Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Didaktická hra

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Didaktická hra Evropa hrou Didaktická hra Nástěnná mapa Česko hrou
Didaktická hra Evropa hrou

V průběhu moderní didaktické hry Evropa hrou poznáte nenásilnou formou mapu Evropy, zvyky a obyčeje jednotlivých evropských států, „navštívíte“ typické památky evropských měst, nebo si „prožijete“ Evropu v úkolech. Díky 580 otázkám a úkolům poznáte Evropu i její mapu skutečně důkladně!

můžete mít 14.4. - 19.4.

Didaktická hra Nástěnná mapa Česko hrou Didaktická hra Nástěnná mapa Česko hrou
Didaktická hra Nástěnná mapa Česko hrou

Nástěnná mapa České republiky je ve formátu A2. Na její jedné straně je mapa ČR, na druhé straně je SLEPÁ mapa ČR s vyznačenými památkami.

můžete mít 14.4. - 19.4.

Didaktická hra Duhový rok Didaktická hra Nástěnná mapa Česko hrou
Didaktická hra Duhový rok

Didaktická hra Duhový rok je hra, při které děti poznají barvy, čtyři roční období, ale i různý význam slov. Můžete ji hrát s dětmi u stolu, nebo se během ní mohou malí hráči i proběhnout! Děti si při hře rozšiřují svoji slovní zásobu, učí se logickému uvažování a rozvinou svoji fantazii.

můžete mít 14.4. - 19.4.

Didaktická hra Česko hrou Didaktická hra Maxi chytré pexeso Česko hrou
Didaktická hra Česko hrou

Při didaktické hře Česko hrou se hráči utkají přímo na mapě České republiky. Formou otázek a odpovědí a díky unikátnímu hernímu systému hráči poznají 107 českých měst včetně jejich polohy na mapě ČR. Otázky a odpovědi najdou na 107 kartičkách s krásnými ilustracemi a fotografiemi.

můžete mít 14.4. - 19.4.

Didaktická hra Maxi chytré pexeso Česko hrou Didaktická hra Maxi chytré pexeso Česko hrou
Didaktická hra Maxi chytré pexeso Česko hrou

V Maxi chytrém pexesu ČESKO HROU najdete 3 sady pexes, celkem tedy 107 pexesových párů karet. Každá dvojice zastupuje jedno české město, které hraje v didaktické společenské hře Česko hrou. Pexeso je vhodné i jako didaktická pomůcka do škol pro skupinovou práci.

můžete mít 14.4. - 19.4.

Vytváříme hry, které jsou zábavou a zároveň poučením pro celou rodinu. Naše hry spojují lidi napříč generacemi, zapojují všechny smysly hráčů a učí je dobře naslouchat, správně číst v textu, logicky uvažovat a aktivně pracovat s mapou.