Delicious Crete Mix koření na souvlaki 30g DELICIOUS CRETE
69 Kč

Recept: vytvořte marinádu z trochy olivového oleje a koření a kousky kuřete nebo veprové kýty namarinujte. Poté je napíchněte na špíz a ogrilujte, můžete lehce potřít při pečení. Složení: oregano, tymián, cibule, paprika, pepř, sůl. 30g.

Delicious Crete Mix koření na ryby 65g DELICIOUS CRETE
59 Kč

Recept: dvě lžičky koření promíchejte v trošce extra panenského olivového oleje a rybu řádně promažte ze všech stran i zevnitř. Na gril ji dejte téměř na sucho a ogrilujte. Až bude hotová, pokapejte ji olivovým olejem a citrónem. Složení: oregano, tymián, rozmarýn, chilli, pepř, sůl. 65g.

Delicious Crete Mix koření na sýr feta 30g DELICIOUS CRETE
69 Kč

Recept: plátek fety položte do vaničky vyrobené z alobalu, položte na ni dva plátky zralého rajčátka a na tenko nakrájené dva tři kousky zelené papriky, zakápněte olivovým olejem a posypejte trochou koření na sýr feta. Ogrilujte pod grilem do zlatova, až bude sýr hezky měkký.

Delicious Crete Mix koření na kuře 90g DELICIOUS CRETE
89 Kč

Recept: kuře řádně pomažte marinádou z olivového oleje, štávy z citrónu se dvěma kávovými lžičkami koření, nechte chvilku odležete a pak upečte do zlaťoučka. Složení: oregano, paprika, skořice, all spices, kmín, chilli, pepř, sůl. 90g.

Delicious Crete Sušený tymián z Kréty 60g DELICIOUS CRETE
89 Kč

Tymián je velmi užitečná rostlina a je považována za jednu z nejlepších antiseptických a posilujících bylin. Kromě využití v kuchyni je extract z tymiánu prevencí proti nachlazení, teplotám či chřipkám, zlepšuje střevní poruchy a kožní infekce. Dokonce pomáhá snižovat hladinu stresu a deprese. 60g.

Delicious Crete Horský čaj Sideritis 25g DELICIOUS CRETE
89 Kč

Horský čaj z Kréty má preventivní ůčinky proti nachlazení, zánětům horních cest dýchacích i poruchám trávení. Tento typ bylinného čaje má také antispazmodické účinky a hojivé, zmírňuje bolesti a napětí, zklidňuje. 25gr.