Devee Hyaluron sérum 30ml - platinová edice 4xkyselina hyaluronová
1 024 Kč

Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou obsahuje 4× kyselinu HA: kyselinu hyaluronovou s malými molekulami, velkými molekulami, zesíťovaný typ crosspolymér a kyselinu hyaluronovou zapudrenú v v ​​lipozomech pro dlouhodobé udržení hydratace v pokožce. Vylepšené složení od září 2020!

Devee Čistící kartáček na obličej Liftmee Brush2Go
624 Kč

LiFTmee BRUSH2GO jemně a efektivně čistí póry od zbytků make-upu, přebytečného mazu a špíny. Tím se především zabrání nepříjemným kožním nečistotám. Pokud je pokožka profesionálně očištěna, její vzhled je automaticky jemnější. Kromě toho pokožka lépe odráží světlo. Vypadá tak svěže a růžově.

Devee Caviar koncentrát 7 ampuliek x 2ml (luxury skin concentrate)
480 Kč

Vysoce koncentrovaná intenzivní péče proti vráskám kombinuje mořské účinné látky s kyselinou hyaluronovou. Díky speciální kombinaci kyseliny hyaluronové se pokožce dodává kyselina hyaluronová s nízkou a vysokou molekulovou hmotností ideálním způsobem.

Devee Caviar noční krém 50ml (luxury skin night cream)
1 039 Kč

Kaviárový noční krém s kyselinou hyaluronovou

Kaviár a dva druhy kyseliny hyaluronové dělají tento noční krém výjimečný elixír na redukování vrásek a hydrataci pleti. Bohatý noční krém proti vráskám dodává pokožce vynikající výtažek z kaviáru.

Devee Clear Skin čisticí gel 200ml
479 Kč

Čisticí gel s malým množstvím vody vytváří jemnou pěnu, která zbaví pleť mastnoty. Tato pěna je díky jemnému složení k pokožce maximálně šetrná. Je vynikající pro mastnou a smíšenou pleť.

Devee Clear Skin zklidňující čistice tonikum bez alkoholu 200ml
530 Kč

Devee Clear Skin zklidňující čistice tonikum ve spreji bez alkoholu 200ml. Bez alkoholu, jemné, uklidňující tonikum ve spreji zklidňuje pleť po čistícím rituálu. Díky nové SOS funkci ho můžete mít vždy po ruce – pomáhá pleti při podráždění a osvěží ji kdykoliv a kdekoliv.