-15%
Deryan cestovní hrací ohrádka
3x

Deryan cestovní hrací ohrádka

4 299 Kč
3 619 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cestovní hrací ohrádka od nizozemské značky Deryan je praktické řešení pro rodiny, které často někam cestují. Ohrádka s horním i bočním vstupem se snadno rozloží za 2 vteřiny. Je vybavena bezpečnostními zámky, které ji udrží ve stabilní poloze a předejdou zhroucení.

Od prodejce MALL
Deryan Luxusní dětské hnízdo, 83 cm

Deryan Luxusní dětské hnízdo, 83 cm

2 720 Kč
Doprava zdarma
Novinka

DERYAN Luxury je dětské hnízdo, které je díky svému měkkému čalounění pohodlným a hlavně příjemným prostorem pro vaše dítě. Díky nízké hmotnosti a praktickému pouzdru je ideální na cesty.

Partner: Helieli
Deryan Plážový stan - Krémový
1x

Deryan Plážový stan - Krémový

1 399 Kč
1 299 Kč

Deryan plážový stan poskytuje spolehlivou ochranu před sluncem a hmyzem. Praktický stan s 50% UV ochranou lze celý uzavřít a díky moskytiéře je i dobře odvětraný.

Od prodejce MALL

Holanská společnost Deryan se zaměřuje na výrobu nových inovativních produktů. Od návrhu, prvního náčrtu, jejich vývoj a výrobu, až po zavedení na trh. Mezi nejvíce úspěšné vlastní produkty patří Deryan Cestovní postýlka, navržená pro rodiče, kteří s dětmi často cestují. V nabídce výrobků Deryan jsou další výrobky pro děti, jejichž společnými jmenovateli je praktičnost, originalita a kvalita. Deryan nadchne rodiče, kteří rádi tráví čas s dětmi v přírodě, na cestách a při sportu.