Deering  Banjo Head - Top Frosted Medium Crown
748 Kč

Tato blána na banjo je nejpopulárnější volbou mezi blanami od firmy Deering – zajistí jasný, průrazný tón s kratším sustainem a velmi dobrou čitelností a rezonancí..

Deering  Eagle Logo Cradle Strap
999 Kč

Popruh vyrobený v USA z kvalitní kůže vám ulehčí hraní díky polstrovaným výplním, které uleví vašemu ramenu a páteři. Černou kůži zdobí zlaté logo firmy Deering..

Deering  Goodtime Tenor Ukulele
13 590 Kč

Řada Goodtime je základní sérií banj amerického výrobce Deering. Jejich společným znakem je kvalitní korpus ze tří vrstev javorového dřeva (violin grade), který dodává nástroji kulatý, plný, tón. Nabízí dobré herní.

Deering  Lambswool Cradle Strap (Black)
1 289 Kč

Tento extrémně pohodlný popruh byl vyroben v USA a navržen pro dosažení co nejvyššího komfortu i při tom nejdelším hraní. Vnitřní strana je pokryta ovčí vlnou a společně s nadstandardní šířkou 7 centimetrů snadno pohltí.

Deering  Nylon Strap (Black)
328 Kč

Tento nylonový popruh s koženými zakončeními od firmy Deering je určen přímo pro banja řady Goodtime, bez obav jej však můžete použít i s jinými modely..

Deering  Nylon Strap (Tan)
328 Kč

Tento nylonový popruh s koženými zakončeními od firmy Deering je určen přímo pro banja řady Goodtime, bez obav jej však můžete použít i s jinými modely..

Deering  Rustic Leather Strap
1 190 Kč

Odolný a pohodlný řemen firmy Deering byl vyroben v USA a navržen tak, aby snadno unesl i ta nejtěžší banja. Hnědou kůži zdobí zlaté logo firmy Deering..

Deering  Soft Leather Cradle Strap (Sueded Caramel)
748 Kč

Kožený popruh od renomované firmy Deering byl vyroben v USA, díky dostatečné šířce je pohodlný a zároveň ohebný, a jeho minimalistický design vhodně doplní vzhled vašeho banja..

Deering  Woven Leather Cradle Strap
949 Kč

Tento měkký a poddajný kožený popruh byl vyroben v USA a zdobí jej zlaté logo firmy Deering, k jejichž banjům se skvěle hodí, bez obav jej však můžete použít i s jinými modely..