DENAS PCM 6 + DENAS-Brýle

DENAS PCM 6 + DENAS-Brýle

11 512 Kč
Novinka

DENAS-PCM 6 – je přenosný fyzioterapeutický přístroj pro léčbu a prevenci onemocnění u dospělých i dětí. DENS-brýle – přídavná elektroda pro působení na zónu kolem očí (paraorbitální zóna), která se připojuje k univerzálním přístrojům kvůli dynamické elektroneurostimulaci.

DENAS PCM 6

DENAS PCM 6

9 523 Kč
Novinka

DENAS-PCM 6 – je přenosný fyzioterapeutický přístroj pro léčbu a prevenci onemocnění u dospělých i dětí.

DENAS PCM 6 + DENAS APLIKÁTOR

DENAS PCM 6 + DENAS APLIKÁTOR

11 512 Kč
Novinka

DENAS-PCM 6 – je přenosný fyzioterapeutický přístroj pro léčbu a prevenci onemocnění u dospělých i dětí. DENAS-Aplikátory jsou externí elektrody k přístroji DENAS-PCM.

-20%
DENAS VERTEBRA

DENAS VERTEBRA

54 300 Kč
42 900 Kč
Doprava zdarma
Akce

Důraz na každý obratel! DENAS VERTEBRA je přístroj pro elektrostimulaci a elektromasáž s pěti léčebnými programy působícími na oblast zad.

DENAS PCM 6 + DENAS REFLEXO

DENAS PCM 6 + DENAS REFLEXO

13 000 Kč
Novinka

DENAS-PCM 6 – je přenosný fyzioterapeutický přístroj pro léčbu a prevenci onemocnění u dospělých i dětí. DENAS-Reflexo přípojná terapeutická chodidlová elektroda je určena pro působení na reflexní zóny na povrchu chodidel.

ZDRAVÍ JE DOSTUPNÉ VŠEM Dynamická elektroneurostimulace (DENS, terapie DENS) je fyzioterapeutická metoda působení pulzním proudem s nízkou frekvencí a malým výkonem na určité části pokožky s cílem léčby a prevence. Zařízení DENAS jsou přenosná, nevyžadují pro realizaci procedur žádné speciální podmínky. Jsou přizpůsobena pro domácí použití. Terapeutické účinky terapie DENS jsou dokázány: tiší bolesti, je protizánětlivá, působí na cévy, má imunomudulační a antistresové účinky, hojí rány.