuje napětí, které se po několika hodinách práce hromadí v krku.

můžete mít 26.2. - 27.2.

Stojan na tablety, elektronické knihy nebo klasické knihy Stojan na tablety, elektronické knihy nebo klasické knihy
Stojan na tablety, elektronické knihy nebo klasické knihy

DETABLET je podpěra pro tablety, elektronické knihy nebo běžné knihy s minimalistickým designem a vyrobená z březového dřeva. Lze jej používat se zařízeními v horizontální nebo vertikální poloze, a to i při nabíjení baterie, a nastavit sklon držáku přesně do bodu, který je nejpohodlnější.

můžete mít 26.2. - 27.2.

Debosc Nástěnný věšák pro klíče - DELINE Debosc Flexibilní dřevěný podnos - DETRAY WENGUE
Debosc Nástěnný věšák pro klíče - DELINE

DELINE je nástěnný držák navržený tak, abyste měli všechny klíče ve svém domě vždy přehledně uložené a nalezitelné. DELINE má minimalistický design a je vyroben z březového dřeva s velmi jednoduchým ovládáním.

můžete mít 4.3. - 6.3.

Debosc Flexibilní dřevěný podnos - DETRAY WENGUE Debosc Flexibilní dřevěný podnos - DETRAY WENGUE
Debosc Flexibilní dřevěný podnos - DETRAY WENGUE

Flexibilní dřevěný podnos DETRAY WENGUE je vyroben z lamelů z březové překližky, který se přizpůsobí rameni pohovky nebo většině nestabilních povrchů a promění je ve stabilní a užitečný prostor, kde můžete nechat svůj hrnek nebo šálek bez obav, že vše ušpiníte.

můžete mít 4.3. - 6.3.

Debosc Flexibilní dřevěný podnos - DETRAY CEREZO Debosc Flexibilní dřevěný podnos - DETRAY WENGUE
Debosc Flexibilní dřevěný podnos - DETRAY CEREZO

Flexibilní dřevěný podnos DETRAY CEREZO je vyroben z lamelů z březové překližky, který se přizpůsobí rameni pohovky nebo většině nestabilních povrchů a promění je ve stabilní a užitečný prostor, kde můžete nechat svůj hrnek nebo šálek bez obav, že vše ušpiníte.

můžete mít 4.3. - 6.3.

Flexibilní dřevěný podnos - DETRAY ROBLE Podložka pro notebooky s minimalistickým designem - DELAPTOP
Flexibilní dřevěný podnos - DETRAY ROBLE

Flexibilní dřevěný podnos DETRAY ROBLE je vyroben z lamelů z březové překližky, který se přizpůsobí rameni pohovky nebo většině nestabilních povrchů a promění je ve stabilní a užitečný prostor, kde můžete nechat svůj hrnek nebo šálek bez obav, že vše ušpiníte.

můžete mít 26.2. - 27.2.

Mobilní držák z březového dřeva - EL SERJANT Podložka pro notebooky s minimalistickým designem - DELAPTOP
Mobilní držák z březového dřeva - EL SERJANT

Serjant je pojízdný držák z březového dřeva. Připevněte držák na jakýkoli rovný povrch o tloušťce do 6 cm a základně alespoň 3 cm (například na stůl, polici), dobře jej upevněte a zavěste sluchátka, deštník, helmu, tašku , bundu, vodítko pro psa nebo jakýkoli jiný předmět, který překáží!

můžete mít 26.2. - 27.2.

Podložka pro notebooky s minimalistickým designem - DELAPTOP Podložka pro notebooky s minimalistickým designem - DELAPTOP
Podložka pro notebooky s minimalistickým designem - DELAPTOP

DELAPTOP je stojan/podložka pro notebooky s minimalistickým designem a vyrobený z březového dřeva. Je určen pro případy, kdy chcete používat notebook mimo stůl: z pohovky, z postele nebo vsedě na podlaze, se stojanem DELAPTOP můžete pohodlně pracovat.

můžete mít 26.2. - 27.2.

Stolní stojan pro notebooky - DEBEAM Debosc Vertikální stojan pro notebooky - DEREST
Stolní stojan pro notebooky - DEBEAM

DEBEAM je stolní stojan pro notebooky s minimalistickým designem a vyrobený z březového dřeva. Díky stojanu DEBEAM je počítač ve výšce vhodné pro oči a v úhlu, který usnadňuje pohodlné držení těla pro záda i ruce.

můžete mít 26.2. - 27.2.

Debosc Vertikální stojan pro notebooky - DEREST Debosc Vertikální stojan pro notebooky - DEREST
Debosc Vertikální stojan pro notebooky - DEREST

DEREST je stojan na notebook vyrobený z březového dřeva. Je navržen tak, abyste mohli nechat počítač ve svislé poloze a aby v době, kdy jej nepoužíváte, zabíral jen velmi málo místa. Stojan je vhodný pro notebooky o tloušťce až 3 cm, takže možná i pro dva!

můžete mít 4.3. - 6.3.

DEBOSC je značka zaměřená na design a výrobu dřevěných předmětů. Dřevo je hlavním hrdinou všech našich výtvorů a my hledáme řešení drobných každodenních problémů. Rádi navrhujeme užitečné produkty. Nevadí nám čas, který to zabere, děláme prototypy a testy, které jsou nezbytné, dokud nejsme spokojeni s výsledkem. To vše vždy s ohledem na jednoduchou, minimalistickou a samozřejmě krásnou estetiku.