10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
DIAMOND DOTZ DOTZIES Princezna DIAMOND DOTZ DOTZIES Velká sada Tlapková Patrola
DIAMOND DOTZ DOTZIES Princezna

DOTZIES je jednodušší varianta Diamantového malování vhodná pro děti. Pro zjednodušení nekamínkují celý obrázek, ale jen jeho centrální část. Sada DOTZ BOX obsahuje vše, co potřebujete k dokončení díla, bez nutnosti rámování. Po vyrobení stačí jen zavěsit na vybrané místo. 2.037 diamantů, 12 barev. Super snadné a zábavné řemeslo s úžasnými zářivými výsledky.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
DIAMOND DOTZ DOTZIES Peppa Pig DIAMOND DOTZ DOTZIES Velká sada Tlapková Patrola
DIAMOND DOTZ DOTZIES Peppa Pig

DOTZIES je jednodušší varianta Diamantového malování vhodná pro děti. Pro zjednodušení nekamínkují celý obrázek, ale jen jeho centrální část. Sada DOTZ BOX obsahuje vše, co potřebujete k dokončení díla, bez nutnosti rámování. Po vyrobení stačí jen zavěsit na vybrané místo. 2.378 diamantů, 15 barev. Super snadné a zábavné řemeslo s úžasnými zářivými výsledky.

můžete mít DNES

Od MALL
DIAMOND DOTZ DOTZIES Velká sada Tlapková Patrola DIAMOND DOTZ DOTZIES Velká sada Tlapková Patrola
DIAMOND DOTZ DOTZIES Velká sada Tlapková Patrola

Vytvořte si obrázky a samolepky oblíbených hrdinů Tlapkové Patroly. DOTZIES Velká sada Tlapková Patrola obsahuje vše, co potřebujete k dokončení díla. 6.650 diamantů, 14 barev. Super snadná a zábavná činnost s úžasnými zářivými výsledky. Diamantové malování je skvělá aktivita, u které se děti učí trpělivosti, koordinaci a zdokonalují jemnou motoriku.

můžete mít DNES

Od MALL
DIAMOND DOTZ DOTZIES Velká sada Barbie DIAMOND DOTZ DOTZIES Velká sada Barbie
DIAMOND DOTZ DOTZIES Velká sada Barbie

Vytvořte si krásné pouzdro, stylový náramek a diamantové samolepky s motivem Barbie. DOTZIES Velká sada Barbie obsahuje vše, co potřebujete k dokončení díla.1.336 diamantů, 13 barev. Super snadná a zábavná činnost s úžasnými zářivými výsledky. Diamantové malování je skvělá aktivita, u které se děti učí trpělivosti, koordinaci a zdokonalují jemnou motoriku.

můžete mít DNES

Od MALL
DIAMOND DOTZ DOTZIES Jednorožec DIAMOND DOTZ DOTZIES Velká sada Barbie
DIAMOND DOTZ DOTZIES Jednorožec

DOTZIES je jednodušší varianta Diamantového malování vhodná pro děti. Pro zjednodušení nekamínkují celý obrázek, ale jen jeho centrální část. Sada DOTZ BOX obsahuje vše, co potřebujete k dokončení díla, bez nutnosti rámování. Po vyrobení stačí jen zavěsit na vybrané místo. 1.991 diamantů, 13 barev. Super snadné a zábavné řemeslo s úžasnými zářivými výsledky.

můžete mít DNES

Od MALL
DIAMOND DOTZ DOTZIES Jednorožec DIAMOND DOTZ DOTZIES Velká sada Barbie
DIAMOND DOTZ DOTZIES Jednorožec

DOTZIES je jednodušší varianta Diamantového malování vhodná pro děti. Pro zjednodušení nekamínkují celý obrázek, ale jen jeho centrální část. Sada obsahuje vše, co potřebujete k dokončení díla. Po vyrobení stačí jen zavěsit na vybrané místo. 539 diamantů, 8 barev. Super snadné a zábavné řemeslo s úžasnými zářivými výsledky.

můžete mít DNES

Od MALL
DIAMOND DOTZ DOTZIES Lama DIAMOND DOTZ DOTZIES Malá mořská víla
DIAMOND DOTZ DOTZIES Lama

DOTZIES je jednodušší varianta Diamantového malování vhodná pro děti. Pro zjednodušení nekamínkují celý obrázek, ale jen jeho centrální část. Sada obsahuje vše, co potřebujete k dokončení díla. Po vyrobení stačí jen zavěsit na vybrané místo. 630 diamantů, 7 barev. Super snadné a zábavné řemeslo s úžasnými zářivými výsledky.

můžete mít DNES

Od MALL
DIAMOND DOTZ DOTZIES Malá mořská víla DIAMOND DOTZ DOTZIES Malá mořská víla
DIAMOND DOTZ DOTZIES Malá mořská víla

DOTZIES je jednodušší varianta Diamantového malování vhodná pro děti. Pro zjednodušení nekamínkují celý obrázek, ale jen jeho centrální část. Sada DOTZ BOX obsahuje vše, co potřebujete k dokončení díla, bez nutnosti rámování. Po vyrobení stačí jen zavěsit na vybrané místo. 2.671 diamantů, 17 barev. Super snadné a zábavné řemeslo s úžasnými zářivými výsledky.

můžete mít DNES

Od MALL
DIAMOND DOTZ DOTZIES Mořská panna DIAMOND DOTZ DOTZIES Malá mořská víla
DIAMOND DOTZ DOTZIES Mořská panna

