Devold dívčí čepice BREEZE BABY BEANIE růžová

Devold dívčí čepice BREEZE BABY BEANIE růžová

899 Kč

Dívčí hezky tvarovaná čepice od značky Devold je vyrobena ze 100% merino vlny, která děti udrží v příjemné teple. Praktický střih ochrání hlavu před chladem. Jednobarevná čepice s tkaničkami na zavazování najde využití od podzimu do jara.

Od prodejce MALL
Devold chlapecká čepice BREEZE BABY BEANIE modrá
1x

Devold chlapecká čepice BREEZE BABY BEANIE modrá

899 Kč

Chlapecká hezky tvarovaná čepice od značky Devold je vyrobena ze 100% merino vlny, která děti udrží v příjemné teple. Praktický střih ochrání hlavu před chladem. Jednobarevná čepice s tkaničkami na zavazování najde využití od podzimu do jara.

Od prodejce MALL
Devold chlapecký funkční overal BREEZE BABY SLEEPSUIT 68 modrá

Devold chlapecký funkční overal BREEZE BABY SLEEPSUIT

1 699 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chlapecký funkční overal značky Devold s dlouhým rukávem a praktickým zapínáním na cvočky po celé délce. Vyrobeno z prodyšné Merino vlny, která zajistí perfektní termoizolaci a Vaše chlapeček tak bude v teple po celou dobu nošení.

Od prodejce MALL
Devold dívčí funkční overal NIBBA BABY WOOL PLAYSUIT 98 modrá

Devold dívčí funkční overal NIBBA BABY WOOL PLAYSUIT

2 099 Kč

Dívčí overal ze 100 % Merino vlny značky Devold spolehlivě zahřaje každé malé dítě. Materiál nekouše, zip po celé délce usnadní oblékání a úplety na rukávech a nohavicích udrží teplo. Overal je vhodný jako první vrstva.

Od prodejce MALL
Devold chlapecký funkční overal NIBBA BABY WOOL PLAYSUIT 62 modrá

Devold chlapecký funkční overal NIBBA BABY WOOL PLAYSUIT

2 099 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Chlapecký overal ze 100 % Merino vlny značky Devold spolehlivě zahřaje každé malé dítě. Materiál nekouše, zip po celé délce usnadní oblékání a úplety na rukávech a nohavicích udrží teplo. Overal je vhodný jako první vrstva.

Od prodejce MALL
Devold Dětské ponožky Multi Medium 19 - 21 šedá/modrá
5x

Devold Dětské ponožky Multi Medium

369 Kč

Středně silné dětské ponožky od značky Devold. Vyrobeny z umělých vláken, která mají dlouhou životnost a jsou přirozeně odolná vůči pachu. Dostupné ve 2 barevných kombinacích.

Od prodejce MALL

DEVOLD® vyrábí kvalitní, dlouhotrvající oděvy již od roku 1853. Mezi jeho první zákazníky patřili běžní lidé žijící a pracující v drsném klimatu norského pobřeží - především rybáři a námořníci. Brzy se obliba odolných a teplých oděvu rychle rozšířila po celém Norsku. V následujících letech si slavní polární badatelé jako Ellsworth, Amundsen a Nansen vybrali pro své expedice pletené svetry, čepice, ponožky a spodní prádlo Devold®. Některé stejné modely, které pomohly členům těchto expedic přežít to nejdrsnější klima na světe, se dodnes stále vyrábí!

Vysoce kvalitní přírodní ovčí vlna byla – a stále je – základní materiál používaný v oděvech Devold®. Dnešní aktivní příznivci outdooru volí Devold®, protože náš oděv je zároveň jak funkční, tak komfortní i při dlouhodobém nošení. Klasický oděv od Devoldu® obstojí po léta užívání a nikdy nevyjde z módy!