Delibutus Konopná mast 50 ml
204 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Konopná mast přináší ty nejkvalitnější ingredience čistě přírodního původu, bez chemických konzervantů a syntetické parfemace. Konopná mast obsahuje vysoce kvalitní konopný olej, bambucké máslo, kokosový a tea tree olej. Konopí je prastarý pomocník při kožních problémech.

Delibutus Konopné máslo Cedr 50 ml
184 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šlehané konopné pleťové máslo Cedr se hodí jak na obličej, tak na ruce i na celé tělo. Je vhodné pro děti, ženy i muže a na všechny druhy pokožky. Vše je vyrobeno z přírodních surovin a v průběhu procesu výroby není použit žádný konzervant ani barvivo.

Delibutus Matcha Karité 50 ml
295 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Matcha Karité je vyživující máslo pro pleť, ruce a pokožku celého těla s vysoce hydratačním účinkem, který vyhlazuje a ošetřuje suchou a podrážděnou pokožku.

Delibutus Konopná mast na hemeroidy 50 ml
225 Kč

Konopná mast na hemeroidy kombinuje výrazný ošetřující účinek konopí s příznivými účinky ověřených místních produktů přírody, které jsou pro tento „citlivý“ účel používány již po generace.

Delibutus Bambucké máslo s konopným olejem
255 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bambucké máslo s konopným olejem je určeno pro péči o pokožku. Výborně se vstřebává a proniká do nejhlubších vrstev pokožky, kde dokáže předat veškeré drahocenné složky.

Delibutus Konopná mast Bezbolestný pohyb 50 ml
255 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nechte se hýčkat speciálně navrženou kompozicí esenciálních olejů s unikátní vlastností proniknout hluboko ke zdroji bolesti. Vyzkoušejte Konopnou mast Bezbolestný pohyb. Ulevíte tak nejen tělu, ale příjemnou vůní působí také na psychické uvolnění.

Delibutus Konopná mast na opary s propolisem
165 Kč

Konopná mast na opary s propolisem je určená k ošetření rtů se sklony k oparům, ať již jako prevence či přímo k ošetření již projevených oparů. Balzám neobsahuje dráždivé a chemické složky. Bez chemických konzervantů. Nevhodné pro alergiky na včelí produkty!.

Delibutus Konopné máslo Levandule 50 ml
201 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šlehané pleťové máslo Levandule se hodí jak na obličej, tak na ruce i na celé tělo. Je vhodné pro děti, ženy i muže a na všechny druhy pokožky. Vše je vyrobeno z přírodních surovin a v průběhu procesu výroby není použit žádný konzervant ani barvivo.

Delibutus produkuje ručně vyráběnou kosmetiku ve většině případů se 100% přírodním složením.

Delibutus produkuje ručně vyráběnou kosmetiku ve většině případů se 100% přírodním složením.