DOTZIES je jednodušší varianta Diamantového malování vhodná pro děti. Pro zjednodušení nekamínkují celý obrázek, ale jen jeho centrální část. Sada obsahuje vše, co potřebujete k dokončení díla. 2.330 diamantů, 16 barev. Super snadné a zábavné řemeslo s úžasnými zářivými výsledky.

můžete mít DNES

Od MALL
DIAMOND DOTZ DOTZIES Velká sada Peppa Pig DIAMOND DOTZ DOTZIES Zamilovaný Jednorožec
DIAMOND DOTZ DOTZIES Velká sada Peppa Pig

Vytvořte si obrázky, náramky a samolepky oblíbených postaviček Peppa Pig. DOTZIES Velká sada Peppa Pig obsahuje vše, co potřebujete k dokončení díla. 3.802 diamantů, 14 barev. Super snadná a zábavná činnost s úžasnými zářivými výsledky. Diamantové malování je skvělá aktivita, u které se děti učí trpělivosti, koordinaci a zdokonalují jemnou motoriku.

můžete mít DNES

Od MALL
DIAMOND DOTZ DOTZIES Zamilovaný Jednorožec DIAMOND DOTZ DOTZIES Zamilovaný Jednorožec
DIAMOND DOTZ DOTZIES Zamilovaný Jednorožec

DOTZIES je jednodušší varianta Diamantového malování vhodná pro děti. Pro zjednodušení nekamínkují celý obrázek, ale jen jeho centrální část. Sada obsahuje vše, co potřebujete k dokončení díla. 2.421 diamantů, 18 barev. Super snadné a zábavné řemeslo s úžasnými zářivými výsledky.

můžete mít DNES

Od MALL
DIAMOND DOTZ Hvězdná noc (Van Gogh) DIAMOND DOTZ DOTZIES Zamilovaný Jednorožec
DIAMOND DOTZ Hvězdná noc (Van Gogh)

DIAMOND DOTZ je varianta Diamantového malování vhodná pro pokročilejší. Sada obsahuje vše, co potřebujete k dokončení díla. 25.276 diamantů, 38 barev. Tuto techniku zvládne úplně každý, je to relax, který si zamilujete a z třpytivého výsledku budete nadšeni.

můžete mít DNES

Od MALL
DIAMOND DOTZ Kavárna v noci (Van Gogh) DIAMOND DOTZ Kavárna v noci (Van Gogh)
DIAMOND DOTZ Kavárna v noci (Van Gogh)

DIAMOND DOTZ je varianta Diamantového malování vhodná pro pokročilejší. Sada obsahuje vše, co potřebujete k dokončení díla. 26.390 diamantů, 31 barev. Tuto techniku zvládne úplně každý, je to relax, který si zamilujete a z třpytivého výsledku budete nadšeni.

můžete mít DNES

Od MALL
DIAMOND DOTZ Motýl DIAMOND DOTZ Kavárna v noci (Van Gogh)
DIAMOND DOTZ Motýl

DIAMOND DOTZ je varianta Diamantového malování vhodná pro pokročilejší. Sada obsahuje vše, co potřebujete k dokončení díla. 4.309 diamantů, 12 barev. Tuto techniku zvládne úplně každý, je to relax, který si zamilujete a z třpytivého výsledku budete nadšeni.

můžete mít DNES

Od MALL
DIAMOND DOTZ Mystický hřebec DIAMOND DOTZ Kavárna v noci (Van Gogh)
DIAMOND DOTZ Mystický hřebec

DIAMOND DOTZ je varianta Diamantového malování vhodná pro pokročilejší. Sada obsahuje vše, co potřebujete k dokončení díla. 10.614 diamantů, 25 barev. Tuto techniku zvládne úplně každý, je to relax, který si zamilujete a z třpytivého výsledku budete nadšeni.

můžete mít DNES

Od MALL
DIAMOND DOTZ Orchidej DIAMOND DOTZ Večerní procházka k mostu Rialto
DIAMOND DOTZ Orchidej

DIAMOND DOTZ je varianta Diamantového malování vhodná pro pokročilejší. Sada obsahuje vše, co potřebujete k dokončení díla. 5.183 diamantů, 13 barev. Tuto techniku zvládne úplně každý, je to relax, který si zamilujete a z třpytivého výsledku budete nadšeni.

můžete mít DNES

Od MALL
DIAMOND DOTZ Slunečnice DIAMOND DOTZ Večerní procházka k mostu Rialto
DIAMOND DOTZ Slunečnice

DIAMOND DOTZ je varianta Diamantového malování vhodná pro pokročilejší. Sada obsahuje vše, co potřebujete k dokončení díla. 18.466 diamantů, 14 barev. Tuto techniku zvládne úplně každý, je to relax, který si zamilujete a z třpytivého výsledku budete nadšeni.

můžete mít DNES

Od MALL
DIAMOND DOTZ Večerní procházka k mostu Rialto DIAMOND DOTZ Večerní procházka k mostu Rialto
DIAMOND DOTZ Večerní procházka k mostu Rialto

DIAMOND DOTZ je varianta Diamantového malování vhodná pro pokročilejší. Sada obsahuje vše, co potřebujete k dokončení díla. 10.614 diamantů, 29 barev. Tuto techniku zvládne úplně každý, je to relax, který si zamilujete a z třpytivého výsledku budete nadšeni.

můžete mít DNES

Od MALL

DIAMOND DOTZ® je přední značka ve světě diamantového malování, která je proslulá svou kvalitou a vynikajícím designem. Komponenty DIAMOND DOTZ® jsou důkladně testovány a poskytují tak koncovému uživateli bezpečný a příjemný zážitek z „diamantování". Tuto techniku zvládne úplně každý a je to relax, který si zamilujete. Jedná se o nejrychlejší techniku a z třpytivého výsledku budete nadšeni.