10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Didaktická hra

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Evropa hrou Evropa hrou
Evropa hrou

V průběhu moderní didaktické hry Evropa hrou poznáte nenásilnou formou mapu Evropy, zvyky a obyčeje jednotlivých evropských států, „navštívíte“ typické památky evropských měst, nebo si „prožijete“ Evropu v úkolech. Díky 580 otázkám a úkolům poznáte Evropu i její mapu skutečně důkladně!

můžete mít 11.3. - 14.3.

Duhový rok Evropa hrou
Duhový rok

Didaktická hra Duhový rok je hra, při které děti poznají barvy, čtyři roční období, ale i různý význam slov. Můžete ji hrát s dětmi u stolu, nebo se během ní mohou malí hráči i proběhnout! Děti si při hře rozšiřují svoji slovní zásobu, učí se logickému uvažování a rozvinou svoji fantazii.

můžete mít 11.3. - 14.3.

Česko hrou Evropa hrou
Česko hrou

Při didaktické hře Česko hrou se hráči utkají přímo na mapě České republiky. Formou otázek a odpovědí a díky unikátnímu hernímu systému hráči poznají 107 českých měst včetně jejich polohy na mapě ČR. Otázky a odpovědi najdou na 107 kartičkách s krásnými ilustracemi a fotografiemi.

můžete mít 11.3. - 14.3.

Maxi chytré pexeso Česko hrou Maxi chytré pexeso Česko hrou
Maxi chytré pexeso Česko hrou

V Maxi chytrém pexesu ČESKO HROU najdete 3 sady pexes, celkem tedy 107 pexesových párů karet. Každá dvojice zastupuje jedno české město, které hraje v didaktické společenské hře Česko hrou. Pexeso je vhodné i jako didaktická pomůcka do škol pro skupinovou práci.

můžete mít 11.3. - 14.3.

Vytváříme hry, které jsou zábavou a zároveň poučením pro celou rodinu. Naše hry spojují lidi napříč generacemi, zapojují všechny smysly hráčů a učí je dobře naslouchat, správně číst v textu, logicky uvažovat a aktivně pracovat s mapou.